Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

to neni zavod ale masakr

Autor: ..... Muž

Založeno: 01.02.2008, 23:09
Odpovědí: 1

sem zavodil jednou asi jako decko a bylo to drsniiii hey ti hajzli s trinaa s polska atd tamm lokty natvrdo normal aj se domlouali proste fair play jako pri ciganskem fotbale no ni čest

Odpovědět na příspěvek

 

Re: to neni zavod ale masakr

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 02.02.2008, 06:35

Mosz prowde, že nikiedy tam jakisi kolanko zarzwie ale jeszce žodyn nie był zmasakrowany. Bo by to zakozali, no ni?

Jo tyn zawod jeszcze nie abslwowoł, bo do mnie Bróno jeszcze nie wymyśloł takóm kategoryj,kiero by mi odpowiadała. Nejlepszy by mi wyhowowalo, dybych leciol 200 m z tymi małymi a mógł sie obczerstwować na trasie. Potym by mi wyhowowało kdybych startowoł w tej kategorii sóm. To by było dupne.

Mój synek tež roz lecioł tyn zawod. Łod startu sie dzieržoł na pieknym pjyrszym miejscu. Ale był tak drawy po witězstwju, že przehlednył traťowego koordinatora, stojóncego jak śliwa na namiesťu u Konrada Czyža a zaleciol mi až na bynzinke. Łod tego czasu juž go nimogym przinucić ku startu.
To mie dość sere zakopać taki talynt a nawjyncyj dóma nima gorków nazbyt. Przidoł by sie nie jedyn. Nikiery juž mo całóm sade. Nejwjyncyj snodzi Brónek Walek. Pytoł žech sie go na to a łón mi odpowiedzioł, že jak tam bedym robił pomocnika porzadatela to jedyn dostanym. Tóž to je czara przes rozpoczet. Bo jo sie prawil, že helfra juž do kóńca žywota nie bejym robił. Cosi jako Palo.

Odpovědět na příspěvek