Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Obslužná komunikace

Autor: Muž

Založeno: 14.07.2011, 12:13
Odpovědí: 6

Docela by mne zajímalo, proč bude úsek směr Návsí dříve hotov, tzn. zda-li více občanů jezdí tímto směrem a nikoliv na Třinec? Dále pak, proč se neudělal alespoň chodník směr Třinec, když se už upřednostnila obslužná komunikace ve směru Návsí, aby to bylo alespoň malinko spravedlivé pro oba směry? To je záměr projekce nebo o tom rozhodla obec - a co ji k tomu vedlo - lobby? Tolik k zamyšlení.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Obslužná komunikace

Autor: Katka Žena

Založeno: 14.07.2011, 17:55

Spíše to vypadá - dle stavu cesty - že nestíhají udělat cestu směrem na Třinec. Možná je to i tím, že místo práce v bagrech a nákl. autech pospávají. Jenom aby termín 15.8. byl poslední slibovaný.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Obslužná komunikace

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 15.07.2011, 08:29

Obec nerozhodovala, která část cesty bude realizována dříve. Žádné lobby ani spravedlnost v tom nehledejte. Obec povolila rekonstrukci v celém rozsahu na základě ujištění, že se stavba urychlí o více než dva měsíce. Temín dodržen nebyl! Stavitelé se tento fakt snaží obci vykompenzovat jiným způsobem. Např. byl s předstihem dvou týdnů zprovozněn podjezd v centru obce.

Úsek Hrádek střed - směr Návsí byl dříve vyfrézován, tudíž mohlo dojít k dřívější rekonstrukci. Dalším faktem je, že každý úsek staví jiná firma - úsek směr Návsí provádí Alpine, úsek směr Bystřice firma PSVS (včetně subdodavatelů). Úsek směr Bystřice je (dle mínění stavbyvedoucího) komplikovanější. O tom, jaké má ta která firma, ten či onen pracovník nasazení si každý, kdo postup prací se zájmem sleduje, udělá vlastní obrázek.

Byl nám slibován termín pokládky živičného koberce do 1.8. v obou úsecích. Skluz v termínu by byl dozajista menší, kdyby stavitelé z PSVS v minulém týdnu neměli hromadnou dovolenou. Teprve od tohoto pondělka (kdy už bylo zřejmé, že se nestihne termín) se, dle mého názoru, staví s nasazením, které jsme očekávali od samého počátku.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Obslužná komunikace

Autor: Monika Žena

Založeno: 25.07.2011, 13:12

Dotaz: při uzavírce silnice na Harcově (od 25.7.2011)nás budou dodávky od autobusových spojů rozvážet jak? Platí stanoviště u Kluzů? Děkuji za odpověď. Janeczková

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Obslužná komunikace

Autor: Katka P. Žena

Založeno: 25.07.2011, 19:17

Podle toho co jsem zjistila, tak bodou jezdit do Kluzů. Na Harcově budou nabírat lidi na cestě pod mostem. Tak jsem to slyšela a v obchodě na Harcově to tak mají napsané na papíře. Nevím proč to není i na stránkách obce. Také mi není jasné jestli tak budou náhradní vozidla jezdit celý den nebo pouze v době uzavírky. To by mě moc zajímalo.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Obslužná komunikace

Autor: Žena

Založeno: 26.07.2011, 07:37

To by asi zajímalo nás všechny,kteří potřebují jezdit autobusem.Ale bohužel,nejsou lidi!! Jestli můžu poradit,poptejte se řidičů dodávky,jsou strašně šikovní,pouze od nich jsem se dozvěděla,kde vlastně budou stát,ale bohužel,nevím,jestli celý den nebo jen v době uzavírky.Což je taky důležitá informace.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Obslužná komunikace

Autor: Petr Dudys Muž

Založeno: 26.07.2011, 12:05

System zastávek obslužné dopravy bude v dnešní podobě(26.7.2011) fungovat minimálně do pátku 29.7.2011. Záleži od počasí.

Odpovědět na příspěvek