Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Re: Obecní cesta

Autor: obo Muž

Založeno: 10.06.2011, 12:14
Odpovědí: 8

Nevim proč nadavate,když jste se meli všichni vyjadřid k ceste tak na schuze nikdo nechodi a ted nevydržite 2 měsice!!!! Pak to bude určitě lepši,jak pro vas tak pro děti.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 15.06.2011, 22:41

No stakovou jako oni pracují - podřimují v mašinách a stále chocí pro sváčy) to nebude ani na jaře příštího roku. A ohledně toho chytráka, co mi doporučil chodit do školky kolem PZKO a polské školy - už teď obcházím polovinu Hrádku a zabere to dost času a na dálší obcházení už nemám nervy. A teď už nejde pomalu jít ani od polské k české škole kolem obecní cesty. U školy posledně frézovali. Fakt super. Ještě že je konec školního roku a nemusím už tam s dítětem chodit. Jsem zvědavá jak to za ten měsíc stihnou vše dodělat.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 15.06.2011, 22:54

S tou pracovní morálkou máte naprostou pravdu. Kdo tu stavbu vůbec platí? Stát nebo EU? By se jedni i druzí asi divili jako já, když jsem minulý týden jela v 6:00 ráno do práce a před českou školou stál na packách zvednutý bagr, bagrista nohy "z okna", noviny, pohodička a kola se točily, motohodiny krásně nabíhají..Jestli to jde z mých daní tak ho příště vyfackám. A to není první případ, kolikrát za Boalem stroje vrčely a řidiči v pohodě v hospůdce...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Obecní cesta

Autor: Muž

Založeno: 16.06.2011, 15:58

Ty vaše názory to je fakt síla Mají termín jestli ho nedodrží tak si potom stěžujte.Mužeme být rádi že budeme mit nové chodniky a silnice.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 16.06.2011, 21:26

To se mi líbí.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 16.06.2011, 21:25

No bóže tak se trochu projdete a uděláte několik kroků navíc, vy s tím naděláte. Kdysi děti chodily pěšky z Hrádku do Bystřice do školy a nepotřeboval nikdo si veřejně stěžovat jaký je chudáček a jak je to daleko. A Vy pro pár kroků navíc ztratíte nervy? Tak s tím Vám pomůže už jedině Chocholoušek :-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 17.06.2011, 06:51

Vy máte určitě auto, že tak poučujete?! Kdybyste chodila pěšo budete mluvit jinak.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 17.06.2011, 08:30

Teď jsem se od plic zasmála, kde bych v dnešní době vzala na auto peníze, jste se zbláznila?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Obecní cesta

Autor: Francka Žena

Založeno: 17.06.2011, 08:03

Příště budeme chytřejší a pozveme si Harryho Pottera, aby mávnul kouzelnou hůlkou...

Odpovědět na příspěvek