Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Diskuzi o tenise jsem smazal

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 15.08.2011, 17:08
Odpovědí: 2

Diskuze o tenise začala být natolik nechutná, že jsem se rozhodl ji vymazat. Chcete-li v diskuzi pokračovat, máte možnost na vašich tenisových stránkách. Mrzí mne, že mezi některými sportovci panují tak mizerné vztahy.

Někteří si pod pláštíkem anonymity myslí, že internet snese vše. Dospěli jsme k názoru, že má-li mít diskuze určitou kredibilitu, nesmí být povolen vstup anonymům. Někteří nemají kouska cti. Již brzy bude možné diskutovat na našich internetových stránkách pouze neanonymně.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Diskuzi o tenise jsem smazal

Autor: Martin Muž

Založeno: 15.08.2011, 21:12

Pane Starosto, moc Vám děkuji za smazání této diskuze... Myslím si že takové anonymní hanlivé a hnusné občerňování Občanů naší obce nemá opravdu budoucnost.... Jen Vás jako starostu Naši krásne Obce, jakožto majtele těchto kurtů prosím , přiložte ruku k dílu a zabraňte Samojmenovánému předsedovi TK Hrádek (jak se sám nazývá(P.Pezda)) Aby přestal během svych návšťev tenisových kurtů užívat alkoholických nápojů! Děkuji za pochopení....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Diskuzi o tenise jsem smazal

Autor: Miroslav Holub Muž

Založeno: 17.08.2011, 19:40

tak teď to tu starosta ohledně anonymu píše a ty se tu nepodepíšeš celým jménem víš kolik je Martinu v Hrádku? jestli si ovšem Martin a nebo se bojíš P.Pezdy? :)

Odpovědět na příspěvek