Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 16.06.2011, 15:44
Odpovědí: 21

Taková škoda. jsem si myslela že konečně z Koruny vypadnou ty plotkory, pokaždé co tam jsem tak čekám než doplotkujou...majitel by si tam měl dát kamery, a více je hlídat...připadá mi to tam jak stařenky před kostelem,co nemají nic na práci jen roznášet drby...a také mi vadí jak jsou kyselé, hlavně u toho masa, se bojím říct o další kus salámu...dělejte s tím proboha něco!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: TESCO EXPRESS

Autor: Muž

Založeno: 16.06.2011, 15:52

Jestli se vám nelíbi nakupujte jinde, lidi jsou totiž strašně rozežraní.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 16.06.2011, 16:04

Jo to jsem taky skoušela...jelikož nemam auto, takže se musím spokojit s obchodama v Hrádku, tak jsem zkusila chodit na harcov, a tam to je ještě horší...nejprve z vás vedoucí vycucne vše co víte, a pak zjistíte že polovička věcí co potřebujete nemají...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 16.06.2011, 21:38

Takové chytráky mám nejraději, nic jiného to neumí než nadávat a stěžovat si. A už jste si teda do Koruny podala žádost o pracovní místo a majiteli poreferovala jaké jsou poměry v jeho podniku a že vy jediná báječná a úžasná byste tam makala od rána do večera a s nikým neprohodila za celou směnu ani slovíčko? A když nemáte auto existují ještě i autobusy a vlaky, popřípadě taxíkem se můžete dopravit do vámi vysněné úžasné prodejny kde jsou prodavačky strojemi a jen po celou dobu pracují na svém místě a usmívají se na lidi kteří jim nadávají a stěžují si na ně. Popřípadě i v internetových obchodech seženete úplně všechno od pečiva přes masné výrobky až po minerálky a nebudete tak nedobrovolně nucena přijít do kontaktu s těmi otravnými užvaněnými prodavačkami. Přece když se mi někde nelíbí tak tam nechodím. Zdar

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Muž

Založeno: 16.06.2011, 23:52

Jsi nějaká chytrá ne?
Taky nejsem z těch co rádi čekaji ve frontě...protože si tam prodavačky neboli kyselice, vyprávějí o svých hovadinách

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 17.06.2011, 08:35

No vždyť vám taky ochotně radím jak se těm hrozným kyselým ženským vyhnout, objednávejte si všechno přes internet, dnešní doba to umožňuje, stačí trošičku zapojit mozek, vyhledat na internetu stránky a můžete mít doma všechno na co si vzpomenete a nemusíte už do té hrozné prodejny chodit. Ušetříte si nervy, je to ve vašem zájmu, popřemýšlejte o tom.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Chylková Radka Žena

Založeno: 17.06.2011, 08:42

Teda lidi,to je síla,takhle někoho veřejně pomlouvat a ještě se nepodepsat.To je hrdinství!!!Chodím do koruny nakupovat velmi často a s tím,co tady píšete,jsem se teda nesetkala.Prodavačky jsou příjemné,usměvavé a vstřícné.Upozorňuji všechny,že je to čistě můj vlastní názor.Kdyžuž takhle někoho očerňujete,tak se aspoň podepište,nebo se stydíte za své názory?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: UNA.cz Žena

Založeno: 17.06.2011, 09:22

Souhlasím s Vámi,Radko, já mám s prodavačkami v KORUNĚ i na Harcově taky dobré zkušenosti. Holt, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Obo Muž

Založeno: 17.06.2011, 10:40

Souhlasim že v koruně jsou prodavačky ochotne a vstřicne.Hold vše se to nelibi.Měli by se zamyslet nad sebou!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Monika Janeczková Žena

Založeno: 17.06.2011, 13:22

Chválím prodavačky v Koruně, že mají trpělivost s některými zákazníky viz. 7 a půl deka játrovky apod. Ti anonymové co tu píšou ty svoje příspěvky se můžou stydět. Za minimální mzdu bych je chtěla vidět jak makají soboty, neděle a ještě se usmívají od ucha k uchu!!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 18.06.2011, 20:22

Přidávám se ke všem spokojeným zákazníkům. Prodavačky v Koruně jsou sympatické, vstřícné, usměvavé a vždy ochotné. A obzvláště u pultu s masem, který se tu rozebírá, se mi často dostane i vtipné průpovídky, prostě holky rozdávají pohodu.
Děkuji za to, - vím, že za to vše vás mizerně platí, ale nenechte si kazit den nějakým zdejším škarohlídem.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: TESCO EXPRESS

