Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Pro pana starostů

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 25.08.2011, 16:18
Odpovědí: 1

Pane starosto, můžete mi vysvětlit, proč jste smazal diskusi pod názvem „Vzkaz pro Rostislava a Martina Brance?

Vždyť přece občane Hrádku, mají právo se například dozvědět, proč museli v noci ze soboty na neděli dlouho cekat na taxík a zbytečně utrácet finanční prostředky za opakované volání a přivolávání jiných taxíku. Navíc pak následnými vzniklými komplikacemi se dokonce někteří s nich nedostali včas do práce, nebo z práce zpět domu, tak, jako byli na to se mnou zvykli.

Chápu, že někdo na přepíjení svobody může nadělat různé hlouposti, ale pak by je měl také dotyčný začít co nejrychleji řešit, ale to, jak sám jistě uznáte, se ještě doposud nestalo. Já mam čisté svědomí a proto nepotřebuji lézt nikomu do zadku. U mě v taxíku budou platit všichni i policisté! A když jsem už u toho svědomí, tak se mi zda, že někteří lide ho mají v dnešní době už až tak strašně nečisté, že jsou vlastně nuceni si navzájem do svých zadku lézt až natolik, že si pak doslovně nevědí „ vdupje rady“a musejí začít navzájem spolupracovat. Proto to také vypadá v některých diskusích (např. smazané diskuse o tenise), že já jsem vlastně sám proti všem. Opak je však možná pravdou.

A jelikož jsem se dozvěděl, že pan Martin Branc má v sobotu svatbu, tak se k jeho případu nebudu do té doby nijak podrobněji vyjadřovat a to i přesto, že jsem to slíbil ve vámi smazaném mém příspěvku. Možná, že pan Martin po svatební noci dostane úplně jiné myšlenky a sám navrhne nějaké rozumné řešení…

Takže Martine, přeji Ti touto cestou hodně štěstí a spokojenosti v nastávajícím manželském životě. A věř mi, že to nemyslím nijak škodolibě, ale naprosto upřímně, protože si myslím, že především nešťastný a nespokojeny člověk děla problémy nejen sobě, ale i druhým. A já bych strašně rad ve svém životě už aspoň trochu víc klidu mít chtěl.

Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Pro pana starostů

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 25.08.2011, 17:54

Pane Bocku,

Myslím, že občany vaše soukromé záležitosti vůbec nezajímají, ba naopak, svým způsobem je obtěžují.

Chápu, že zpoždění vašeho taxíku mohlo za určitých okolností způsobit kolaps v dopravní obslužnosti obce, ale jinak byl váš příspěvek ryze soukromého charakteru. Smazal jsem ho proto, že nechci, aby se z obecní diskuze stalo panoptikum. Nechci dělat sekundanta této negativistické formě exhibicionismu. Vaše vzkazy vámi jmenovaným osobám můžete v klidu realizovat skrze sms, e-mail, facebook, skype, na webu spoluzaci.cz, na vašich osobních stránkách a já nevím kde ještě. Nebo si promluvte osobně. Pokud jste krácen na svých občanských právech vůči soukromým osobám, obraťte se na advokáta. Obecní diskuze nedokáže jeho práci suplovat. Obec rovněž není arbitrem v sousedských respektive občanských sporech. Přestože bych si jako starosta obce ze všech sil přál, aby tyto spory neexistovaly.

Oddělte, prosím, váš soukromý prostor od veřejného. Tento typ vaší sebeprezentace sice výrazným způsobem zvyšuje návštěvnost našeho webu, což mne jako jeho správce může těšit, ale cílem obecní diskuze je něco úplně jiného. Například upozornit na ten který konkrétní problém, který by Obec potenciálně dokázala nebo měla vyřešit. Třeba nadměrný hluk v místě, kde bydlíte a podobně. Je také rychlou zpětnou vazbou pro samosprávné orgány obce. Nic víc a nic míň. Jediné, co jsem na vašem smazaném příspěvku ocenil je, že nebyl anonymní.

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek