Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 17.02.2008, 17:51
Odpovědí: 12

Vážení zastupitele,

trochu mě mrzí, že nikdo z Vás (kromě pana místostarosty) mi doposud nebyl ochoten odpovědět ani na jednu otázku, kterou jsem Vám položil v rámci diskuse, a to i přesto, že některé z Vás jsem volil v komunálních volbách. Je však možné, že tyto moje otázky se tak trochu ztratily v dost obšírných textech. Proto jsem se rozhodl založit nove diskusní téma, ve kterém si některým z Vás dovolím položit zcela konkrétní otázky a budu očekávat od Vás i zcela konkrétní odpovědi. Bude mi stačit, když mi na položenou otázku odpovíte jediným slovem, ano, ne, nebo nevím. Věřím, že na takto jednoduchou odpověď si každý z Vás, alespoň jednou měsíčně, najde čas. V případě, že uvidím, že na otázky odpovídáte i jiným občanům, tak já Vás už svými dalšími dotazy nebudu obtěžovat!

1. Prosím pana Bronislava Walka, jako služebně nejstaršího zastupitele naši obce, aby mi odpověděl, zdali souhlasí s tím, aby místo silničního obchvatu, se stavěla dálnice středem naši obce?

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: venca Muž

Založeno: 21.02.2008, 12:37

Palo Čau.
Tebe by měli na OÚ zebrač jako Webmaistra, alespoň na 1/2 uvazku.
Čau VENCA

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Palo Muž

Založeno: 22.02.2008, 21:09

Vašku,

na Webmaistra sie moc nieczujym.To vjysz móm malo skuszenośći.Ale zato Pivmaistra, to bych brol hned, bo z piwym móm skuszenośći dość. I když ostatnióm dobóm mi už ani to pivo moc nieszmakuje. Isto tymu, že sie nimogym doczkać tych odpowjedzi od ponikierych naszich zastupitelów. Ale jak mi odpowjedzóm, to mi asi piwo zaś zacznie szmakować.

Palo

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 25.02.2008, 17:58

Palo, kdyby to było na tym świecie tak, že podle zkuszeności sie možesz czuć na jakisigo majstra, to jo by ci powiedzioł,že tymu že móm zkuszeności z bababmi tóž bych móg być babski zymbjorz. To by potym ty, kiery mosz wielki zkuszeności ze zatupitelami byś móg być prezident.

A jeśli ci piwo przestało szmakować to isto nie beje z niedoczkawosci. Mój starzik mi kiejsi powiadoł, že jak chłopowi przestanie szmakować truňk, to juž dłógo nie požyje. Tak sie radszy idź zbadać, czy ci co nima. Bo to by był wielki maler, kdyby sie nóm nasz poeta i prozaik gródecki pominył.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Palo Bocek Muž

Založeno: 25.02.2008, 21:38

Jurku,

przed chwilóm mi moja powjedzala, že jak dziszo dopiszym, tak mje w lóžku zbadze. Tak že hnet jutro ci bedym mógl naglosić swój zdrawotni staw. Ale myślym se už teraz, že žodne wažne zawady na mje nienóndzie. Czujym sie celkem obstojnie.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 25.02.2008, 21:52

Ty Palo, uciekej łod tego internetu za babóm do łóžka. Kdyby mie moja baba chciała badać jak ciebie, to jo by to juž downo zabalił. Ale jóm ty zasrane serialy dycki uspióm u telewize, no a mie nic nie zbywo niž sie sym tam zbadać samego siebie, tak jako dzisio. Abo poczkać na wikend, to nie chodzi do roboty.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Juzek Muž

