Myśliwy w naszym przedszkolu

6. listopadu 2014, 12:01

 W czwartek do nas przyszedł zacny gość  pan myśliwy, który spędził z nami dopołudnie. Przygotował sobie króciutki wykład o swojej pracy i podał nam dużo ciekawych i poważnych informacji o zwierzątkach żyjących w lesie.Również nie brakowało pokazu  skórek z zwierzaka , rogów z jelenia, potrzebne naczynia do wykonywania pracy myśliwego i różne dalsze ciekawostki. Dzieci wszystko  wysłuchały, pooglądały i podzieliły się z własnymi historyjkami dotyczące tematu.

 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu
 • Myśliwy w naszym przedszkolu
  Myśliwy w naszym przedszkolu