Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Webmistr - p. R. Borski

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 01.02.2009, 12:07
Odpovědí: 17

Pane mistostarosto,

už několik měsicu v anketě na webu www.obechradek.cz figuruje stále stejna a naprosto nic neřešíci otázka, jako by v naši obci nebylo nic důležitějšiho. Můžete mi řict čím to je?
Vždyť Vy, jako správce těchto stránek si můžete pomoci této ankety napřiklad klidně kontrolovat nejen svoji oblibenost, ale i oblibenost ostatnich členu zastupitelstva. Pomoci vhodně kladenych otázek můžete i celklem snadno zjístit co si přeje většina občanu Hrádku a pak podle toho i jejích vůli naplňovat.
Vzhledem k tomu, že naš pan starosta Pavel Tomčala už učinil mnoho chybnych rozhodnuti a v posledni době do posledni chvile před občany Hrádku tajil i to, že se výhledově počita se čtyřproudovou dálnici středem naši obce ( do roku 20016 ), tak Vás žádam (prosím), aby jste do ankety pokud možno hned vložil nasledujíci otázku:
Souhlasite s tím, aby starosta obce Hrádek p. Pavel Tomčala byl odvolan ze své funkce?
A pak tam dat týto 3 možnosti: Souhlasim, nesouhlasim, je mi to jedno.
Děkuji za pochopeni.

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Jana Žena

Založeno: 01.02.2009, 16:42

Pane Bocku,
k Vašemu příspěvku mám 2 drobné připomínky.
Co se týče anketní otázky, opravdu by se čas od času mohla obměňovat.
Ale přikláním se k tomu, aby otázka nebyla až tak jednoznačná. Každému trochu zúčastněnému musí být už předem jasné, která ze tří možností by zvítězila. A obávám se, že zbylé dvě možnosti by nebyly nikým zvoleny.
A dále, jestli pan Tomčala před občany Hrádku tajil skutečnost, že čtyřproudová dálnice bude vybudována do roku 20016, tak mě, mým dětem, vnukům, pravnukům, prapravnukům atd. je to skutečně srdečně jedno.
Jana

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Žena

Založeno: 01.02.2009, 19:13

Vazeny pane Bocek,Vas prispevek je velice zajimavy.Myslim,ze ma ale chybu.Ne vsichni obcane obce Hradek maji pocitac.Je jasne,ze kdyz je neco duleziteho,tak i deti informujou rodice nebo prarodice,ze neco zjistili.Starsi obcane nemaji vubec pristup k pocitaci nebo tomu nerozumi.Verim,ze vetsina starsich lidi v Hradku nema ani poneti,co se na ne chysta.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Občan! Muž

Založeno: 04.02.2009, 00:29

Pane (Zakomplexovaný)Bocek,
kdyby jste si raději našel nějakou užitečnou práci a neléčil si tady Svoje mindráky psaním stupidních keců a připomínek!!!Kdy už konečně pochopíte,že jste tady jen pro smích!!!Těmi Vašimi trapnými příspěvky akorát přiděláváte práci těm,kteří Vám na ně musí odpovídat.Docela se divím,že se na Vás už dávno nevysr.li a neodstřihli Vaší IP adresu z těchto diskuzí.Je mi Vás docela líto,ale BOHUŽEL i takoví lidé jsou mezi námi!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 04.02.2009, 10:14

Míly nezakomplexovaný občane,

možná, že kdybyste se pod svůj příspěvek do této diskuze podepsal, tak byste brzy zjistil, že pro smích cele naši obci jste naopak pravě Vy. Zkuste se podepsat třeba dodatečně. Ale pokud se kvůli mně bojíte tak učinit, tak Vám před celou obci slibuji, že Vám nejen nic neudělám, ale naopak Vás pochválím za Vaši odvahu… A dovolím si Vám také poradit, abyste už svůj další případný příspěvek psal přes den a ne v noci, protože přes den je člověk víc odpočaty a za denního světla má i větší odvahu…

S pozdravem

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: honza Muž

Založeno: 04.02.2009, 10:21

plně s Vámasouhlasím pane Bocek, píšete tady dobře ostatní by Vám mohli děkovat jako např. ten občan tady:D:D a me rozhodne pro smich nepripadate!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Občan! Muž

