Organizované aktivity

Koncem dubna startují odborné přednášky k posílení (nejen) rodičovských kompetencí

23. dubna 2018, 16:04 | Díky dotaci z Moravskoslezského kraje pro Vás můžeme zdarma zorganizovat sérii odborných přednášek, jejichž cílem je posílit rodičovské a výchovné kompetence obecně a podpořit vzájemné pochopení mezi rodičem a dítětem. Na první dvě přednášky se můžete těšit už v dubnu a květnu. S dalšími budeme pokračovat v novém školním roce 2018/2019. Přednáškami Vás provedou preventistka Jana Svobodová a pedagožka Zuzana Čmielová.

 

 

 

Workshop Drátkování

23. dubna 2018, 12:16 | Na workshopu Drátkování s Gabrielou Lipus si obyčejnou láhev zkrášlíte do podoby ozdobné vázičky nebo nádobky na jiné poklady. Srdečně zveme k příjemnému relaxu s drátky.

Z důvodu časové náročnosti pro začínající "drátkovače" se kurz uskuteční během dvou pozdních odpolední. Můžete se přihlásit na jeden termín, kde výrobek začnete tvořit a doma již dotvoříte sami nebo na oba. Během druhého odpoledne získá vázička/láhev konečnou podobu.

Tato aktivita vyžaduje přihlášení předem - více informací naleznete na přiloženém plakátku.

Těšíme se na Vaši účast.

 

 

 

Přednáška o sociálních službách

23. dubna 2018, 10:54 | Ve středu 25. dubna od 14:00 budeme mít ve volnočasovém Centru hosty ze Slezské diakonie. Tímto co nejsrdečněji zveme všechny zájemce z řad široké veřejnosti na přednášku, jejímž cílem je seznámení s poskytovanými sociálními službami v Hrádku, případně v okolních obcích.

 

 

 

Domácnost bez zbytečných obalů a chemie

16. dubna 2018, 21:03 | Zveme širokou veřejnost na bezplatnou interaktivní přednášku o tom, jak ulevit životnímu prostředí i vlastní peněžence. Řeč bude o šetrných prostředcích bez chemie, které si můžete vyrobit sami, třídění odpadů...Přednáškovým odpolednem Vás provedou sestry Monika Cieslarová a Lucka Samcová. Na tuto akci není vyžadována registrace. Těšíme se na Vaši účast!

 

 

 

Domácí kváskový chléb a chutné zdravé pomazánky

11. dubna 2018, 12:26 | Máte zkušenosti s pečením domácího kváskového chleba nebo se k němu teprve chystáte? Přijďte na besedu, kde se dozvíte tipy, jak se o kvásek starat a jak chleba péct. Kromě jiného ochutnáte chleby pečené podle různých receptů a také k nim zakousnete zdravé pomazánky.

Akci organizují a srdečně zvou Monika Cieslarová a Dorota Harvanová.

 

 

 

Nové cvičení Pilates s Bárou

13. března 2018, 10:09 | Přestože v dubnu už jistě přibyde dávka slunečního svitu každému z nás, rádi bychom Vás pozvali na kurz Pilates v rozsahu 10 lekcí, který odstartuje 11. 4. od 19:00 a poté bude probíhat každou následující středu ve stejnou hodinu. Kurz povede rodačka Barbara Pilchová.

 

 

 

MŠ Hrádek a Spolek rodičů opět organizují dětský bazárek jaro/léto

13. března 2018 | Rádi Vás uvidíme na připravovaném bazárku dětského oblečení, ale i hraček/kočárků/sportovních potřeb pro děti a pod., pro děti od 0 - 10 let. Tentokrát by mělo být oblečení vhodné na jarní a letní měsíce.

 

 

 

Fotoochutnávka ze sobotního Dne pro ženy

5. března 2018, 11:16 | Pohybem, relaxem, ale i vzděláváním a tvořením, s námi mnohé z místních dam z Hrádku i okolních obcí strávily sobotní den. Říká se, že fotka mnohdy vypoví víc než 1 000 slov....A tak přidáváme malou ochutnávku.

 

 

 

Možnost masáží v Centru

19. ledna 2018, 14:39 | Páteční dopoledne v Centru si pronajímá masérka Kamila Gazdová, specializující se na shiatsu masáže a úrazová a poúrazová ošetření. V případě zájmu se u paní masérky můžete objednat. Více informací naleznete na přiloženém plakátku.

 

 

 

II. běh kurzu Hrajeme si s batolaty

19. ledna 2018, 12:46 | Máme malou změnu. II. běh batolátek začne o týden později, tedy od čtvrtka 22. února. V případě zájmu se neváhejte registrovat.

 

 

 

Strana výpisu

... 10 ...