Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Omluva

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 04.01.2009, 19:35
Odpovědí: 9

Chtěl bych se touto formou omluvit panu Zbigniewu Samiecovi za špatné skloňování jeho příjmení, které se ho hluboce dotklo.
Šlo o to, že jsem v jednom příspěvku obecní internetové diskuze oslovil pana Samiece namísto „Pane Samieci“ vulgárním „Pane Samče“. Pan Samiec mě později na veřejné besedě s občany vybídl, abych se mu za tento vulgarismus omluvil. Tehdy jsem nepochopil, proč bych se mu měl omlouvat, považoval jsem oslovení „Samče“ za gramaticky správné. Neměl jsem pana Samiece v úmyslu nikterak zesměšnit. V prosinci jsem se s panem Samiecem setkal u mostu přes Olzu a zhruba 20 minut diskutoval o různých obecních tématech. Padlo i na nesprávné, dle jeho názoru, vulgární oslovení. Pan Samiec mi vysvětlil, že gramaticky správná varianta je „Pane Samieci“. Uznal jsem svou chybu a podal jsem mu ruku a omluvil se. Pan Samiec však moji omluvu nepřijal s tvrzením, že nejdříve se musím omluvit na www stránkách, což nyní činím.
Pane Samieci, omlouvám se Vám za oslovení „Pane Samče“. Po naší diskuzi jsem pochopil, z jakého důvodu Vás nesprávné skloňování Vašeho příjmení uráží. Nechci vás urážet ani zesměšňovat. Chci s Vámi žít v naší obci v míru a nechci, abyste měl důvod vystupovat proti mně nepřátelsky neadekvátním způsobem.

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Omluva

Autor: Jana Žena

Založeno: 06.01.2009, 23:16

Se fakt divím, že se mu omlouváte. Kdybyste mu aspoň sprostě nadal, tak to pochopím.
Ten s Váma nikdy v míru žít nebude, kdo ho trochu zná, ví o čem mluvím

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Omluva

Autor: Irena Žena

Založeno: 07.01.2009, 10:30

Moje řeč, já být Váma, taky se mu neomlouvám. On dělá horší věci a omluva žádná!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Omluva

Autor: jojo Žena

Založeno: 01.10.2009, 13:14

zajímalo by mne, co dělá tak špatného, když ho znáte, tak víte, o čem mluvíte.

Odpovědět na příspěvek

 

Re:dpřipomínka

Autor: Žena

Založeno: 10.01.2009, 20:00

Nedivím se, že pana Samiece uráží vaše skloňování, protože i děti v základní třídě se učí správně skloňovat. Jako místostarosta obce Hrádku se starejte raději o klid občanů, o jejich starosti, bezpečnost na hlavní silnici, aby se dalo přejít silnici k autobusu a k vlakům bezpečně. Myslíte si že když tam je značka pozor přechod pro chodce,- tak chodcům někdo zastaví ??? Zkuste se někdy podívat na provoz silnice již v 5,00 hodin ráno pracovního dne. Všichni kmitají mezi autama a dobíhají k vlaku. Každý den někdo riskuje svůj život.Ještě že jsme takhle naučeni, nebo vycvičeni??
Zdůvodněte proč nevycházejí další Hrádecké zpravodaje!! Nemáte tam co psát?? |Není v Hrádku nic nového ??Nic se neděje??Nic se nestalo ??Nic neděláte pro obec Hrádek ?
Začněte třeba mluvit otevřeně na internet. stránkách o nové silnici, když to nelze na besedách.Popište trochu budoucnost obce,kdy bude zahájen provoz v bariéře,kdy se konečně v noci vyspím v klidu, a jak vysoká bude ta bariéra.Doufám že tak vysoká, abych neviděla tiráky.Čekám,že alespoň na toto budete reagovat.
S pozdravem vaše občanka

Odpovědět na příspěvek

 

Re: připomínka

Autor: Žena

Založeno: 10.01.2009, 20:13

Nejsem Váš občanský průkaz, ale občan obce Hrádku

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re:dpřipomínka

Autor: Jana Žena

Založeno: 10.01.2009, 21:55

Vy budete asi nějaká fanynka pana Samiece, která místo do základní školy chodila do základní třídy. Nechápu, proč se nepodepíšete, když je stejně všem jasné, kdo to psal...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re:dpřipomínka

Autor: irena Žena

Založeno: 10.01.2009, 22:25

nejsem žádná fanynka pana Samiece, a nevím ani o co Vám jde.A taky se můžete podepsat.
Pouze jedna věta a už fanynka ?.Tato věta byla směrována na p.Borského, na nikoho jiného.
Příště čtěte článek až dokonce.Vyjadřujte se k věci, co vás trápí.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re:dpřipomínka

Autor: to je teda sranda Muž

Založeno: 24.01.2009, 05:44

tak tohle je nejsrandovnejsi prispevek na celem internetu co jsem kdy cetl :D:D:D pry pane Samče a pani Samice by nebyla :D:D:D

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re:dpřipomínka

Autor: Stanislav Turon Muž

Založeno: 02.10.2009, 10:27

Myslím ,že to tady někteří přeháněji pořád ze stěžováním,Pan Samec at se přejmenuje stoji to pár korun když mu o to jde a bydlím taky u trati a taky tu je hluk-neřeším jak bude vysoka stěna protihluková nebo jestli tam bude růst strom nebo kytky hlavně jak to bude už všechno hotové a splést se může každý musím se zastat pana místostarosty Hrádku tak paní ireno fanynko víme tady všichni kdo jste zač tak se mírněte ve výrocích směřující na vysoká místa Pán místostarosta s váma husy nepásl!hezký den s pozdravem a Božím požehnáním

Odpovědět na příspěvek