Organizace a spolky

Zaproszenie na koncert

24. prosince 2007, 11:07 | Serdecznie zapraszamy na koncert Chóru Nauczycieli Polskich, który odbędzie się w ramach nabożeństwa w niedzielę, dnia 30. grudnia o godzinie 10,30 w kościele ewangelickim w Gródku.

 

 

 

Gwiazdka - Vánoční večírek 22. 12. 2007

23. prosince 2007, 13:35 | W sobotnie popołudnie do budynku polskiej szkoły przychodziły mocno podekscytowane dzieci z podarunkiem w ręku. Pod choinkę w ozdobionej godowo sali gimnastycznej złożyły przyniesione podarunki, by pod koniec programu wylosować "ten swój". Choinka z podarunkami działała niby magnet, więc utrzymać uwagę dzieci podczas programu to nie byle gratka. Jednak jakoś się udało, dzięki pomysłowemu programowi Kasi Szotkowskiej, Michala Klusa, Honzy Turonia, Marťi Byrtusowej, Reni Zabystrzanowej, Basi Pav i Jany Czyžowej.

O přestávce děti ochutnaly různé dobroty, které napekly jejich maminky a po přestávce si vyzkoušely své tvůrčí i manuální dovednosti. Každé dítě si odneslo domů hezky (po svém) zkrášlený polštářek. Na konec, konečně, bylo rozbalování dárků. Myslím, že nejedno dítě spalo v tuto noc ve své postýlce se svou novou hračkou.

Dík za tento program všem, kteří ho připravili pod vedením Moniky Turoniové.

Erich Bocek

 

 

 

Večer koled

20. prosince 2007, 16:36 | Jak vzácné jsou chvíle, kdy se v tomto uspěchaném předvánočním období můžeme na chvíli zastavit.

 

 

 

Centrální vánoční setkání mládeží SCEAV 2007

20. prosince 2007, 11:42 | Letošní Vánoční Menu nám naservírovala Hradecká mládež. Program byl velmi veselý a moderovaly ho okouzlující tři andílkové v červených čepičkách.

 

 

 

Stonožka PEPÍK

20. prosince 2007, 10:35 | Ahoj všichni. Chci se Vám představit. Jsem stonožka a to hezké jméno Pepík, mi daly děvčata z klubu.

 

 

 

Valná hromada hasičů

10. prosince 2007, 04:24 | V sobotu 8.12. v podvečer se konala valná hromada (výroční schůze) hasičů.Hasiči zhodnotili uplynulý rok a vytvořili plán práce v roce následujícím. Rok 2008 bude rokem jubilejním. Hasiči v něm oslaví 100 let od vzniku spolku dobrovolných hasičů v Hrádku.

 

 

 

PŘEDVÁNOČNÍ DÁREK, ANEB PES NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA

9. prosince 2007, 21:48 | Ahoj človíčku, prožíváš doma nudu?
Tak to by chtělo změnu? Co takhle si pořídit hafana? Mám pro tebe skvělou zprávu!! Jednoho mám právě doma a čeká jen na tebe!!

 

 

 

Vánoce se blíží - preventivní varování od hasičů

9. prosince 2007, 12:22 | Vánoční svátky patří z pohledu hasičů k těm klidnějším obdobím roku, přesto i v tomto svátečním období musí jednotky požární ochrany vyjíždět k požárům, dopravním nehodám nebo jiným mimořádným událostem, na kterých se mnohdy podílí lidská neopatrnost či neznalost.

 

 

 

Jubileusz PZKO 60 lat

5. prosince 2007, 19:18 | 60. urodziny Koła PZKO w Gródku zgromadziły w niedzielę 2.12. w miejscowym Domu
PZKO tłumy gości – wśród nich prezesa ZG PZKO Zygmunta Stopę oraz wójta gminy Pawła Tomčalę z żoną. Jak na 60-latka, nasze koło cieszy się całkiem dobrym zdrowiem. O tym przekonaliśmy się z jubileuszowego widowiska, poświęconego jego historii i współczesności, a przygotowanego przez uczniów szkoły i przedszkolaków.

 

 

 

Hezký dárek pod stromeček

4. prosince 2007, 13:51

 

 

 

Strana výpisu

... 55 ...

 

Církev bratrská

SCEAV

Hasiči

PZKO

TJ Sokol

Klub seniorů

Myslivci

Tenisový klub

Hokejový klub

Klub maminek