Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Neco jineho

Autor: Žena

Založeno: 22.03.2008, 10:17
Odpovědí: 5

Vazeni pisici , jsme velmi radi , ze muzeme poprat pohodove Svatky jara , at Vam i Nam vydrzi pohoda usta a laska . Zamerne nepiseme komu to neposilame Ti by to meli pochopit . Slusnosti je podekova za pochopeni coz cinime .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Neco jineho

Autor: Žena

Založeno: 22.03.2008, 10:55

Ve Vašem případě děkovat za pochopení je namístě.
Nevím, jestli přání posíláte i mě, jsem taky píšící, ale věřím, že mi "usta" vydrží.
Raději byste měli rozesílat malované kraslice, kuřátka a zajíčky. Na těch není co zkazit a každý pochopí, že se jedná o velikonoce.
Snad Vás při pondělním šmigrustu někdo pořádně poleje studenou vodu, aby se Vám v hlavě aspoň trochu rozsvítilo!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Neco jineho

Autor: Muž

Založeno: 22.03.2008, 11:05

Bože, to je pravopis! Ty tu děláš pěknou ostudu čestině. Už mi ani nevadí, že píšeš bez interpunkce. Ale tak popletené a zprzněné přání člověka, který vychodil více tříd než tři, (což je asi většina Hrádku) spíš urazí než potěší. Jsi asi týpek, který není schopen dvě chudoduché věty po sobě přečíst a odstranit alespoň ty největší "byky".

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Neco jineho

Autor: Žena

Založeno: 22.03.2008, 11:48

Mate pravdu Vam se to nelibi . Tak komu seto nelibi muze dopsat zbytek vety at si polibi . Vazena rodino Jste nazoru , ze jen Vy u Nas slavime svatek jara a snami slavi i lide svysokoskolskym vzdelanim . Slusnost je Vam poprat Vam dalsich vykriku .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Neco jineho

Autor: Žena

Založeno: 22.03.2008, 18:19

Tak to si teda fakt polibte...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Neco jineho

Autor: Žena

Založeno: 24.03.2008, 11:26

Tot zlosti a nemravu z nich syrsi .

Odpovědět na příspěvek