Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007

28. února 2007, 01:50
Svět se mění a lidé s ním. A tak se po půl roce nesešla na nádraží v pátek odpoledne povykující banda potrhlých dorosťáků, ale ..ehm...seriózní skupinka mladých mládežníků alias skorodospěláků. Ovšem co se týče kraválu, rozhodně jsme si za tu dobu nepohoršili:-) Právě naopak - výkřiky radosti z dalšího setkání a vidiny super crazy víkendu šlo jen těžko přirovnat k lidským. Jako vždy jsme se postupně napěchovali do několika aut (dodatečně děkujeme řidičům za svatou trpělivost:-), které nás odvezly z jarní krajiny do zasněžených hor. Pravda, ne u všech byl transport úspěšný. Jursovi spolu s Míšou Gorzolkou to vzali "zkratkou" přes Ostrý.....


   Chata, na první dojem připomínající zevnitř spíše pravěkou jeskyni, nás zpočátku kapánek zaskočila. Obzvlášť společenská místnost a ložnice 2v1, která, jistě nedopatřením, připomínala některým z nás koncentrační tábor. Nehledě na to, že jsme jaksi postrádali dostatek světla (zpočátku i tepla). Také svíčky na záchodech (mimochodem teplota zde nepřekročila 10 stupňů - příjemné místo, neníliž pravda?), kamna spolu s dalším historickým nábytkem a "mírně" ledová voda jen podtrhovaly obraz dávné prehistorie. Ale co, i když nikdo z nás není mistrem skautu, jsme mladí a ....silní a ...ehm....otužilí. Tak jo, jsme jenom mladí a někteří z nás se začali uklidňovat po tom, co jsme se zabydleli a zatopili....poté opravdu zavládla všeobecná spokojenost. Šílenou kosu a mírné deprese z tmavých koutů brzo nahradil BŮH spolu se skvělou partou, úžasnou zábavou a delikateskní kuchyní (letos pod taktovkou mistrů české kuchyně Hanky a Soni). Po teplých párkách se ten večer jen zaprášilo. Po večerním programu s tématem "Nejsi blázen", o který se postarala Renča s Mařkou, následovala volná zábava, která díky hektolitrům vypité kávy pro některé tu noc/ráno vůbec nedošla konce (k veliké nelibosti těch, kteří se o spánek marně pokoušeli). To se ovšem také hned druhý den projevilo (nejen) kruhy pod očima:-).

   O sobotní dopoledne se postaral Plyšák (pro nezasvěcené Michal Klus) spolu se Soňou, následoval jak jinak než delikátní oběd (Jasiova maminka spolu s Anetkou se opravdu vyznamenaly:-). Odpoledne se uskutečnil další ze série Jasiových výšlapů, tentokrát na Ostrý. Naštěstí všichni (překvapivě i s botama) ve zdraví přežili, i když s návratem mělo pár lidí "malé" problémy (Lucka s Marianem by mohli povídat). Večer odstartovaly špagety po italsku (kuchařky perlily:-), poté si program vzala do parády Míša, Moňa a Hanička ("Máš nebo nemáš?" - tak na to se ptaly (nejenom) samy sebe). Návaly adrenalinu vyvolala jak noční bojovka "Sardel" (Jasio se opět vyznamenal jako doutníkový mafián:-), tak i "romantická" noční procházka pod hvězdnou oblohou. (Mimochodem zapomněla jsem upozornit na skvělé počasí během celého víkendu. I když byl všude kolem sníh, mohli jsme kolem chaty poletovat téměř v krátkém rukávu - no jo, zase se o nás NĚKDO postaral). Tu noc nám ale všechna nesca úplně došla, a tak i ti největší vytrvalci rezignovali kolem druhé hodiny a na chatě zavládl klid a mír.Ale jeden člověk přece jen zůstal. Náš Dejvi obě noci vůbec nespal právě proto, abychom my další den neumrzli. Myslím, že to si zaslouží potlesk:-)

   Vůně kakaa a housek s nugetou doprovázená budíčkem v podání Plyšáka a jeho kytary vytáhla poměrně rychle všechny z postele. Dopoledne si vzala na starosti Megie a Mege (Marťa a Maruš). Závital k nám dokonce i host se svým (velmi povedeným) slovem - "ctihodný sir Jurek z panství Bystřického". Následoval opět perfektní oběd (že by teď přispěla i Moňa??) a bohužel přípravy k odjezdu a výměně stráží s dorostem.