Založeno: 26.02.2008, 11:19

Jyny by mje zajimało, czy ty wasze ślubne za to badani nie chcóm 30 korón jak Julinek. Jo se nimogym wybiyrać, bo przed wiyncyj jak trzicet rokami mi na ślubnym tepichu moja łobiecała, že mi beje warzić a prać, a jo zaś že bedym zodpowiednie pełnił obowiónski. Nic sie nieśmiy zaniedbać. Trzi razy dziynnie pojeść a o tych obowiónskach to juž starzik prawili: wieczór z powinności, w nocy z miłości a rano na rozruszani kości. Moja prawi, že dyby sie wszyscy tego strawowanio a gimnastykowanio dzierželi, tak by całe zdrawotnictvi razym Cirktlym aj Julinkym zkrachowało,bo by wszyscy byli zdrowi.A moja mo wdycki prowde.Jo móm prowde jyny wtedy, jak moja nima w dosahu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 03.03.2008, 21:27

Váženi zastupitele,

kdybychom všichni byli bohatí a žili v bohatém statě bez jakýchkoliv problému, tak by mi vůbec nevadilo, že jste se intenzivně zabývali dvojjazyčnými názvy a doslovně jste si od státu vydupali 5 000 000 Kč. na zhotoveni plechových tabuli s dvojjazyčnými nápisy, kterým někteří z Vás přisuzují jakýsi ohromný význam. My ale žijeme v době, kdy statní správa v rámci stabilizace veřejných rozpočtu mimo jiné zrušila bezmocnost VŠEM STARÝM DůCHODCůM a veškeré další finanční příspěvky na zdravotní pomůcky. V průměru to činí přes mínus 600,-Kč měsíčně na jednoho důchodce. Dále byly sníženy až o 1 000,-Kč měsíčně všechny výplaty těm osobám, které o staré bezmocné občany celých 24 hodin denně (bez nároku na jakoukoliv dovolenou) jsou povinny pečovat.

Proto se Vás ptám, vážení zastupitele:
1. Pokládáte za správné, že pravě v této době na dvojjazyčné nápisy byly vynaloženy nemalé finanční prostředky?
2. Pokládáte za správné, že byly finanční příjmy bezmocných důchodců sníženy zejména v době, kdy se závratným způsobem zdražuji už i základní potraviny?
3. Hodláte se nějak zabývat situaci našich starých bezmocných občanu a případně jím tyto vzniklé finanční ztráty nějak kompenzovat?

Uvítám zejména odpovědi těch zastupitelů, kteří dvojjazyčné nápisy v obci Hrádek nejvíce prosazovali.( Vzhledem k tomu, že na moje otázky téměř nikdo ze zastupitelů obce Hrádek doposud neodpovídá, dovoluji si je překopírovat i do jiného tématu, aby diskuse byla přehlednější.)

Děkuji za pochopeni.

Pavel Bocek
www.palobocek.estranky.cz

Odpovědět na příspěvek

 

Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 10.03.2008, 15:38

Vážení zastupitele,

vzhledem k tomu, že služebně nejstarší zastupitel naši obce pan Bronislav Walek mi do dnešního dne ještě nikdy na žádnou otázku neodpověděl, tak se ptám Vás všech ostatních na to, zdali vůbec vité o tom, že místo původně plánovaného silničního obchvatu, bude vystavěna ČTYŘ PROUDOVÁ DÁLNICE středem naši obce? (Jednodušší otázku už ani neumím položit.)

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: jar Žena

Založeno: 10.03.2008, 19:44

Pane Pavle tak a nejinak si to preji zastupitele a to jednohlasne ,bylo to receno pri navrhu uzemniho planu obce Hradek v budove PZKO . V ten den starosta Jablunkova zorganizoval akt obcanske neposlusnosti a zablokovali manesti v Jablunkove ale nasi zastupitele v roce 2003 dali navrh k vystavbe prutahu. Nejsem nebyla sem zastupitelem obce Hradek je to muj nazor . Jar

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 14.03.2008, 20:15

Vážená pani zastupitelko Danko Cieslarová,

Tobě je milejší chodit za některými členy moji rodiny a poskytovat jím o mojí osobě zcela nepravdivé informace, nežli mi odpovědět alespoň na jednu jedinou otázku, kterou jsem ti položil? Chceš snad tímto svým jednáním způsobit rozepře v mojí rodině?
--------------------------------------------------------------------------