Založeno: 04.02.2009, 12:18

Pane (Zakomplexovaný)Bocek,
původně jsem neměl v úmyslu na ty Vaše žvásty vůbec reagovat,ale když pročítám Vaše řádky,musím Vás vyvést z omylu a zároveň Vám poděkovat za Vaší radu.Předchozí příspěvek jsem nepsal v noci jen proto,protože bych měl ve dne míň odvahy(nebo dokonce strach z Vaší osoby!!!),ale protože chodím někdy ve dne do práce!!!Ale jak je vidno,Vám je tento pojem cizí a vůbec nic Vám neříká,protože v opačném případě by jste neměl tolik času tady napadat některé zastupitelé a zatěžovat je Vašími přihlouplými otázkami a "návrhy"!!!V této souvislosti mě napadá jedna otázka:Proč tak "inteligentní" a "všeznalý" člověk jako Vy(podle mého názoru se tady takto prezentujete) už dávno nekandidoval do obecního zastupitelstva?Dovolím si odpovědět za Vás....protože by jste pohořel jak papír!!!A ještě jedna věc k mé anonymitě:toto je výhodou(nebo nevýhodou?)internetu,s tím Vy nic nenaděláte,ale vězte,že všechno má svůj čas!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: soused Muž

Založeno: 04.02.2009, 18:34

Pane Bocku, letos ty vaše kecy postrádají šťávu. Loni jste si alespoň hrával s Juzkem, Jankem košulou a dalšími dřistokami a aspoň byla sranda. Nikdo z tych dobráků už s vámi nechce diskutovat. Asi mezitím odešli na onen svět. Ty vaše spory se zastupitely jsou už jako ohraná deska. Pochlapte se, dnes už lauter nemáte co dělat a řekněte něco do srandy. Například jak jste v mládí s Bronislavem Walkem pásli krávy a opékali pečáky.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: M.P Muž

Založeno: 04.02.2009, 20:28

Vas prispevek bych okamzite jako spravce vebu odstranil....
1) proc se navazite do pana Bocka ktery tady vklada( JAKO JEDEN Z MÁLA!!!!!) Prispevky pod svym jmenem a uprimne!?
2) proc tady vkladate jeho vzpomiky z detstvi??? S touto diskuzi to nema absolutne nic spolecneho... Kazdy si proziva sve detsvi jak chce a travi ho s kym chce.... A myslim ze neni duvod se tady s tim sverovat...
3) Myslim si ze tady NIKDO nema duvod Panu Bockovi vycitat ze nikde nepracuje(viz Obcan!)... Vemte v potaz to kolik lidi v CR nema Praci...
Verny obcan a zastance nazoru Pana Bocka

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 05.02.2009, 13:07

Vážení diskutující,

Vám všem, kteří se v této diskuzi vyjadřujete slušně, bych chtěl za to poděkovat. A ostatním bych chtěl vzkázat následující:

Nedávno jeden významný americký vědec napsal, že největší současnou hýbnou sílou lidstva je věda, víra a pomluvy! Až na desátém místě byl zdravy selský rozum. V praxi to znamená, že zejména vysoce vzdělání lide, prosazuji své zájmy a názory především pomoci vědy. Věřící lide především pomoci víry. A nevzdělání ani nevěřící lide, prosazuji své zájmy a názory především pomoci pomluv svých hlavních oponentu!
Když vezmu v úvahu, že náš pan starosta Pavel Tomčala není ani příliš vzdělán ani příliš věřící, tak mu vlastně k prosazování svých zájmu a názoru nezbývá nic jiného nežli především ty pomluvy. Sam jsem se měl možnost opakovaně přesvědčit o tom, že v tomto směru je náš pan starosta mistr nad všemi mistry a že vlastně jen zdravým selským rozumem není téměř možné proti němu úspěšně bojovat. (Svoje svědectví i některé písemné materiály k tomu můžu předložit, tak to prosím neberte, že i z mé strany je to pomluva!) Nejvíc zarážející na tom všem, ale je to, že náš pan starosta se neustále prezentuje v očích veřejnosti, jako naprosto čestný, bezúhonný a úspěšný člověk, kterého je hodno následovat. Proto se ani moc nedivím, že pravě v poslední době přibývá v naši obci takových lidi, kteří stejně, jako náš pan starosta, se nezajímají moc o věci veřejné, což by mělo byt jejich hlavni povinnosti, ale zajímají se především o soukromé záležitosti řadových občanu. Tato diskuse to jen dokazuje.
Stejně se mi ale moc nechce věřit tomu, že by někteří naši občane byli vůbec schopni tak hluboko klesnout a vyjadřovat se takovým způsobem, jako to činí například pan "Občan!", nebo pan "soused". Spíš si myslím, že to všechno jejich jménem píše pravě náš pan starosta.

