Hrádecké noviny č. 1 - 2016 (leden 2016)

3. února 2016, 12:51
Hrádecké noviny začaly opět po několika letech vycházet. V těchto dnech dostáváte do svých domácností první číslo. Obecní zpravodaj je v větším formátu než původní, je celobarevný, vytištěný na kvalitním papíře.

Věříme, že se Vám budou líbit. Připomínky, podněty na vylepšení časopisu podávejte bez váhání na telefon 601 383 111 - Martina Škanderová. Za jakýkoliv námět budme vděčni. Jsme připraveni zveřejňovat i články občanů, které přispějí k pestrosti našeho společenského obecního zpravodaje.

Žádáme vás i o zpětnou vazbu, pokud byste do konce tohoto týdne Hrádecké noviny nedostali do svých schránek. Počítáme s tím, že časopis bude dodáván zdarma každé domácnosti v Hrádku.

Našim místním podnikatelům nabízíme možnost reklamy za zvýhodněných podmínek. 

Příští číslo vyjde koncem dubna.

 

Fotografie na obálce jsou soutěžní. Proto vyzýváme tvůrce fotografií, aby nám posílali vhodné obrázky (focené na výšku) z hrádeckou tematikou, např. lidé, akce, tradice, budovy, příroda, symboly Hrádku. Na konci roku budou čtenáři hlasovat, který ze čtyř fotografů dodal nějlepší fotku. Vítězný autor bude odměněn. Autorem fotografie na obálce prvního čísla je Bogdan Kaleta.

 

Přílohy: