Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

HRADECKE DNY-Děs

Autor: ..... Muž

Založeno: 01.02.2008, 23:05
Odpovědí: 54

hrádecké dny nebo den nebo hodiny pro důchodce dyt je to jedno tam byli lidi nad 50 sem tam byl 20 minut stacilo mi strasne 70 tisic meli byste 170 kdybyste nedavali 100 tisic pzko

Odpovědět na příspěvek

 

Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 02.02.2008, 06:54

Ty koleś jo ci cosi powjym. Co mosz przeciw duchodcóm. Na niech sie tež zatancujóm. Łóni juž nimajóm tela prziležytości jako ty. Ty možesz chodzić posłóchać szarpidrótów každy miesionc a skokać jak postrzelóny kocur. Pamjyntej, že tež roz zestarniesz a tyn Kabát sie ci zbrzidzi. Dobro dechula teź cosi stoi, no ni? Ciebie polécóm akce jako den děti, albo bal (ale tam sie musi w ancugu). Na takich akcach bejesz miec muzyke odpowiedniejszóm twojimu wjeku.

A ło pinióndzach mi niemów. Bo je lepsze jak dajóm stówe PZKO niž aby za ty pinjóndze oprawowali znaczki, popielnice a auzlagi na trasie z dyskoteki jakóm nawszczywujesz ty a tobie podobni. Nikiedy by tu chcialo obecnigo szeryfa aby na was dowoł pozór. Naszczynści dyskoteki w Bełku juž zruszyli.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: ...... Muž

Založeno: 02.02.2008, 10:37

no coment takovy člověk se narodí jednou za sto let ale jak vidim tag v hradku vic no ale trapas jake znacky co to meles nic newis si ganc vypalany heyx klid jo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 02.02.2008, 11:16

Tysz je jakisi porwany. Chcesz iść na ferówke? Mosz smołe bo jo sie nie bijym łod 78 roku jak mi wtedy Jano Kufa na taki podobnej dyskotece złómoł nos.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Praotec čech Muž

Založeno: 29.03.2008, 12:41

Jedna malinká prosba. Prosím pište tu česky a ne polsky. Česky to pochopí každý, ale domnívám se, že polsky to jen tak někdo nerozluští.(např. já ne) A pokud už budete trvat na tom, že chcete mít z Hrádku polsko, zajděte si do PZKO tam vám porozumí.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Juzek Muž

Založeno: 29.03.2008, 13:35

Ale koleś, my se tu w Gródku mogymy mówić aj pisać podle tego z jakimi dziubami my sie urodzili. Jesi tyś je Pražak, tak se czytej Pražski strónki po czesku, ale aj tam juž majóm studynci strónki po naszymu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: to je teda sranda Muž

Založeno: 24.01.2009, 05:33

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D masakr :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: kiki Žena

Založeno: 29.03.2008, 16:32

Plně s Váma souhlasím,co je polské tak nečtu a to je škoda.Člověk by se víc dověděl.Čecho-polaci se v ZŠ učí česky a to je jenom jejich upartošč.Podivejte se kolik poláků posílá dětska do české školky-školy.Kdyby psali aspoń po našimu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Muž

Založeno: 31.03.2008, 21:48

Budu psát česky, ať tomu každý teda rozumí. Dámy a pánové, tady jde čistě o závistivost ze strany tzv. "čechů", jelikož nalijme si čistého vína: V tomto regionu jsou totiž právě ve většině "Poláci", kteří zastávají podstatně více lukrativních míst, ať už v jakékoliv pracovní oblasti. Ať už jde o nemocnice (lékaři), vedení TŽ, významní soukromí podnikatelé apod. Mně je to fuk, polák nebo čech, jsme v EU tak si to už uvědomte, a začněte se víc snažit.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: R. Raszka Muž

Založeno: 19.04.2008, 16:52

No toto, a czymu anonimowo

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Muž

Založeno: 22.04.2008, 11:02

Podívejte se na statistiky a zjistíte, že už tomu tak není, poláku ubývá a přibývá naopak čechů. Tím nic nenaznačuji jen dodávám informace.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: .... Muž

Založeno: 10.06.2008, 22:32

ej ty klid ....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Zdeno Muž

Založeno: 20.06.2008, 08:40

my sóm goroli. Jeśli ty žeś nima gorol tak icz do pragi či Brna.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: IVana Žena

Založeno: 20.06.2008, 08:55

Goroli pocházejí z Rumunska, to je krásná rovinatá země a ne taková rovinka jako Hrádek ve Slezsku.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 20.06.2008, 08:56

Opravuji - hornatá země.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 20.06.2008, 08:59

Vy goroli byste si měli zpívat : "my jsme Valaši, jedna rodina."

