Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Drby v naši obci.

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 08.04.2008, 14:17
Odpovědí: 2

Drby v naši obci.

Toto nove diskusní téma by mělo být určeno především těm našim občanům, kteří nepokládají za potřebné vyjadřovat se ke věcem veřejným, ale pokládají za velmi potřebné vyjadřovat se pouze k soukromým záležitostem řádových občanu. ( Vážené dámy z diskuse o poplatcích za odpad, mate slovo a prostor.)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Drby v naši obci.

Autor: Venca Muž

Založeno: 09.04.2008, 15:55

Autobusový jízdní řád.
Po tom co vyšel jízdní řád v Grodeckim plotkořu jsem ho trošku upravil a používal pro svou potřebu. Autobus dost často využívám a když tam vidím ty jízdní řády tak je mi z toho nanic. Proto jsem jízdní řády doma vytiskl a vyvěsil je v obou autobusových zastávkách - byl tam i kontaktní mail pro údajné zájemce a taky adresa mojich web stránek, ale tam tento jízdní řád není publikován.Případným zájemcům jej zašlu mailem. Tyto jízdní řády byly asi něčím vyjímečné. Vydržely totiž velice krátkou dobu. Po asi pěti obměnách mně to přestalo bavit, i když coby invalídní důchodce mám času dost a proto jsem je nabídnul v prodejně Bajusz a taky v prodejně Domácích potřeb - ti je dokonce vyvěsili do výkladní skříně. Doufám, že ji nikdo kvůli tomu jizdnímu řádu nerozbije. Bo to by mne mrzelo.
Zároveň jsem do téže prodejny dodal brožůrku "PRŮVODCE SOCIÁLNÍMI A SOUVISEJÍCÍMI SLUŽBAMI PRO OBČANY MĚSTA JABLUNKOVA", která je zcela zdarma, z toho důvodu, že Hrádek co se týče této problematiky spadá pod Jablunkov. O tuto publikací podle slov tamnějších prodavaček je dosti velký zájem, což mně těší.
Krásné slunné jarní dny Všem přeje Venca

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Drby v naši obci.

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 10.04.2008, 17:19

Chtěl bych Ti Venco ze srdce poděkovat za tento článek, který mě velmi potěšil. Ze záplavy kritických článků a invektiv se vyjímá jako by ani nebyl z této doby. Ukazuje na to, že i mezi čtenáři hrádeckých www stránek existují lidé, kteří dokážou nezištně pro svoje spoluobyvatelé něco udělat a prezentovat ve svých článcích pozitivního ducha. Na stránkách hrádecké obecní diskuze je takto pojatý článek čímsi výjimečným (ikdyž se nejedná o zvlášť významný počin). Ostatní přispívatelé většinou kritizují, to jim jde jaksi samo, bez vynaložení přílišné energie.

Rovněž dost lidí má přístup do administrace www stránek, aktivně však přispívá jenom pár z nich. Oceňuji zejména učitelské sbory obou škol za jejich velmi aktivní přístup.

Dodal jsi mi tímto článkem silnou dávku optimismu, za což jsem ti velmi vděčný.

Co se týče jízdního řádu autobusů, v minulých novinách byla zveřejněna pouze jedna polovina jízdního řádu, tj. zastávka na Harcově. Druhá polovina - zastávka u Bureho - bude v příštím čísle HN, které vyjde 10.5.2008.

Odpovědět na příspěvek