   Pobyt a především BŮH opět nezklamal a my si díky jeho přítomnosti mohli užít absolutně skvělý víkend, a tak můžeme být jen vděční za kuchyň, program, organizaci............a super "boží" partu, se kterou jsme strávili chvíle, na které budem ještě dlouho vzpomínat. A kdyby se tenkrát na kříži nestalo to, co se stalo, žádnej víkend by možná vůbec nebyl. Takže zbývá jen napsat:  D Ě K U J U !!!!!!

 

 NĚKTERÉ "NOVINKY" Z POBYTU:

 - poloviční pobytové "směny" u Toma, Dejva, Krysii, Péti, Jasia Fojcika, Pana Pastora, Jasia a Michala Jursy
  - poprvé jsme se angažovali jako mládež, to znamená bez přítomnosti "mladších" parťáků (však oni si to po nás taky slušně užili:-)
  - téma pobytu: Učíme se od Ježíše (Témata jako Nejsi blázen, Máš nebo nemáš atd.)
  - noví návštěvníci: Marian, Stáslav s Velkým S a tak napůl Jursíkové nebo Péťa
  - obrovským hitem se mezi jinými stala hra parlament, kterou jsme zopakovali snad 20krát:-). Jen tak mimochodem, pánové, máte se od nás ještě hodně co učit:-)
  - o ranní zamyšlení a výklady se postarala Moňa, Jasio, Plyšo a Pastor (i když to vlastně není novinka, co??:-)

 

 A NYNÍ REAKCE NĚKTERÝCH "ÚČASTNÍKŮ ZÁJEZDU":

 Líbila se mi jednota mezi mládežovci také výklady a zamyšlení (ranní). Nelíbilo se mi možná, že někteří tento pobyt nebrali vážně, např.: se nezapojovali do programu. Jinak byli skvělí lidé a zábava. Líbila se mi taky návštěva dalších "nevěřících" lidí - nových:-)!!!!!

 Tento pobyt se mi líbil, sice první dojmy z chaty byly velmi smíšené, ale atmosféra, skvělé jídlo, přátelské vztahy, poznání nových lidí a hlavně přítomnost Boha tuto situaci změnila.
 Ps1: Včera byl výšlap na Ostrý a celkem dobrý.
 Ps2: Tento vzkaz je napsán na zádech Basii Pav:-)

 Bylo tu krásné hlavně to, že jsme tady byli všichni pohromadě "jedna velká rodina", sice někdy no....ale bylo to taky opravdu nádherné. Chata je luxusní:-) - no, sice na tu elektřinu, ale jinak fajné. Je to tady postavené v opravdu pěkném místě! A také jsme měli krásné počasí a ten výšlap se nám povedl.

 Tento pobyt se mi opravdu líbil, sice jsme tu neměli elektřinu, ale to jsme nějak přežili. Po ránu zima - prostě super divočina. Jiné, než jsme zvyklí doma. Byla tu fajná atmosféra - sklvělé výklady, které každého určitě oslovily. Fajní lidé, kteří mají jedno společné a to víru v Boha. Díky taky kuchařkám Sonymu a Hanči za super jídlo. Dík za to, že jsem tu mohla být.
 Ps: Byli jste skvělí!!!!:-)

 Noci probdělé, pod očima podkovy
  tak to vypadá, když si lidi hrají na sovy.
  Praskání dřeva a písně o lásce Boží
  parta je v kruhu a slova se noří.
  Smích a radost, slzy štěstí
  jsou ukryty v Boží milosti.
  Pobyt není jen legrace, víkend a zábava
  pobyt je čas kdy Bůh lásku dává.

  Tenhle "hrubý" sešit nestačí na to, abych napsala, jak moc se mi to tu líbilo. Bylo to tu super - Boží atmosréfa nás obklopovala, spočinul tady Duch Svatý. Mnoho mi daly slova, výklady, zamyšlní i hry a vím, že nejsem jediná.
 "Děkuju Ti, Bože, za ty chvíle, které si nám tady dal, že jsi tu byl s námi. Žasnu nad tím, co si pro nás stále připravuješ. Velebím Tebe a vyvyšuji nade vše, Pane. Chvála ti. Amen"

  Přijel jsem tu sice včera večer 17.2 , ale jen za ten večer jsem viděl tu skvělou boží atmosféru. Jsem velice spokojen s tím, jak na chatu zase přijely nové osoby a také se projevila spolupráce s ostatními sbory jelikož jako host přijel Jurek z Bystřice. S pozdravem SANTA

  Jo bylo to super. Fakt. Mohli bychom sem zase někdy zajet. Skvělá atmosféra, skvělí lidé. Kuchařky dobře vařily.

