Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Pravidla diskuze na serveru obce Hrádek

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 03.02.2008, 16:56
Odpovědí: 3

Vážení diskutující, ať už jste konkrétní osoby, pseudonymy nebo anonymové. Když jsem kdysi založil tyto stránky a do dnešního dne jsem jejích správcem, usiloval jsem, aby součásti stánek byla internetová diskuze. Někteří mě od toho odrazovali s argumenty, že tyto stránky nejsou diskusními fóry, ale jsou stránkami Obecního úřadu.

Mým cílem bylo, aby i tímto moderním informačním kanálem mohli lidé mezi sebou komunikovat nebo se ptát zastupitelů na různé problémy obecního charakteru. To však neznamená, že by tyto diskuze byly naprosto nekorigované správcem a žily si svým životem. V první vlně se však někteří mysleli, že si lze na těchto stránkách psát cokoliv a zchlazovat si žáhu a léčit si mindráky na všech možných lidech, zejména zastupitelích. Prakticky mohou, ale to neznamená, že nikdo nemá právo je vymazat nebo zrušit diskuzi úplně. Tehdy to došlo až tak daleko, že jsme diskuzi zrušili.

Asi za rok jsem ji z vlastní iniciativy obnovil. Až do nynějška se dalo říct, že tato diskuze má smysl a plní svůj účel ke kterému byla určena. V poslední době se jaksi začíná vymykat svému původnímu účelu, proto bych rád upozornil na některá pravidla. Pokud se někdo urážlivě vyjadřuje o některé konkrétní osobě v diskuzi (nehleděna to zda jde o anonyma nebo ne) jeho příspěvek může být vymazán. Pokud na některé téma ať už založené kýmkoliv není delší dobu žádná odezva, téma může být vymazáno rovněž. Toto se však dějě z důvodu přehlednosti.

Samozřejmě každý má svobodu psát na internet co chce, stejně tak je i nezpochybnitelné právo administrátora diskuzi kontrolovat a mazat neetické příspěvky. Za to je zodpovědný.
Může dokonce úplně zablokovat přístup IP adresy (počítače)do diskuze od autora, který opakovaně porušuje etická pravidla stanovena správcem.

Je to stejné, jako by někdo vydával noviny a nemohl mluvit do obsahu. Na serverech Centrum nebo Seznam mají možná jiná pravidla. Kdo tam píše příspěvky, podléhá těmto pravidlům.
V poslední době je na našich internetových stránkách v oddílu diskuze více problematických příspěvků, které by mohly někoho urážet. Proto pokud se někdo bude cítit příspěvkem poškozen, ať mi zavolá na tel: 724 309 930 a já urážlivý článek vymažu. Už jsem tak v minulosti udělal nejednou.

Proto vyzývám zejména v poslední době aktivní diskutéry, aby ve svých i když rádoby vtipných glosách dávali pozor o kom co píšou. Neradi bychom z tohoto důvodu zrušili diskuzi podruhé.

Komu se tyto pravidla nelíbí, svobodně může založit vlastní stránky, ve kterých může dělat co se mu zlíbí (snad kromě dětské poonografie)nebo přispívat do diskuzí s jinými pravidly.

Taky je možné změnit administrátora, který může mít jinou míru tolerance. Této možnosti se vůbec nebráním, už tohle dělám dlouho, mohu trpět provozní slepotou.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Pravidla diskuze na serveru obce Hrádek

Autor: Janek koszula Muž

Založeno: 03.02.2008, 17:57

Ja ja a je po radosci roncz sie poddani kapke zabawiom tak wyrchnost sie to snarzy zastawic jagby ty radowanki patrzily jyny bogatym.Dyc už downo rzymianie postawili areny aby sie czlowiek kapke zabawil.(ale aj tam sie to zwrhlo).Už sie ani niedozwiym jak sie darzi Palkowymu capkowi.Muszym honym napisac jakom tyn internet mo sile. Szelech dzisio ze swojom pooglondac tyn nasz pěkny Grodek.Fukol zimny wiater w nožyska mi byla zima i zachwile to piwsko coch wypil po obiedzie mi zaczlo porzodnie dokuczac.Prawiym moi až sie dziwo jesli gdo nieidzie že juž muszym ku nejbližszymu stromu.Moja mi prawi až dowom pozor že tyn ....... chodzi z fotoaparatym a wieczor už sie wszyscy mogom podzivac jak Janek koszula obszczyvo slivke u somsiada.Jo fest zawahol ale lepsze troche ganby niž mokre galaty. Stego strasznego stresu jak žech fort kryncil glowom rzech to miol cale targane a moja mi mowila že na mie idzie prostata.Snad mie žodyn niewidziol bo byl sie czul jak ta Palkowo gospodarka co chodzi po somsiadac žrac a obszczywac wszystko co widzi.Janek koszula

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Pravidla diskuze na serveru obce Hrádek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 03.02.2008, 19:09

Janku, tež ci hónym odpiszym niž nóm to wypnóm. Capkowi sie darzi poteraz dobrze. To wjysz na tym interniecie je tela roboty, že nimóm ani czasu sie na tóm zabijaczke porzóndnie prziprawić. A je možne, že jak mi dóndzie śano, tak mi aji zcypnie glodym. Jedzinie jak nóm to wypnóm, tak se užyjym porzóndnej capi zabijaczki.

Ale wjysz, jo se myślim, že nóm to niewypnóm, bo isto sami bedóm zwjwdawi, naprziklad i nato, jak to dopadlo z tóm trucinóm na tej lónce. Ale je fakt, že aji jo to už kapke przegnol. Zdrugi stróny žech zaś je rot, žech to starczil alespón kapke sóm naprawić jeszcze jednóm minute przedtym, niž prziszlo toto mistostarostowe "warowani" Žebych byl rychlejszi niž jego internet?

Palo

Odpovědět na příspěvek