Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Co je vlastně v Hrádku pro mladé?

Autor: Žena

Založeno: 15.08.2008, 23:47
Odpovědí: 6

Dobrý den,
Je mi 17 let a jednou jsem začal uvažovat, co se dá vlastně v Hrádku dělat? Nic moc mě nenapadlo (boužel). Až na pár vyjímek např. (Je tady docela pěkné hřiště, které patří TJ Sokolu, který se o něj docela dost dobře stará a za to dík, aspoň se tady zabaví mladí kluci a taky i starší hoši a dokonce i lidé staršího věku, s malou vyjímkou taky děvčata.), dále je tady tenisový kurt, na kterém hrají většinou staří veteráni, kteří se o něj dobře starají si myslím.) Ale co dál???? níc víc mě nenapadlo, tak se pak nedivím, že všichni mladí vysedávaj v Hospůdce v Bellu, což je taky dobré, ale jak pro koho samozřejmě. Proč se třeba Hrádek se nepoučí od Bystřice, která se mění rok od roku k lepšímu z hlediska sportu a jiných činností??? nemyslíte že by se něco mělo s tím dělat?? Jak krásně by se třeba z PZKO udělala posilovna nebo z Bureho třeba. Nevím jak naše zastupitelstvo v Hrádku přemyšlí, ale já si myslím, že je to škoda, že my Hradečtí občané musíme za vším dojíždět do okolních vesnic ba i měst.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Co je vlastně v Hrádku pro mladé?

Autor: draema Žena

Založeno: 18.08.2008, 17:20

to máš pravdu, že se tady nic neděje, ale před volbami se slibovaly hory doly!!!!!Možná snad se dočkáme toho parku pro matky s dětmi před Korunou....nevím, kdo pořád volí pana Tomčalu a spol.??????

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Co je vlastně v Hrádku pro mladé?

Autor: Mates Muž

Založeno: 20.08.2008, 09:03

Nic než pravda, bohužel. Mám pocit, že peníze v Hrádku tečou různými směry jen ne tam kam mají. Nechápu, jak je třeba možné, aby pan starosta užíval služební vozidlo k soukromým účelům? Hodně těžko mi bude někdo vysvětlovat, že to není za peníze z obecního rozpočtu...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Co je vlastně v Hrádku pro mladé?

Autor: Žena

Založeno: 22.08.2008, 00:36

Chlapci mate pravdu penize tecou upe jinam nez maji. Bydlim v bystrici a tam je vsechno vice ucelove hriste posilovna bazen atd. Vim ze Hradek neni tak velky jako bystrice ale tak ja myslim ze cestovni ruch je tady hodne dobry. Tak proc nepostavit s nejake stare chalupy posilovnu nebo cokoli jineho co by pomohlo Hradku v tom se zviditelnit. A hodlam si tvrdit a ze i financne by se to vratilo. V to verim a myslim ze v dnesni dobe je hodne investoru kteri, by radi sponzorovali takove sportoviste protoze, se to vraci. Jo a k tem volbam vsichni slibovali hory doly a jak se je zvolilo, tak kazdy mysli jenom na sebe. Hradku zdar a tenisu zvlast

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Co je vlastně v Hrádku pro mladé?

Autor: bruno Muž

Založeno: 28.08.2008, 16:09

Když se nudiš a protože zde neni posilovna tak zkus přijit mezi mlade hasiče a ukaž ,že umiš běhat a jsi i zručny.Ono zaběhnout 80m s nařadim a pospojovat to a ještě sestřiknout terče za 14sek.tak to neni sranda.Co ty nato?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Co je vlastně v Hrádku pro mladé?

Autor: Byrti Muž

Založeno: 07.09.2008, 21:44

Ale já nechci být hasič.. Já jen chci, aby se tady něco začlo s tím hrádkem dělat.. Ale s Hrádkem se asik nic dělat nedá, protože ve vedení obce nejsou ti správní lidé, kteří tam maj být. :( a to je škoda.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Co je vlastně v Hrádku pro mladé?

Autor: venca Muž

Založeno: 02.10.2008, 12:25

V PZKO už posilivna dávno existuje (dole ve sklepě), ale asi jenom pro některé. Co takhle skusit Nordic Wolking. Podrobnosti najdeš na netu! Hůlky koupíš i do tisícovky-některá pojišťovna je i proplácí, nějaké sportovní oblečení doma určitě najdeš a pak hurá do přírody. Hlavně budeš na čerstvém vzduchu a nemusíš čuchat ty upocená těla v posilovně. Můžeš chodit sám, nebo s partou kamarádu. Pamatuj si, že domů za Tebou nikdo nepříjde a nezeptá se Tě, jestli něco nechceš! Ten požadavek musí vyjít od Vás mladých! Apelovat na zastupitelé a hlavně trvat na odpovědi. Zdraví Venca

Odpovědět na příspěvek