Vážený pane zastupiteli Bronislave Walku,

i Tobě je milejší znovu ze sebe dělat před lidmi jakéhosi chudobného mučedníka, nežli mi také odpovědět alespoň na jedinou otázku? Proč znovu našim spoluobčanům lžeš a přesvědčuješ je, že to co jsem o tobě napsal není pravda?
---------------------------------------------------------------------------

Váženi zastupitele,

budete i Vy ostatní raději rovněž napodobovat svou kolegyni a kolegu, nebo mi už konečně zodpovíte alespoň některé mé dotazy?

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 15.03.2008, 13:18

Vážený pane místostarosto,

sám bobře vité, že už v minulosti jsem položil několik SLOVNÍCH dotazu našim bývalým zastupitelům. Vzhledem k tomu, že mi v té době nikdy nikdo nebyl ochoten na ně odpovídat, tak jsem stejné dotazy na OÚ v Hrádku začal předkládat písemně. Jelikož ani na písemné otázky, tykající se zásadních problému v naši obci, mi nikdy nikdo neodpovídal, tak jsem se dalšími písemnými „upomínkami“ dožadoval odpovědi. A co učinili naši tehdejší zastupitele? Místo odpovědi na otázky, které jím přímo zákon nařizuje, pečlivě všechny mé písemnosti shromažďovali, a pak jako jakýsi důkazní materiál je předkládali nejen některým našim spoluobčanům, ale i policii a dalším úřadům. Toto svoje jednání navíc doplňovali až neuvěřitelnými pomluvami o moji osobě. Nakonec zemně učinili jakéhosi nemocného grafomana, který jen píše a svými písemnostmi obtěžuje úřady. Tato situace v té době došla až tak daleko, že jakmile jsem se objevil na OÚ v Hrádku a dožadoval se odpovědi na svoje dotazy, tak místo odpovědi byla na mně přivolávána policie ČR. Od té doby mi někteří policisté a některé úřady, začaly tak strašně znepříjemňovat život, že jsem už ani neměl čas ani sílu se dožádat odpovědi na svoje zcela oprávněné dotazy.

Sam bývaly zastupitel pan Dalibor Otto mi potvrdil, že tato situace tehdy došla tak daleko především proto, že i jemu osobně v té době, někteří naši zastupitele, kteří zastupuji naši obec dodnes, mu přímo na jednáních našeho zastupitelstva poskytovali zcela nepravdivé informace o moji osobě. Pan Dalibor Otto, jako slušný člověk se mi za své tehdejší jednáni dokonce už opakovaně omluvil zato, že byl zneužit některými našimi zastupiteli a poštván proti mně.

Dnešní situace nasvědčuje tomu, že se někteří naši současní zastupitele nejen nepoučili ze svých předchozích chyb, ale že své chyby se snaží ještě víc zdokonalit a vystupňovat. Jak jinak si jde vysvětlit počínaní například zastupitelky pani Dany Cieslarové a zastupitele pana Bronislava Wálka, kteří místo mi odpovědět na moje dotazy, tak znovu raději šíři po naši obci pomluvy o mojí osobě a snaží se dokonce zcela zjevně vyprovokovat neshody přímo v moji rodině.