Proto bych chtěl oba naše jmenované občany požádat (pokud ovšem existuji), abyste buďto už urážlivé články nepsali, nebo abyste urážlivé články o moji osobě psali klidně dál, ale abyste aspoň vystoupili ze své anonymity. Uvědomte si, že pokud tak neučiníte, tak našemu panu starostovi jen přitížíte (!) v jeho současné už tak tíživé a velmi neutěšené situaci…

A pokud Vám některým připadá, že i já už „ bojuji“ proti našemu panu starostovi, tak trochu neférovým způsobem, tak to klidně připouštím. Ale pan starosta mě „naučil“, že jen čestným způsobem a pomoci zdravého selského rozumů, proti němu bojovat už vlastně ani nelze.

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Jana Žena

Založeno: 05.02.2009, 14:46

Jakým právem si dovolujete rozdělovat lidi na slušné (ti, kteří Vám pochlebují) a ostatní (kteří si dovolili s Vámi nesouhlasit). Jak si můžete vůbec dovolit veřejně hodnotit, jak je kdo vzdělán a jak moc je věřící... Kde berete vůbec tu drzost? Myslíte si snad, že ten kdo s Vámi až tak nesouhlasí, musel "hluboce klesnout"? Vy jste povolán určovat tady nějaká morální pravidla? Mě by opravdu uklidnilo jedině, že byste mi ukázal písemné materiály, že jste nemocný člověk. To bych pak byla schopná rozdýchat i Vámi publikovaný příspěvek. Jinak se opravdu stydím , že s Vámi bydlím v jedné obci!!!
Jana

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 05.02.2009, 20:24

Pani Jano,

jak vidím, tak jste doposud jediná, která asi úplně přesně nepochopila smysl mého příspěvku do diskuse. Ale pokud se podepíšete celým jménem, tak Vám na Vaše otázky rad odpovím.

Pokud chcete vidět nějaké písemné materiály o mém zdravotním stavu, tak si můžete kdykoliv přijit za mnou a já Vám dokonce jsem ochoten podepsat plnomoc k jejích vyzvednuti!

Závěrem i Vám chci poděkovat za to, že i z Vašim přispěním se nám konečně náš pan starosta ozval i když prozatím jen v jeho vlastí sólo diskusi pod názvem „Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?“

Dobrou noc.

Pavel Bocek
Hrádek č. 294

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Jana Žena

Založeno: 05.02.2009, 21:00

Pane Bocek,

smysl Vašeho příspěvku jsem pochopila až moc dobře. Proto jsem taky na něj musela reagovat, i když to normálně nedělám. Celým jménem se nikdy nepodepíšu.
Nevím, co od Vás můžu čekat. Podle příspěvků, které zde publikujete, to ale nebude jistě nic dobrého. A aby jste mě ještě za několik let vydíral, že pokud Vám ... vy otevřete tuto kauzu. Děkuji, nechci.
Taky nechápu, jak si můžete myslet, že se starosta ozval s mým přispěním. Copak já mu napsala ten nechutný dopis? To Vy, pane Bocku!!!!
Já na Vašem místě bych se okamžitě stáhla. Copak Vy jste v naší obci nějaký řídící či kontrolní orgán? Můžete být rád, že za takovou špinavost na Vás nepodal trestní oznámení
Doufám, že půjdete trochu do sebe, dobrou noc
Jana

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: pro Janku Muž

Založeno: 05.02.2009, 21:26

Myslim ze podpisovat se ani nemusite... Hlavne uz sem nepiste ty svoje moudra... Me urcite neni jedno ze mi pres mou rodnou vesnici povede dalnice... Vsichni znami z okolnich vesnic uz vedi ze Hradkem povede dalnice... Jenom zastupitelstvo hradku vcetne pana starosty tuto skutecnost jeste nezdelili obcanum.... Je to velka skoda... Myslim ze prostredky na to jsou(hlavne u jednou rocne vychazejicich Hradeckych novin)!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Jana Žena