  Ještě jednou. Jsem moc rád, že jsem zde mohl být a že jsem mohl poznat nové lidi. Užil jsem si tu hodně srandy dobrodružství. Načerpal jsem mnoho z Božího slova díky skvělým výkladům a svědectvím. Jsem moc rád, že jsem zde mohl být.

  Chata byla úžasná a jsem ráda, že jsem mohla poznat nové lidičky a hloubit vztah s Bohem. A také jsem si uvědomila, že bohatství není to, když někdo moc, ale když dost.

  Zpočátku jsem nevěděl, jestli jet nebo nejet, ale teď vím, že kdybych nejel, tak bych litovat. Bylo to tady super, chata, lidi atd.:-).

  Sem rád, že mě holky přemluvili na pobyt, poznal sem nové lidi. Byl sem spokojen ale je vidět, že se mám ještě co učit.

  Bylo to tu fajne. Stáslav s S

  Jsem moc vděčná za úžasné chvíle s Pánem, skvělými lidičky. Boží láska je nade všechno a je pořád s námi. Těším se na další společné chvíle!!!!!!

  Pobyt byl super! A pro příjemná záležitost, hru SARDELE!!!!!!

  Na pobyt jsem přijela
  s Bohem si vztah upevnila
Jednoduše řečeno, všechny pobyty na které jezdíme, jsou něčím jedinečné, jedinečné v atmosféře, v našem poutu přátelství, poutu s Bohem. Na každém pobytě je neopakovatelný čas, který prožíváme a z každé neopakovatelné chvíle zůstane něco v nás. A za to vše děkuji.

  

Marie Kotasová

 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Finalový zápas Martynek - Wawrosz
  Finalový zápas Martynek - Wawrosz
  Finalový zápas Martynek - Wawrosz
 • Servis Jana Gomoly
  Servis Jana Gomoly
  Servis Jana Gomoly
 • Turnajová hala
  Turnajová hala
  Turnajová hala
 • Widenka - Pawlowski
  Widenka - Pawlowski
  Widenka - Pawlowski
 • Ceny pro vítěze
  Ceny pro vítěze
  Ceny pro vítěze
 • Putovní pohár
  Putovní pohár
  Putovní pohár
 • Starosta předává cenu Rudolfu Müllerovi
  Starosta předává cenu Rudolfu Müllerovi
  Starosta předává cenu Rudolfu Müllerovi
 • Organizátor Jan Jursa předává pohár Pavlu Wawroszovi
  Organizátor Jan Jursa předává pohár Pavlu Wawroszovi
  Organizátor Jan Jursa předává pohár Pavlu Wawroszovi
 • Vítězné trio nad 50 let (Müller, Zajonc, Pawlowski)
  Vítězné trio nad 50 let (Müller, Zajonc, Pawlowski)
  Vítězné trio nad 50 let (Müller, Zajonc, Pawlowski)
 • Stupně vítězů kategorie do 50 let
  Stupně vítězů kategorie do 50 let
  Stupně vítězů kategorie do 50 let
 • Celkový vítěz - Pavel Wawrosz
  Celkový vítěz - Pavel Wawrosz
  Celkový vítěz - Pavel Wawrosz
 • Sponzoři turnaje
  Sponzoři turnaje
  Sponzoři turnaje
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Malí ale šikovní
  Malí ale šikovní
  Malí ale šikovní
 • Předtančení
  Předtančení
  Předtančení
 • Srdíčkový valčík - promenáda
  Srdíčkový valčík - promenáda
  Srdíčkový valčík - promenáda
 • Ten gulášek byl letos znamenitý
  Ten gulášek byl letos znamenitý
  Ten gulášek byl letos znamenitý
 • Srdíčkový valčík
  Srdíčkový valčík
  Srdíčkový valčík
 • U stolu
  U stolu
  U stolu
 • V pekle
  V pekle
  V pekle
 • Předseda (kotylionový král)
  Předseda (kotylionový král)
  Předseda (kotylionový král)
 • Grapa
  Grapa
  Grapa
 • Tombola
  Tombola
  Tombola
 • Hledá se superstar
  Hledá se superstar
  Hledá se superstar
 • Zábava vrcholí
  Zábava vrcholí
  Zábava vrcholí
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
 • Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007
  Doba ledová na Kyčeře 16. - 18.2 2007