Organizace a spolky

Smažení vaječiny

4. června 2007, 12:39 | 28.5. odpoledne bylo pod lesem u rodiny Czyžových nezvykle živo.

 

 

 

Výlet s dětmi a rodiči aneb návrat do historie

9. května 2007, 13:09 | Bylo krásné, ikdyž trochu chladné ráno 1. května. Ani zima, ani vítr neodradili děti z nedělní besídky a náboženství spolu s jejich rodiči a prarodiči prozkoumat historii Slezska v 8. - 12. století...

 

 

 

Pozvánka na Velikonoční koncert

31. března 2007, 20:56 | Pěvecké sbory CB Hrádek, SCEAV Bystřice a SCEAV Oldřichovice s účastí komorního orchestru

 

 

 

Pozvánka na Velikonoční koncert

31. března 2007, 20:56 | Pěvecké sbory CB Hrádek, SCEAV Bystřice a SCEAV Oldřichovice s účastí komorního orchestru

 

 

 

Informace o Církvi bratrské

29. března 2007, 19:55 | Pokud Vás zajímají věci ze života našeho církevního sboru, navštívte http://cb.cz/hradek.
Srdečně zveme!

 

 

 

Informace o Církvi bratrské

29. března 2007, 19:55 | Pokud Vás zajímají věci ze života našeho církevního sboru, navštívte http://cb.cz/hradek.
Srdečně zveme!

 

 

 

Pokračování Doby ledové na Kyčeře 18. - 20.2. 2007

4. března 2007, 06:29 | ÓoHou.....A jsou tady další jarní prázdniny a kdo se nechtěl nudit doma tak vyrazil s Hrádeckým dorostem na chatu Kyčeru. Chata Kyčera je asi tři kilometry pod vrcholem Ostrého. Ještě štěstí že nás tam vyvezly auta. Na Kyčeře bylo SUPER!!!

 

 

 

Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007

28. února 2007, 01:50 | Svět se mění a lidé s ním. A tak se po půl roce nesešla na nádraží v pátek odpoledne povykující banda potrhlých dorosťáků, ale ..ehm...seriózní skupinka mladých mládežníků alias skorodospěláků. Ovšem co se týče kraválu, rozhodně jsme si za tu dobu nepohoršili:-) Právě naopak - výkřiky radosti z dalšího setkání a vidiny super crazy víkendu šlo jen těžko přirovnat k lidským. Jako vždy jsme se postupně napěchovali do několika aut (dodatečně děkujeme řidičům za svatou trpělivost:-), které nás odvezly z jarní krajiny do zasněžených hor. Pravda, ne u všech byl transport úspěšný. Jursovi spolu s Míšou Gorzolkou to vzali "zkratkou" přes Ostrý.....

 

 

 

Gródeckie ostatkowe balowanie

25. února 2007, 15:33 | Niezbyt długi karnawał w jubileuszowym roku PZKO-wskim zakończyliżmy w Gródku trochę nietypowo – nasz Bal Ostatkowy odbył się bowiem w Domu PZKO w „niebalowy” piątek 16. 2. Dla nas to właściwie nic nowego, bo w samych początkach gródeckich Ostatków przed przeszło 20 laty często balowaliśmy właśnie w piątki. Były jednak w tym roku obawy co do obecności, bo całkiem pokaźnej grupie potencjonalnych balowiczów nie dozwoliła przyjść żałoba w rodzinie lub nagła choroba. W dodatku w okolicy koniec sezonu aż roił się od różnych bali i zabaw. Rzeczywistość ale – jak się mówi – „przeszła śmiałe oczekiwanie”. Miejsca na sali zajęte niemal wszystkie (dobrze, że i na scenie ich kilka było), a gości razem zeszło się blisko 60. Jedna osoba nawet w stroju śląskim.

 

 

 

Pracowity rok

24. února 2007, 13:02 | Walne Zebranie MK PZKO w Gródku

Jedną z ważnych imprez jubileuszowego roku 2007 mają gródeccy PZKO-wcy już za sobą. W niedzielę 14. 1. odbyło się bowiem w ich Domu Walne Zebranie MK PZKO. Wśród gości przywitaliśmy przedstawiciela ZG PZKO W. Dronga, panią dyrektor PSP w Gródku K. Pyszko oraz starostę gminy Pawła Tomčalę.

 

 

 

Strana výpisu

... ...

 

Církev bratrská

SCEAV

Hasiči

PZKO

TJ Sokol

Klub seniorů

Myslivci

Tenisový klub

Hokejový klub

Klub maminek