PC kurz: Pozvánka pro studenty a seniory

29. srpna 2019, 10:56
Ve spolupráci s kvalifikační agenturou KaPA chceme v říjnu zahájit počítačový kurz pro seniory. Kurzem v celkové délce 12 hodin seniory provedou osobní asistenti z řad studentů.

Pod dohledem odborného lektora budou studenti seniorům asistovat u výuky elementární obsluhy PC (práce s Internetem, základními aplikacemi a programy). Výukové lekce však nebudou jen o předávání a získávání počítačových dovedností, ale zejména o blízké spolupráci napříč generacemi. Cílem tohoto projektu tak nebude pouze propojit seniory s okolním světem prostřednictvím počítače, ale především propojit dvě odlišná pokolení. Jste-li studentem ve věku 16 26 let, či máte důchodový věk, srdečně Vás zveme.

 

Kurz proběhne v Centru volného času a bude koncipován do 4 lekcí (5., 12., 19. a 26. října). Každá z nich se bude konat v čase 9 12 hodin. Studentům bude náležet odměna ve výši 170,-/hod. a pro seniory bude zcela zdarma.

 

Zájemce z řad studentů i seniorů prosíme o přihlášení na kontaktech uvedených na plakátu. Více informací na tel. 601 383 111, na e-mailu nebo osobně v CVČ.

  • PC kurz: Pozvánka pro studenty a seniory
    PC kurz: Pozvánka pro studenty a seniory