Květinářství a zahradnictví Hrádek

Adresa:

Hrádek 171

Telefon:

+420 723 572 922

E-mail:

-

Fax:

-

Www:

-

11. ledna 2010, 16:07
Firma v naší obci působí od dubna roku 1995. Nejdřív to byla malá květinovka,která se rozrostla v malé zahradnictví. Naše služby se zdokonalují ve floristice, školením a certifikáty přímo Holandskou květinovou společností. U nás Vám zhotovíme kytice gratulační, smuteční, netradiční (salámové, zeleninové, čokoládové atd..) ikebany, kytice na rakev, vánoční a velikonoční aranžmá, atd. Rovněž jsme zaměřeni na svatební servis: Svatební kytice, kytičky pro družičky, vonička ženichovi, myrty, dekorace stolů, kytice na auto, výzdoba restaurace, kostela. Katalog k nahlédnutí na prodejně.

V jarní sezoně jsou zákazníkům zpřístupněny skleníky s velkým sortimentem balkónových květin, zeleninové sadby, letničky, dvouletky, rostliny ze Středomoří, bylinky, tuje na živé ploty apod. Jsme výrobci a dodáváme zboží i do okolních květinářství. Rovněž osazujeme zákazníkům truhlíky na balkony.

V naší prodejně, kromě řezaných a pokojových květin, zakoupíte zeminu, květináče, truhlíky, postřiky, hnojiva, osiva, dárkové zboží, atd.

Prodejní doba      

 
pondělí  zavřeno
úterý - pátek 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
neděle zavřeno

 

Po telefonní domluvě  na tel. +420 723 572 922 lze objednávku vyřídit i po pracovní době nebo doručit na místo přání.

 

  • Květinářství a zahradnictví Hrádek
    Květinářství a zahradnictví Hrádek
  • Květinářství a zahradnictví Hrádek
    Květinářství a zahradnictví Hrádek
  • Květinářství a zahradnictví Hrádek
    Květinářství a zahradnictví Hrádek