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Zdeno Muž

Založeno: 20.06.2008, 12:08

Goroli sice pochazeji z rumunska ale ja vas opravim toto je taky hornata země a gorolové se tady rozšířili během dvou let

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 20.06.2008, 16:00

Zdeno, ale ten Hrádek je pěkná rovinka, jinak by tam nemohla vést dráha. Tam snad ani groroli nemůžou bydlet.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 20.06.2008, 19:44

Jaktože se goroli rozmnožili během dvou let?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: . Muž

Založeno: 10.08.2008, 21:23

bedymy pisač po našimu a je to :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D :-P

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Dano Muž

Založeno: 20.06.2008, 21:37

Ivano,
vy mluvíte jako byste nebydlela v Hrádku ale v Třinci, protože každý správný gródčan ví, že hrádku patří Dżioł a Filipka. Dráha vede i v Tatrách a dokonce i v Alpách tak nevidím důvod proč by nemohla vést i přes ten jak vy říkáté ,,rovinatý" Hrádek. Taky každý ví, že v Hrádku je pár snoz, o které se moc nepečuje, takže jsou zarostlé, nemluvě o kravínu a páru hezkých míst kolem. Věřte mi Hrádek je rovinatý pouze kolem dráhy a ještě páru míst v obci. Hrádek má své zastoupení i na každoročním Gorolskim śviętu, které se koná v srpnu v Jablunkově v městském parku. Doufám, že jsem vás přesvědčil o tom, že i v Hrádku mohou bydlet Gorolové.
Jen pro upřesnění, aby v budoucnu nedošlo k nedorozuměním: Mě se to netýká, já ke gorolům nepatřím

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 21.06.2008, 00:34

Já to vím, že v Hrádku je prudký kopec směrem na Filípu, jen vás zkouším, ale tam už asi moc těch chalup hradeckých nebylo.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Dano Muž

Založeno: 21.06.2008, 13:02

chalup hradeckých určitě ne, ale dráha ano

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: not gavariť baj russian lenguič Muž

Založeno: 08.10.2008, 20:00

já původně myslel, že to je debata o hrádeckých dnech...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY-Děs

Autor: Dano Muž

Založeno: 10.10.2008, 19:09

Přečti si pár příspěvků dozadu a pochopíš

Odpovědět na příspěvek

 

Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Lechs Muž

Založeno: 27.08.2008, 23:18

No, nemyslím že by ten Team (i když bohužel jen revival) byl zrovna pro důchodce....
-------
A k Vašim komentářům tady, a to myslím všechny - pokud si to přečte inteligentní člověk s patřičným rozhledem tak zjistí, že přece jen to co je "po naszymu" má nějakou hlavu a patu, což se nedá moc tvrdit o většině ostatních píspěvků. Že by občané hlásící se k české národnosti neměli nikoho, kdo by tady napsal jedinou rozumnou větu? A to schválně takto píšu, protože vsadím boty, že většina lidí tady má polské předky, ať už chce, nebo ne. Politici nás už do unie přihlásili, ale skutečně v ní budeme až tehdy, když tyto národnostní diskuse úplně zmizí. ( Jo a páni Češi, najděte mi tady v tom článku jedinou gramatickou chybu, když už jsem "Polok" tak bych tam měl mít samé hrubky, ne?...)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 11.09.2008, 21:47

Lechsovi doporučuji test znalostí ze 7. třídy základní ( podstawowe ) školy. Kromě té češtiny, matematiku ovládáš? Tak to bys na tom nebyl tak špatně.
Česky tě ve škole naučili, vem si ale takovou šéfredaktorku Horizontu,paní Dorotku, ta má s češtinou a slovosledem velké problémy, asi nemá ty správné školy.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: xxxxx Žena

Založeno: 14.09.2008, 18:43

Co to jsou "píspěvky" ?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 16.09.2008, 12:02

Vysvětlení : neumí ř, to je pro cizince opravdu těžké.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: R. Raszka Muž

Založeno: 27.09.2008, 11:23

Pani Ivano, tak nie wiym czy z tymi obcokrajowcami mocie prowde, bo:
1880 Polacy 793 Czesi 1
1890 791 2
1900 875 0
1910 854 6
1921 708 192
1930 877 275
1939 482 5
1950 712 488
1961 813 678
1970 833 671

Tóż potym nie wiym gdo tu je „cizinec“, ale z ludziami jako wy sie aj tak nie do dyskutować. Jo by na wasze móndre słowa ani nie reagowoł, no ale nikiedy mi to niedo.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 27.09.2008, 19:43

Jde o napsání slovo příspěvek, to že bylo nesprávně napsáno píspěvek může mít dva důvody: 1) překlep v rychlém emociálním psaní,
2) nebo to psal cizinec, který neovládá češtinu, a hlavně těžké české písmeno ř.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 27.09.2008, 20:06

Lechs : Jo a páni Češi, najděte mi tady v tom článku jedinou gramatickou chybu, když už jsem "Polok" tak bych tam měl mít samé hrubky, ne?...)

