Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

kontejner na hřbitovní odpad

Autor: není důležité Žena

Založeno: 07.08.2011, 10:24
Odpovědí: 3

Zajímalo by mne k čemu slouží kontejner u hřbitova? Je možné aby si tam každý házel svůj odpad? Občané bydlící v prvním domě nad hřbitovem už několik dnů v kuse si tam odvážejí hlínu ze zahrádky. Předpokládám když mám takové množství odpadu, že si objednám vlastní kontejner a na vlastní náklady si ho odvezu a nebudu k tomu využívat ten, který platí obec.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: kontejner na hřbitovní odpad

Autor: Občan! Muž

Založeno: 07.08.2011, 21:10

Jsi normální???Objednávat kontejner na vlastní náklady???Prober se a postupuj jako "Občané bydlící v prvním domě nad hřbitovem"....a hlavně nebonzuj - to se nevyplácí !!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: kontejner na hřbitovní odpad

Autor: XYZ Žena

Založeno: 08.08.2011, 08:41

Mě to jako bonzování teda nepříjde. Souhlasím s člověkem, který napsal první příspěvek. Nevidím problém v tom, když do obecního kontejneru občas někdo něco přihodí...Ale zaplnit celý kontejner zeminou jen proto, že nejsem schopný hlínu odvést někam jinam, mi normální nepříjde, Ten kontejner u hřbitova má sloužit hlavně pro odpady ze hřibotava. Proč by obec měla platit vývoz odpadu jednotlivým občanům???? ...zvlášť těm, co si na obci neustále na něco stěžují a sami bonzují sousedy!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: kontejner na hřbitovní odpad

Autor: Pavel Filipczyk Muž

Založeno: 22.08.2011, 20:53

Potřebuju hlínu na zahradu, ale ať v tom hřbitovním odpadu nejsou nějaké mrtvoly...

Odpovědět na příspěvek