Založeno: 05.02.2009, 21:39

Já si svoje moudra budu psát, kde budu chtít. Nevyjadřuju se sprostě a na rozdíl od Vás používám i háčky a čárky...
Taky nejsem nadšená, že tudy povede cesta, ale jestli dostáváte stejné Hrádecké noviny jako já, tak jste to už musel dávno číst. Já jsem to teda četla už několikrát.
Jana

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Jozef Kudela Muž

Založeno: 06.02.2009, 08:13

Pani Jano. Tolik zášti a zloby, kolik jste byla schopna napsat ve svých příspěvcích, to jsem od zástupkyně nežného pohlaví nečekal. Raději proto hrdině zůstavejte ve své anonymitě. Ten bude asi nejvíce vyhovovat Vašemu naturelu. Nevím kde a v jakém čísle Hrádeckých novin jste četla, že někdo ze zastupitelů otevřeně napsal o plánovaném vybudování 4 pruhů rychlostní komunikace přes Hrádek - DÁLNICE UPROSTŘED OBCE!!! Žel přesvědčuji se dnes a denne, že volení zastupitelé naší obce raději zadržují tyhle informace pro svoji neschopnost a pohodlnost něco v téhle záležitosti ještě ve prospěch naší obce změnit!!! Když jsem se veřejně na tuhle situaci zeptal, tak žáden člen zastupitelstva mi na můj dotaz neodpověděl.
Jozef Kudela

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 06.02.2009, 10:36

Pani Jano,

upřímně řečeno moc mě netěší, že se musím přidat k Vašim oponentům, když vidím, že už jsou v přesile. Ale možná pravě to Vám umožní lepé pochopit danou situaci, protože jak je vidět tak Vy jednotlivci z řád řadových občanu absolutně v ničem nevěříte a naopak, všude tam, kde figuruje jméno Pavel Tomčala, tak tomu věříte zcela bezmezně.

Před par dny pan místostarosta Robert Borski v tématu "Zneužívání diskuze" napsal toto: Nejhorším druhem anonyma je ten, který se podepíše jako Pavel Tomčala, odpovídá jako Pavel Tomčala, ale není to Pavel Tomčala. Ostatní si myslí, že starosta konečně odpověděl, ale jsou v totální iluzi, poněvadž jeho jménem odpověděl někdo, kdo se tváří jako silvestr, jindy napodobuje Moniku nebo K S. Takový zákeřně sofistikovaný(!!!) anonym zde nemá místo, s čímž, podle mého názoru, budou souhlasit i ostatní anonymové.

Proto mě velmi udivuje, pani Jano, že Vy aniž byste si cokoliv ověřila o článku „Špinavý obchod nebo pokus o vydírání?“, tak hned jste schopna ze mě před veřejnosti (!) dělat vyděrače, který píše nechutné dopisy a děla různou špinavost. Zda se Vám to pani Jano Normální? Navíc, pod tuto údajnou starostovou, zatím sólo diskusi, chybí starostův podpis!!! Že by i náš pan starosta se bal podepsat pod svoje stanovisko. Nepřipadá Vám to všechno aspoň trochu zvláštní?
Mě ano, proto se zatím nehodlám do této „starostové diskuse“ zapojovat.

A co se tyká Vaši námitky, cituji Vás: „Můžete být rád, že za takovou špinavost na Vás starosta nepodal trestní oznámení“, tak jsem přesvědčen o tom, že na mě nikdy náš pan starosta Pavel Tomčala žádné trestní oznámení nepodá především proto, že se daleko víc boji svého vlastního svědomí, nežli moji osoby!

Pavel Bocek
Hrádek č. 294

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Webmistr - p. R. Borski

Autor: honza Muž

Založeno: 06.02.2009, 19:38

draha pani Jano proc jste hned tak zla na pana Bocka a proc se hned rozcilujete???kdyby tady pan Bocek nepsal kdo jiny by se toho ujal????reknete mi????budte rada, ze to resi vsechno za nas i za vas...a divejte se na fakta na obec jak vypada...

Odpovědět na příspěvek