Ivana : Trochu sebejistá slova ze strany Lechse, je vidět, že neovládá písmeno ř, že by mu bylo české ř cizí a příliš těžké? (Snažím se vám vysvětlit svoji poznámku úplně polopaticky.)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: R. Raszka Muž

Založeno: 02.10.2008, 19:21

Jak zech uz pisol, na Wasze móndre slowa nie bedym reagowol, pani Ivano

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 02.10.2008, 21:17

Já také nemohu za to, ane Raszko, že se považujete za ukřivděného. Ubezpečujete se o tom, že nejste cizinec.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Prostě hradečanka Žena

Založeno: 04.10.2008, 15:26

Dobrý den paní Ivano....
Už několik týdnů sleduj tuto stupidní hádku, mezi hradeckými obyvatelema a Váma.... Je mi Vás upřímně líto... Jste opravdu tak blbá jak se mi zdá, a nebo si na takovou semetriku co umí jen pomlouvat a nadávat hrajete? Nechápu význam těchto vaších příspěvků.... A ještě druhá věc, Vy asi musíte bydlet v šílené díře, asi tam nemáte ani webové stránky a pořád musíte lézt na ty naše.... s pozdravem hradečanka....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 04.10.2008, 19:45

Zjistila jsem, ža alespoň někdo v Hrádku dělá málo nebo skoro žádné pravopisné chyby. Hurá, to je úspěch!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: ja Muž

Založeno: 05.10.2008, 19:53

fíííííha bojim bojim

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Dano Muž

Založeno: 07.10.2008, 17:48

Můžete mi prosím říct jaký je rozdíl mezi málo a skoro žádné? Děkuji. A odpovědi takovéhoto typu použivají pouze lidé, kterým došly argumenty a nemohou odpovědět na jednoduchou otázku.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 07.10.2008, 19:48

No, nějaké chyby tam pochopitelně byly, ale tentokrát jsem nechtěla být k jiným jazykem mluvícím člověkem, příliš kritická.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 07.10.2008, 20:31

Opravuji : "k jiným jazykem mluvícím člověkem" na "k jiným jazykem mluvícímu člověku."

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: prostě hradečanka Žena

Založeno: 07.10.2008, 22:30

Dobrý den paní Ivano....
Pokud jste si o mně myslela že jsem ,,člověk mluvící jiným jazykem´´ asi Vás teď zklamu, jsem občankou Hrádku, a chodila jsem 9 let do polské základní školy a jen mi šlo o to, že i člověk který chodil do polské školy umí psát i číst česky. S pozdravem Hradečanka... :-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 08.10.2008, 07:14

Nechápu, proč se tady pořád dokolečka hádáme, proč mě přesvědčujete, kolik žilo a žije Poláků v Hrádku, a že tito ovládají lépe češtinu než my. Nemáte jiné starosti? S pozdravem Ivana.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Dano Muž

Založeno: 08.10.2008, 17:54

Paní Ivano ve jste tady do někoho začala rýpat ne my do vás.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Prostě hradečenka.... Žena

Založeno: 08.10.2008, 21:13

Dobrý den paní Ivano....

Vy si asi pletete dojem s prujmem, ne? Podivejte se na ty Vaše přihlouplé narážky výše, a pak můžete něco říkat, že se tady někdo do někoho pořád naváží.... S pozdravem hradečanka...:-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: gustav Muž

Založeno: 10.10.2008, 08:07

s tebou se znam urcite ze jo

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: gustav Muž

Založeno: 10.10.2008, 08:08

myslim jako s hradecankou

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: gustav Muž

Založeno: 10.10.2008, 08:07

Ivano nezname se nahodou?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 10.10.2008, 08:57

Zdravím vás, asi ne.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: gustav Muž

Založeno: 10.10.2008, 18:32

taky zdravim, nomožná že Vás znám ze školy...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: prostě hradečanka... Žena

Založeno: 24.10.2008, 19:44

Dobrý den, Pani Ivano Vy jste se nějak stáhla, žy by Vám konečně došlo, co jste to tu pletla za nesmysly?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: Ivana Žena

Založeno: 24.10.2008, 22:50

Zrcadlo, pověz, kdo je v Gródku nejchytřejší: no přece hradečanka, a nejkrásnější : také. Prostě hradečanka, nad tu není, na tu nikdo nemá.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: prostě hradečanka... Žena

Založeno: 28.10.2008, 12:10

Ale ale ale.... Pani Ivanko... jste se nějak rozjela, ne? :-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: R. Raszka Muž

Založeno: 02.11.2008, 11:07

Gdyby was ludzie niebyło ganiba, za ty gupoty co tu wymyślocie, tak to nie piszecie anonimowo, że ja? Ale tak, to je potym każdy strasznie chytry.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: xxx Muž

Založeno: 30.11.2008, 01:28

Co kdyby jste zjistili kde leži hranice než jste se začali hadat.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HRADECKE DNY - Neděs

Autor: to je teda sranda Muž

Založeno: 24.01.2009, 05:38

taaaaaaaak a zase se musim smaaaaaat :D:D vzdyt polak i cech maji stejnou lulinku mezi nohama a polka s ceskou stejnou pipinku :D:D vsichni tukaji stejne do klavesnice a proste jsou upe stejni :D:D:D

Odpovědět na příspěvek