Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 09.06.2011, 17:11
Odpovědí: 2

Dobrý den, jsem zvyklá v Hrádku na všechno - zatopená cesta u hřiště, skoro zajetí nákladním autem do školky atd. Ale to ce se tu teď děje je moc. Myslím teď obecní cestu a její opravu. Naébyla nemile překvapena při cestě do školky. Vyfrézovaná cesta po celé její délce, skokánky mezi vyfrézovanou a nefrézovanou částí. Ty skokánky jsou fakt super, jet s kočárkem je tak o zničení koleček. A ty nákladní auta kolem Burého je fakt o hubu. Celou cestu od hodin k polské škole jsem musela syna držet, aby ho nějaké stavařské h..... nezajelo. To je fakt síla. A tak byl Hrádek pěkná a klidná vesnice. Kde jsou ty časy. Zajímalo by mě, kdy začnou pokládat asfalt. Řidiči osobáků musí určitě také nadávat. Věřím, že nejsem sama.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 09.06.2011, 20:01

Dobrý den, věřtě, že nejste sama. Kdo nezažil, neuvěří. Nejhorší na tom je, že nám vedení obce lhalo slibem"Komunikace bude rekonstruována postupně, nebude neprůjezdná celá najednou. " Doufám, že mají neklidné spaní. Protože jestli to, co teď přes Hrádek vede je podle nich průjezdná komunikace, tak dinka pěkně za takové zastupitele, co za nás jsou ještě schopni povolit. A to co se teď děje kolem podjezdu na Harcově?? V pohodě 2 bagry proti sobě, tatry napříč a bagrujou, žádná křeč že blokují jediný přístupový bod za trať.A když už se poštěstí vjet do podjezdu, tak ho není možné projet, protože si z něho Alpina dělá parkoviště aby neměli v autě horko, božatka. Až bude tato firma navždy opouštět obec, dejte vědět, půjdu jim s radostí zamávat!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Obecní cesta

Autor: Žena

Založeno: 10.06.2011, 08:15

Já bych chtěla poděkovat stavařům že vždycky když jedu autem se uhnou nebo na chvíli přestanou pracovat bagry abych mohla projet, jsou ohleduplní. Já jako řidič osobáku určitě nadávám, ale na lidi kteří neumí po cestě chodit, jdou nebezpečně středem vozovky a neuhnou se na kraj protože v zákoně je přece psáno že po cestě pěší může chodit středem, nemusí chodit u kraje. Takže trpělivě jedu za nimi. Myslím že je v naší obci spousta cest a můžete si vybrat jinou trasu ke škole, třeba zajít od hodin k PZKO a kolem bývalé pošty k polské škole, je to teda určitě o pět minut delší cesta ale to Vás nezabije, nebo si snad myslíte že ano?

Odpovědět na příspěvek