Aktuality

V. Spartakiáda spolků 2018

29. srpna 2018, 15:55 | Milí občané, zveme Vás na pátý ročník Spartakiády spolků. Sportovně zábavné odpoledne, plné netradičních disciplín, se letos uskuteční v sobotu 22. září od 14 hodin v areálu TJ Sokol Hrádek. Mezi sebou se utká 12 týmů složených ze členů hrádeckých spolků a obyvatel partnerských obcí Čierneho a Skoczowa. Přijďte závodníky povzbudit a užít si napínavou atmosféru boje o první místo a pohár!

 

 

 

Inicjatywy PZKO 2017

19. června 2018, 08:40 | Organizacja MK PZKO Gródek odzyskała 3 miejsce w konkursie Inicjatywy PZKO 2017. Gratulujemy.

 

 

 

DDM Jablunkov zve aktivní ženy na sportovní dopoledne

22. ledna 2018, 14:14 | Informace o plánované akci naleznete na přiloženém letáčku.

 

 

 

Hlasujte v soutěži o nejlepší fasádu roku a podpořte tak ZŠ a MŠ Hrádek 144!

7. března 2017, 13:45 | Až do 8. 3. 2017 je možné hlasovat v soutěži o nejlepší fasádu roku, do které je v rámci soutěžní kategorie Bytový dům/Nebytový prostor zařazena i budova Základní a Mateřské školy v Hrádku.

Hlasovat můžete prostřednictvím odkazu: http://www.fachmanklub.cz/galerie

Postup hlasování: Ve 2. sloupci soutěžní kategorie Bytový dům/nebytový objekt vyberete příslušný objekt, stisknete tlačítko DÁT HLAS, následně vyplníte svou e-mailovou adresu, stisknete "odeslat email". Na Vaši e-mailovou adresu přijde potvrzující e-mail, kterým Vás pořadatel soutěže vyzve k potvrzení Vašeho hlasu, pak už jen stačí kliknutím na "odkaz" potvrdit své hlasování.

Děkujeme za podporu!

 

 

 

Třinecké počítačové kurzy pro seniory

21. února 2017, 10:58 | Kvalifikační a personální agentura KaPA pořádá další běhy počítačových kurzů pro seniory. Více informací naleznete na přiloženém plakátku.

 

 

 

MOZAIKA - zpravodajství Slezské diakonie

1. února 2017, 13:58 | Mozaika je název pro zpravodajství Slezské diakonie. Zpravodajství, které si klade za cíl informovat veřejnost o sociálních službách, projektech, aktivitách, které jsou realizovány ve Slezské diakonii.

 

 

 

O bylinkách

8. listopadu 2016, 15:30 | Přednáška odborníka pana Karla Štenbaura poučí o významu bylinek pro očistu těla, nejjednodušších sirupech a čajích na kašel a nachlazení, bylinkách účinkujících na bolest kloubů nebo třeba na křečové žíly. Zájemci o tuto problematiku jsou srdečně zváni na pondělní přednášku.

 

 

 

Flexibilní zaměstnanost - nový projekt personální agentury KaPA

3. listopadu 2016, 09:45

 

 

 

Hrádek je součástí místního akčního plánování

13. října 2016, 10:42 | Naše obec se spolu s dalšími obcemi Jablunkovska zapojila do tvorby tzv. Místního akčního plánu na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15 let, jehož cílem je stanovení priorit a jednotlivých kroků, které jsou nutné k dosažení cílů vzdělávací politiky v území, a to na základě místní potřebnosti a naléhavosti, lokálních přínosů a podloženosti reálnými daty a analýzami z území.

Více informací o tomto projektu naleznete na webových stránkách:
http://jablunkov.mapy-vzdelavani.cz/

 

 

 

Jak vybalancovat osobní a profesní život?

7. října 2016, 12:47 | Srdečně zvu na seminář nejen pro ženy: „Jak vybalancovat osobní a profesní život?“ Seminář se bude konat v budově Diakonického vzdělávacího centra Slezské diakonie v Českém Těšíně v sobotu 15.10.2016 od 8:30 – 12:00 hod.

O své osobní zkušenosti, jak dokázat vybalancovat osobní i profesní život, se s námi podělí Mgr. Radka Brahová, rodačka z Českého Těšína, nyní podnikatelka v oblasti překladatelství a diakonistka Tiffani Manor (USA) – manželka pastora, matka 4 děti, bývala manažerka, v současnosti působící mezi neslyšícími. Máme se určitě na co těšit.

Pokud budete mít zájem se zúčastnit, pište na email: m.czyzova@slezskadiakonie.cz do 13.10.2016.

Marta Czyžová

 

 

 

Strana výpisu

1