Organizované aktivity

Pro velký zájem opakujeme!

3. února 2016, 11:26 | Minulý týden jsme promítali animovanou pohádkovou komedii V hlavě. Na některé se bohužel nedostalo, a proto, jak jsme slíbili, promítání opakujeme. Už zítra v 15:00. Přijďte!

 

 

 

Jóga - relax pro tělo i duši

28. ledna 2016, 10:11 | Jóga není jen cvičení, je to životní styl. Mgr. Ewa Ryľko sbírala zkušenosti po celé Asii, certifikát získala na Bali a nyní si s ní můžete zacvičit přímo u nás v Hrádku v Centru volného času.

 

 

 

Kombinované cvičení pro ženy a dívky s Věrou Ragyosovou

28. ledna 2016, 07:57 | Profesionální instruktorka s dvacetiletou praxí má zkušenosti s širokou škálou cvičení (kalanetika, jóga, pilates, dance, zumba). Čtvrteční podvečery v centru budou patřit především posilování a tanci.

POZOR: Hlásíme změnu! Počínaje týdnem od 22. 2. 2016 cvičíme o půl hodiny dříve, tedy od 18:00 - 19:00. Těšíme se na Vás!

 

 

 

Vysvědčení oslavíme zábavnou pohádkovou komedií!

22. ledna 2016, 10:21 | Máte doma puberťáka? A taky si říkáte, co se asi tak děje v jeho mysli, když mu něco říkáte? V novém filmu V hlavě to třeba můžete zjistit! Část filmu se totiž odehrává v myslích hlavních hrdinů, včetně hlavy puberťačky Railey. Ta se musí se svým otcem přestěhovat v citlivém věku do San Francisca a pro náctiletou holku není vůbec snadné začít někde úplně jinde a opustit své staré kamarády.

Ve filmu se můžeme podívat do její hlavy a zjistit, jak se v ní perou jednotlivé emoce, které sídlí v řídícím centru a každá z nich má svůj hlas a také symbol. Třeba emoce nechuti má jako symbol brokolici a pokud máte děti, určitě dobře víte, proč!

 

 

 

První pravidelná aktivita už tuto středu!

8. ledna 2016, 08:57 | Nenechte se odradit lehkým mrazíkem a přijďte se s námi po vánocích rozhýbat a udělat něco pro své zdraví.

 

 

 

Strana výpisu

... ...