Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Názor

Autor: Kryštof Muž

Založeno: 06.03.2008, 14:40
Odpovědí: 1

Když už jsme u těch splodin - myslím se, že jsou zde většim problémem splodiny z domácnosti, ohnišť na zahradách, kde se spaluje všechno možné, než splodiny z dopravy. Je podle mne na místě poděkovat vedení obce za plynofíkaci, i když někteří lidé ji příliš nepoužívají. Několikrát se mi stalo, že v centru obce byl mnohem horší stav ovzduší než v Ostravě, kam pravidelně dojíždím. Co se týče otázky silnice, chápu, že většině občanů se průtah obcí nezdá jako dobré řešení. Bohužel, za posledních nevím kolik desítek let nevznikl žádný pevný a jednoznačný plán, kde bude cesta stát, proto bude bohužel cesta tam, kde bude.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Názor

Autor: Jarda Muž

Založeno: 06.03.2008, 19:31

Konečně se v diskuzi objevil nějaký rozumný člověk. Díky, že se vyjadřujete jasně, to u ženy-jar se absolutně říct nedá. Z její debaty jsem zmaten, ta osoba je jak z jiného světa. Jestli alespoň Vy ji chápete, zkuste mi to tlumočit.
Jsem rád, že alespoň někdo má podobné názory jako já a je schopen dívat se na celou situaci realisticky.
Jarda

Odpovědět na příspěvek