Obecní webové stránky zhlédl půlmiliontý návštěvník

29. října 2015, 01:42
Stalo se tak včera v 16:45, po třinácti letech provozu oficiálního webu obce Hrádek.

Návštěvnost obecních stránek je monitorována v rámci Top list infopanelu od roku 2003, tzn. již 4683 dní. Jedná se o milník v návštěvnosti, průměrně hrádecký web zhlédne 107 návštěvnků denně

Jsme velmi potěšeni těmito daty, neboť přesně a objektivně dokumentují, že webové stránky Hrádku plní svůj účel, a to již 13 let.

Rekordy v návštěvnosti v jednotlivých letech bývají vždy na jaře, po Běhu Hrádkem, kdy mnoho závodníku stahuje výsledky a fotky ze závodu. Nejnavštěvovanějším se stal květen 2011, kdy bylo během jediného měsíce zaznamenáno 8362 návštěv.

Největšího nárůstu návštěvnosti se stránky dočkaly v roce 2007. Stránky byly totiž modernizovány a 12.2.2007 byly uvedeny do provozu v novém designu včetně diskuze s možnosti anonymního vkládání příspěvků. Po čtyřech letech této, někdy brutálně divoké diskuze zcela v režii  anonymních příspěvků jsme ji začátkem roku 2012 odanonymizovali. Z tohoto důvodu diskuze úplně zanikla a ruku v ruce s tímto efektem klesla návštěvnost stránek, která se však i tak drží na velmi vysoké úrovni.

Věříme, že i v nadcházejícím období nám zachováte přízeň, abychom přivítali miliontého návštěvníka dříve než za třináct let.