Autor: Czudková H. Žena

Založeno: 17.06.2011, 13:37

Vážená paní, pane. Je velice škoda , že se nepodepíšete. Pokud máte jakýkoliv problém s obsluhou v Koruně,přijdte, prosím ,osobně se svými stížnostmi do prodejny.Vaše stížnosti, naměty, a přání budeme řešit z očí do očí. Za obslužný úsek Czudková Hedvika PS" NA stánkách diskuse Vám opravdu ani Bůh nepomůže.!!!!!!!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Sebastian Muž

Založeno: 19.06.2011, 13:29

Tato debata smeruje do riadnej riti...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Honza Jančík Muž

Založeno: 21.06.2011, 19:36

nepíšu na fora, ale tohle mě zvedlo - tak vážení nebo vážené to je jedno, mám odnakupováno ve všech možných obchodech ,hyper i super marketech kolem nás i v zahraničí ale tesco expres hodnotím jako velice špatný tah řetěžce tesco, počínaje sortimentem a končí neochotnou a nezkušenou obsluhou a hlavně cenou, a co se týče přímo "naší" hrádecké koruny tak doufám že tady zůstane co nejdéle, nejlépe na pořád, protože se stačí podívat kolik je prodavaček v obchodě a je jich vždy více než v TE a co hlavně obslouží vás velice rychle a bez jakýchkoliv řečí o kterých tu mluvíte a výběr je daleko rozmanitější než TE, držím palce obsluze prodejny protože práce z lidma je to nejhorší co může být, tady je výsledek a díky za obsluhu

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Katka Žena

Založeno: 22.06.2011, 15:23

Bylo by opravdu super, kdyby tu KORUNA zůstala. Velký výběr všeho a velká ochota. Vo se týče toho Tesca - tchýně tam byla a je to děs. Výběru málo a za vyšší peníze. Chtěla koupit nánukový dort - ten tam nevedou, jedině nánuky. No prostě si tento obchod moc nepomohl. A jak jsem se bavila s prodavačkami u nás v KORUNĚ, měnit na Tesco se nebudou. A co bude dál ani ony nevědí.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 23.06.2011, 11:31

I když tady nakupuji málo jsem spokojena.Je tu vše co je třeba ,jsou nějaké výhrady ale kde nejsou.A Tesko Expres nu hrůza.Tak zkazit zaběhlou prodejnu to je humus,,,

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Mr. K Muž

Založeno: 23.06.2011, 21:03

Podle mě na Hrádku bude Koruna 100% nahrazena prodejnou Tesco Express. Majitelem budovy je však obec, takže bych se na jejím místě pomalu ohlížel po konkurenci, např. Hruška, Enapo, Coop, nebo nějaký soukromník. Degradovat jediný pořádný obchod v obci na nějakou "Express večerku" s německým zbožím druhotné kvality alá Lídl je hodně špatný nápad.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: katka Žena

Založeno: 24.06.2011, 08:27

Tesco je odjakziva anglicky obchod,tak zadne Nemecko;-) ja bych uvitala moznost platit kartou a trochu veselejsi prodavacky.To ,co tam je ted,je des. Strach si neco koupit;-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 25.06.2011, 09:03

Včera jsem byla nakoupit v Bystřici v tescu Express...a řeknu Vám mimo levných cen, jsem tam potkala dost hradečáků...No ono se oplatí dát na benzín,a mít levnější nákup a pár stovek...
Pokud koruna nepřejde na něco levnějšího tak je to jistý krach...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Francka Žena

Založeno: 28.06.2011, 07:54

Oproti tomu na Starém Třinci je v TESCO EXPRESu o hodně dráž než u nás v Koruně i v ve velkém třineckém TESCU
...a pak se v tom vyznejte!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 08.07.2011, 11:15

Nevím pro koho krach.TESCO v Bystřici ráj pro zloděje,hlídá to tam vůbec někdo?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TESCO EXPRESS

Autor: Žena

Založeno: 06.08.2011, 14:19

Máte pravdu.Taky,když nemusím nejdu do Koruny nakupovat.Základní potraviny jsou o dost předražené,pořád jedno a totéž.Více prodavaček než tovaru a ovoci a zelenině už ani nemluvím.Chodí tam nakupovat hodně starých lidí a mamin na MD,protože jsou odkázáni na jeden obchod.A o tom plotkování :plotkuje se všude ne jen v Koruně.Jsou to většinou jedinci ,kteří nemají vlastní starosti a nic na práci.Je to všechno o inteligenci,normální člověk si pomyslí své,usměje se,zaplatí a odejde.Kdy by pracovaly v hypermarketu tak by byly vyřízené.Tak hezký den Hradečáci

Odpovědět na příspěvek