Klubová a zájmová činnost

Prostory nově vybudovaného bezbariérového centra, ležícího mezi polskou a českou základní školou, přinášejí možnost trávit své volné chvíle všem bez rozdílu věku.

 

Elegantní společenská místnost, vybavená moderní 3D technikou a nadstandardní zvukovou aparaturou, pojme s přehledem 30 i více návštěvníků. Menší kuchyňka nabízí možnost připravit si teplou kávu či drobné občerstvení. Sprchový kout v přízemí přijde vhod těm, kteří se po cvičení lehce zpotí. Výčet možností využití těchto prostor ukončí snad jen hranice fantazie – besedy, diskuze nad zajímavými tématy s odborníky, semináře, setkávání různých cílových skupin (maminky s malými dětmi, senioři, žáci hrádeckých škol, dorostenci a mládežníci), promítání vzdělávacích a komerčních filmů ve 2D či 3D, pohybové aktivity, výstavy, workshopy, zábavné večery...
O připravovaných aktivitách Vás budeme informovat prostřednictvím těchto webových stránek, letáků na obecních tabulích a Hrádeckých novin. Budeme velmi rádi za jakékoli nápady a připomínky.

 

MAMIMINY - duchovní level

8. ledna 2019, 11:08 | Maminky, těhule, rodičové na rodičovské dovolené, určitě zítra přijďte, bude to super dopoledne! :-)

 

 

 

Hráďátka přivítají nové členy

2. července 2018, 09:19 | Milé maminky nejmenších dětí! Klub maminek Hráďátka Vás zve do svých řad. Přijďte si s dítky užít spoustu legrace. Budeme si hrát, tvořit, zpívat, cvičit, jezdit na výlety a nebo jen tak klábosit u kávy. Po prázdninové pauze začínáme od 4. 9. v Centru. Těšíme se Vás.

 

 

 

Klub maminek Hráďátka pořádá svou první prodejní výstavu

14. listopadu 2017, 15:01 | Jménem klubu maminek Vás srdečně zveme na dvoudenní prodejní výstavu do hrádeckého Centra. Kromě kreativních výtvorů se budete moci posilnit dobrou kávou a zákuskem.

 

 

 

Ovečka nebo zajíček? Není problém...vyrobíme!

22. března 2016, 17:36 | I přes ošklivé počasí do centra našla cestičku asi desítka maminek se svými ratolestmi. Tentokrát byla na programu trocha vyrábění. Co bude příště? Nechte se překvapit:)!

 

 

 

1. setkání

17. března 2016, 17:19 | Máme za sebou úvodní setkání, na které dorazilo asi 15 usměvavých maminek v doprovodu svých ratolestí. Kapacita sálu ale s rezervou vystačí pro dalších 15...budeme rádi, když se k nám přidáte!

 

 

 

Zwierzęta zimą,

16. února 2016, 20:46

 

 

 

Gorolské setkání kačenek, káčat i kačerů

4. února 2016, 08:18 | Těmito roztomilými názvy máme na mysli milovníky stále populárního geocaschingu. A co že to je? Dobrodružství pro jakýkoliv den či hodinu, které Vás může přivést na úžasná místa. Kačeři pořádají tzv. eventy, na kterých spolu sdílejí své objevy a mnohdy i strastiplné zážitky z cest za vytouženým pokladem. Jeden z těchto eventů uspořádal hrádecký rodák p. Fiedor 2. 2. v našem centru. Více o této zálibě Vám prozradí mezinárodní webové stránky www.geocasching.com.

 

 

 

Hrádecký Klub seniorů se podíval do Arábie

2. února 2016, 07:24 | Pravidelné setkání první úterý v měsíci bylo tentokrát výjimečné minimálně ze dvou důvodů. Hrádečtí senioři zahájili schůzi v Centru volného času, kde jsme pro ně připravili dokument o krásách Arábie. Poté je čekala valná hromada, na které byl znovuzvolen předsedou pan Pavel Tomčala. K obhájenému titulu gratulujeme a těšíme se na další milou spolupráci!