Ale tuto nedobrou současnou situaci, která nemá ze skutečnými demokratickými principy nic společného, ale spíše se podoba totalitním praktikám, jste zapříčinil podle mého názoru i přímo Vy, váženy pane místostarosto. Stačí se jen podívat do diskuse o poplatcích za odpady, jakým způsobem odpovídáte (spíš neodpovídáte) občanům na jejích dotazy. Místo konkrétní odpovědi na otázku se tam spíše snažíte nepravdivými údaji o moji osobě, mě přímo zesměšnit v očích veřejnosti. Za další nefér způsob z Vaši strany považuji i to, že vlastně veřejně litujete zastupitele pana Bronislava Wálka, když jsem oněm napsal zcela pravdivé skutečnosti. Dokonce si dovolujete před veřejnosti naznačovat, že pan Bronislav Walek má právo se cítit byt mými texty uráženy. Čímž zcela zjevně zpochybňujete skutečnou pravdu o jeho osobě a mě znovu se snažíte v očích veřejnosti vyobrazit, jako člověka, který mate veřejnost a nepíše o panu Walkovi pravdu. Z Vašich textu jednoznačně vyplývá, že chcete naše občany i nadále zastrašovat a manipulovat s nimi tak, aby si mino jiné ani nedovolili položit Vám byť jednu jedinou otázku na kterou Vy nechcete odpovídat a která by se týkala zásadních problému naši obce. Tuto skutečnost potvrzuje i ten fakt, že i přes velké problémy, které naše zastupitelstva naším občanům způsobily, tak neexistuji téměř žádni občane, kteří by si Vám dovolili položit v naších obecních diskusích nějaké zásadní otázky. A to není dobra vizitka nejen o Vás, ale ani o celém zastupitelství.

Závěrem Vám chci sdělit ještě následující: mam celou řádu dalších dotazu tykajících se zásadních problému naši obce nejen na Vás, ale i na ostatní zastupitele. Tyto problémy Vám všem chci pomoct řešit. Ale když vidím, že v současné době nikdo z Vás nemá zájem na dotazy odpovídat a problémy řešit, tak se mi zda pokládáni dalších zásadních otázek zbytečné. Proto si Vám dovolím položit jen dvě méně důležité otázky.

1. Proč mi neodpovídáte na otázky, které jsou i Vám zcela jasně nasměrované?
2. Který z mých textu pokládáte za natolik urážlivý, že pokud by Vás zastupitel pan Bronislav Walek požádal o jeho vymazáni, tak by jste to okamžitě učinil ?

S pozdravem

Bocek pavel

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: OTÁZKY pro zastupitele obce Hrádek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 15.03.2008, 13:46

Vážený pane starosto,

v naši obci Hrádek jsem se narodil a celkem šťastně prožil (až na krátkou dobu) i cely svůj dosavadní život. Domnívám se, že je moji povinnosti dělat všechno proto, aby nejen moje děti, ale i mojí další potomci mohli v budoucnu v naši obci také šťastně žit. Proto jsem nikdy nedokázal a ani nadále nedokážu nečinně přihlížet tomu, jakým nedemokratickým způsobem se jedna v současně době z některými našimi spoluobčany a jakým způsobem se v naši obci hospodáři, rozhoduje a manipuluje z občany.

Proto Vás žádám, jako nejvyššího představitele naši obce, aby jste urychleně zamezil různým zcela nedemokratickým aktivitám některých našich zastupitelů, a začal jednat skutečně průhledně, rozhodně a demokraticky! Rovněž Vás žádám, aby jste začal odpovídat na dotazy v obecních diskuzích, které se tykají problému naši obce a jsou zcela evidentně i Vám určené! Je to přece Vaše povinnost!

V případě, že i nadále budete jednat tak, jako by se Vás žádné problémy v naši obci netykaly, jsem rozhodnut podat na Vás i na cele naše obecni zastupitelství TRESTNÍ OZNÁMENÍ pro podezření ze zločinného spolčení proti našim občanům. Protože to je zase moje povinnost(!), vážený pane starosto, když vidím, že se v naši obci děje něco nekalého.

Neberte to prosím, jako vyhrožováni, proto že to není mým úmyslem! Zkuste to brat spíš tak, že jeto z mé strany už jakýsi poslední zoufaly pokus o to, aby v naši obci skutečně vládlo právo, zákon a demokracie, a ne jakési obecni pletky, strach a manipulace z občany.

Věřím, že i přesto, že jsem Vám nepoložil žádnou otázku, tak mi na tento můj článek urychleně odpovíte.

Děkují za pochopeni.

Pavel Bocek
bo.cek@seznam.cz

Odpovědět na příspěvek