Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Uzavírky obslužné komunikace

Autor: Zdena Žena

Založeno: 15.08.2011, 12:36
Odpovědí: 5

Mám dotaz: a do kdy ráno budeme moci jet z Hrádku směr Bystřice během tohoto týdne? Odpoledne po 19. hodině - do kdy?
Díky za info.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Uzavírky obslužné komunikace

Autor: Petr Dudys Muž

Založeno: 15.08.2011, 14:04

K realizaci záměru jet z Hrádku směr Bystřice během tohoto týdne se Vám p. Zdeno nabízejí
hned dvě varianty. Pokud zvolite tu první, pojedete přes most u PZKO, za mostem doprava a
pak stále podél řeky až k tkz. červenému mostu v Bystřici, kdy pak se cesta napojuje na
silnici č.1/11.
Při zvolení druhé varianty, která se Vám nabízí pojedete z Hrádku směrem na Harcov a pak do
Návsí, kde před čerpací stanici OMV odbočite doleva a prostřednictvím jízdního pruhu se dosta-
nete na průtah Hrádkem ve směru na Bystřici. Přeji hezky zbytek dne. Petr Dudys.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Uzavírky obslužné komunikace

Autor: Zdena Žena

Založeno: 15.08.2011, 14:33

Možná jsem se špatně vyjádřila, že vypadám, jakože neznám, já starousedlík, cestičky ven z Hrádku...:-) Měla jsem na mysli, abych to tedy upřesnila - od které hodiny ranní se budou naši milovaní "udření" chlapci-cestáři chytat práce, že po noci bude povrch cesty zcela jistě vychladlý, že bych mohla do práce rovnou z centra do Bystřice, abych nemusela naokolo blíž....? Děkuji za Vaši zcela jistě opět zas vyčerpávající informaci i Váš čas!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Uzavírky obslužné komunikace

Autor: Roman Muž

Založeno: 15.08.2011, 19:58

Dnes po 19:00 silnice od Bystřice stále zavřená jsou tam umístěny zábrany, předpokládám že se ještě jezdit nebude, připadá mi že si z nás ti chlapíci ve vestách dělají srandu. Jak píše paní Zdena víme kudyma vedou objízdné trasy, ale už mě štvou ty opakující odklady a změny termínů, ztracený čas na objízných trasách a samozřejmě náklady na PHM.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Uzavírky obslužné komunikace

Autor: tojejo Muž

Založeno: 16.08.2011, 06:35

Já s tím problém nemám. Týden budu jezdit naokolo ( je to jak říká p.Zdena stejně blíž), finanč-
ně mně to nezrujnuje, a pak si budu jen užívat krásné, nové, prázdné cesty, na martyrium, které
teď všichni prožíváme , rádi zapomeneme.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Uzavírky obslužné komunikace

Autor: Žena

Založeno: 16.08.2011, 06:34

Naokolo blíž nás asi dneska muselo jet víc, protože přetahovat se s paletama dlažby a válcem není možné. Jak si toto může vůbec někdo dovolit zatarasit cestu na noc?? Bylo jasně řečeno, že po 19:00 bude cesta průjezdná a není ani v 6:00 ráno??? Co kdyby bylo potřeba hasičů nebo rychlovky?

Odpovědět na příspěvek