Zítra bude Hrádek soutěžit - žádáme o podporu

5. června 2018, 09:37
Vážení spoluobčané,
jak jsme vás již informovali, zítra 6.6. se bude konat v naší obci jedinečná událost. Zavítá k nám 10 členná hodnotitelská komise soutěže Vesnice roku.
U této příležitosti vás s velkým potěšením jménem obecní samosprávy zveme do zahrady Centra volného času, kde porotce přivítají občané Hrádku, také hrádecké spolky, organizace, církve a školy. Akce začíná od 16:00 hodin.

Porota bude přítomná v obci od 16:00 do 18:00. Do CVČ zavítá jenom na 15 -20 minut, ale naše společná akce bude pokračovat do večera (max. do 22:00 hod.).

 

Připravili jsme pohodovou zahradní party s občerstvením. Budeme mít příležitost  ochutnat tradiční místní speciality a neformálně pohovořit o životě v našem milém Hrádku. S cílem upevňovat sounáležitost k naší obecní pospolitosti.

 

Bude nám velkým potěšením, když  pozvání přijmete.

 

Pojďme si soutěž užít

 

Robert Borski

váš starosta