Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Místo Koruny Hruška

Autor: Žena

Založeno: 16.08.2011, 13:15
Odpovědí: 2

Tak to může napsat skutečně jenom muž - najdi na internetu, jdu pro jednu věc, co potřebuji - a ještě asi nějaký bohatý, ne? Ne každý totiž má internet po ruce, neřku-li PC a někomu se oplatí dojít si pro jeden výrobek v akci, když má hluboko do kapsy a pokud je trvanlivý, nakoupí levně i do zásoby, což? A na vesnici - letáky dobře hoří a když jej nespálíte rovnou v peci v zimě, pak pod gril v létě a když už - separace odpadu s papírem se v Hrádku také nachází - tak o co komu vlastně jde?
Takže další hlas pro Katku: jsem pro další letáky. Myslím si, že odpůrců letáků je méně než žádajících. Především důchodci - a to budeme všichni. Populace stárne -ani Hrádku se nevyhýbá...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Místo Koruny Hruška

Autor: Mr. K Muž

Založeno: 17.08.2011, 14:16

Letáky jsou dobré snad jen pro důchodce a ženy na MD, pro ostatní zákazníky, kteří příjdou odpoledne, toho "akčního zboží" už moc nezbyde. Letáky moc dobře nehoří, lepší je Právo nebo Horizont. Když si vezmu, kolik kilo může vážit taková taška plná letáků, tak těm pošťačkám a brigádnicím ten rozvoz vůbec nezávidím. A to jsou lidi ještě naštvaní, že jim nepřišel leták do Alberta apod. A navíc má spousta lidí na schránce nápis - "Nevhazujte prosím letáky"

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Místo Koruny Hruška

Autor: Katka P. Žena

Založeno: 18.08.2011, 20:31

Reaguji na Váš příspěvek. Jsem mamina na MD a věřte, že některé akční zboží je pro mě super. Je rozdíl koupit pro děti jogurt za 10 Kč nebo za 7 Kč. To pak hodně ušetřím, zvláště když mladší syn mléko ještě nepije a kojenecké už mu nechutná a příjem mléčných výrobků potřebuje. A jde i o jiné věci. Také pleny jsou dneska drahé a rozdíl na jedněch o 100 Kč jde poznat. Bohužel nemáme bohaté babičky, které by tyto věci kupovali a když už je koupí, vozí je jednou za čas, protože bydlí 50 Km daleko. Sice někteří nadáváte, ale kdo z vás má platy 20000 Kč a více, aby za tyto ceny vyžil. Důchodci mají problémy. A i když můj manžel má plat skoro 20000 Kč nejvíce se vydá za nájem a vše kolema a hlavně za jídlo. Na ostatní pak jen malé částky. Tak se nedivte, že pro některé jsou letáky s akcemi super. A já také nemám furt čas sedět u počítače a koukat, kde je co lacnější.

Odpovědět na příspěvek