Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Obnovení autobus. dopravy

Autor: Žena

Založeno: 18.08.2011, 12:16
Odpovědí: 3

No - 1.8. ani 15.8. to sice není, ale i tak - zaplaťpánbůh za to! Uffffff
Teď už jen "normální" provoz na D1, abychom mohli z Hrádku vůbec ve špičkách vyjet - takže hodně štěstí nám všem!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Obnovení autobus. dopravy

Autor: Borská Žena

Založeno: 18.08.2011, 12:55

Prosím POZOR ! Ještě došlo ke změně, dnes byl na kontrolním dnu v Jablunkově posunut termín až na pátek 26.8.2011. Cesta bude volně průjezdná už od pondělí, ale autobusy začnou projíždět Hrádkem až od prvního ranního spoje 26.8.2011

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Obnovení autobus. dopravy

Autor: Katka P. Žena

Založeno: 18.08.2011, 20:22

Dobrý večer, zajímalo by mě zda je to poslední termín nebo budou ještě další. Už jsem se těšila, že už v úterý pojedu z harcova a zase nic. Vykládat a nakládat kočárek do bílého autíčka se spícím dítětem je za trest. A budit ho je ještě větší. Tak fakt doufám, že už se nic nezmění. Chci se ještě zeptat, zda u zastávek v centru obce bude přechod popřípadě i semafor - jak to bylo předtím - i když tam už bude na nic. Děkuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Obnovení autobus. dopravy

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 19.08.2011, 00:32

Když jsme lidem posílali smsky o termínu spuštění pravidelné linkové autobusové dopravy v úterý, nemysleli jsme, že by se termín mohl ještě změnit. Takové informace jsme dostali od stavbyvedoucího. Na kontrolním dnu jsem se dozvěděl o zastavení dopravy během slavnostního stříhání pásky ze strany ŘSD, které je plánováno na čtvrtek. Bude to od 12:00 do cca 14:00. Organizace tohoto slavnostního otevření není v režii Obce, ale investora. Přerušení dopravy z tohoto důvodu se mi vůbec nelíbí. Proto mne mrzí posunutí termínu až na pátek. Silnice bude hotova již v dnes večer. Pokud by nastalo zdržení , tak nejpozději v pondělí dopoledne bude dodělán zbytek. Pak bude v celém úseku možné bez omezení projíždět všemi směry.

Máte pravdu, semafor tam již nebude na nic, proto tam nebude instalován. Měli jsme ho pouze v nájmu.

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek