Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Bezohledni ridici

Autor: sousedka Žena

Založeno: 26.11.2011, 15:01
Odpovědí: 1

Zdravim vsechny spoluobcany,
chtela jsem upozornit na bezohlednost nekterych mistnich obcanu-ridicu. Dneska jsem jiz podruhe v kratke dobe byla svedkem, kdy automobil misto od Bajusa odjizdet nove vzniklym sjezdem naproti byvale prodejny motorek, si to stradovalo rovne kolem hodin po chodniku a odbocilo smerem k prodejne Koruna. Nebylo by mozne tento problem resit nejakym sloupkem nebo necim podobnym? Dekuji ,preji hezky den

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Bezohledni ridici

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 28.11.2011, 12:45

paní sousedko,
tato diskuze není anonymní, proto vás žádám o registraci pod svým pravým jménem.
Vaše připomínka je na místě! Z oken úřadu vidíme ty "takyřidiče". Dva z nich, které jsem stihnul identifikovat, jsem již důrazně upozornil. Možné je rovněž vyhodnotit záznam kamery, která snímá toto veřejné prostranství a požádat dopravní policii o spolupráci.

Na projetí ulice slouží nový sjezd, který jsme pracně vybojovali v samém závěru stavby koridoru (původní projekt s tím nepočítal), aby tato ulice nebyla slepá. Pohodlnost některých řidičů však skutečně nezná mezí. Na jaře (po převedení pozemku do majetku Obce) tam dáme překážku tak, aby se tam nedalo projet autem.

Pro ty, kterým se to nelíbí, mám následující informaci. Připravujeme projektovou dokumentaci pro stavbu víceúčelového hřiště na přilehlém obecním pozemku. Součásti projektu bude propojení místních komunikací v místě kolem hodin.

Odpovědět na příspěvek