Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Prutah

Autor: Janek košula Muž

Založeno: 06.03.2008, 21:45
Odpovědí: 3

Dycki jak se spomnym na tyn prutah tak sie mi sevře žolondek a věčor usnym jyny jak mie moja tak dotropi že padnym jak zdřalo gruška ze stroma.Možna že to vyglondo jako sranda ale ganc sie bojym abych nimiol ty žaludečni vředy.Palo stom cestom sie už niedo nic robic a grodek beje ciyrpiol za nadnarodni spol. kiere bogatnom a na ludzi sie vubec niedzivajom.Ekologov tež ludzie niezajimajom jyny aby žabkom pod ostrym niesmerdzialo z vyfuka.Stat narobi mytne brany a z grodku sie pinionžki viesiolo do pragi kulajom.My tež kapke zato mogymy bo po teskach goniymy misto v tych našych večerkach piniondze utracili.Jo sie už zvoli tej gupi cesty tela navadzil že račyj na to niemyslym bo sie pyndzyje niedožyjym a aj dobrych kolegov pozbyjym.Janek košula

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Prutah

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 06.03.2008, 22:22

Janek,

jo sie už tež z tóm cestóm celkem smiřil. Ale teraz už jyny chcym, aby nóm tu nakóniec niezrobili až 6 jizdnich pruhów a žodyn podchod. Jak sie podziwosz, jak wyhibawje odpowjadajóm ponikierzi naszi zastupitele w souwislosti z tómto cestóm, tak isto tež nabejesz dojmu, že majóm cosi neczestnego w umyslu. Mje to připado, že se z nas obczanów robjóm naprosto srande a o sebje se myślóm, že zbaszczili wszystkóm móndrość śwjata. A od takichto ludzi nimogymy czakać nic dobrego. Wjysz, joby tež raczi robil co inszego niž jim pisol ty moje litanije, ale chcym aby tu w tym naszym Gródku mógli žyć aji moji potómcy, alespóň tak klidnie, jako tu jo žyjym doteraz.

Palo

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Prutah

Autor: jar Žena

Založeno: 07.03.2008, 16:24

Pani Janie niemusiol gdyby lod samego pocontku ci co mieli isc za ludziami a powiedziec jim co nanas PÓN prikludzony uszyl tak sie wszystko dalo zmiynic. Podrugi gdybytyn nasz drugi prikludzony nas Grodczanov nilocyganil , ze jak go bedymy wolictak nom tom ceste postrzodkym niepusci ajak ja tak tumelym . My mu uwierzili a teraz sie bedymy dychac S : M : R :O :D . prawiym co my chcieli to momy ale urczicie my nichcieli aby nas locyganil , ze. Panie Janie pojmy sie lozrac niz nom zavrom BURKA .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Prutah

Autor: jar Žena

Založeno: 07.03.2008, 20:10

Pardon mialo byc Panie .

Odpovědět na příspěvek