Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Výkal ve výtahu a jeho blokace

Autor: Žena

Založeno: 15.06.2011, 22:46
Odpovědí: 4

Chtěla bych pozdravit toho dotyčného, který vykonal potřebu ve výtahu číslo 3. Fakt síla. A to že tam ten výkal byl 3 dny je ostuda obce. Nakonec se výtah bloknul a někdo jej uklidil. Za toto díky.
A ještě jedna věc - výtah se za poslední týden 2x bloknul. Jednou tam uvízl - snad to byl školák, dnes ráno jel a odpoledne zase stávka. Díky za výtahy. Radši budu jezdit podchodem u květinky - tam se nic neblokuje.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Výkal ve výtahu a jeho blokace

Autor: XXX521 Žena

Založeno: 29.06.2011, 18:16

Pravda jela jsem s dcerkou z kočárkem a najednou smrad jak c.p. Dívám se jetli to nebyla malá kouknu se vedle kočárku vidív výkal ve výtahu. Jsem se nasrala a s dítětem jsem šla po schodech i s kočárkem .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Výkal ve výtahu a jeho blokace

Autor: XXX522 Žena

Založeno: 29.06.2011, 20:43

Tak, která z Vás to udělala?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Výkal ve výtahu a jeho blokace

Autor: Muž

Založeno: 29.06.2011, 20:57

Nevím čemu se divíte?nejsou tam hajzle,tak se asi nechtěl pos...rat. a proč tam nejsou? No protože by to bylo zbytečné plýtvání, museli by tam totiž dát nápisy i v polštině, a to se sponzorovi nechtělo...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Výkal ve výtahu a jeho blokace

Autor: Francka Žena

Založeno: 04.07.2011, 11:57

Možná by tam stačilo do kouta umístit kbelík s univerzálním nápisem WC nebo Toaleta. Protože postavíte-li hajzlík, za chvíli budou chtít v podchodu bidet a koupelnu...

Odpovědět na příspěvek