Odwiedziny pana Dentysty

20. dubna 2015, 12:30

W piątek 17.4.2015 do naszego przedszkola zawitał P.doktor- dentysta, by pokazać dzieciom, jak dbać o swoje zęby, jak poprawnie czyścić, jak się odżywiać a z czego zrezygnować. Całą godzinę dzieci uważnie słuchały, oglądały krótkie filmiki na podstawie bajek, składały puzzle, oglądały obrazki i wiele, wiele innych rzeczy dowiedziały się od P. stomatologa jak zadbać o swoje zęby.

 • Odwiedziny pana Dentysty
  Odwiedziny pana Dentysty
 • Odwiedziny pana Dentysty
  Odwiedziny pana Dentysty
 • Odwiedziny pana Dentysty
  Odwiedziny pana Dentysty
 • Odwiedziny pana Dentysty
  Odwiedziny pana Dentysty
 • Odwiedziny pana Dentysty
  Odwiedziny pana Dentysty
 • Odwiedziny pana Dentysty
  Odwiedziny pana Dentysty
 • Odwiedziny pana Dentysty
  Odwiedziny pana Dentysty