Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Hrádecké dny

Autor: Otázka na každého.. Žena

Založeno: 27.05.2011, 23:31
Odpovědí: 11

Je velice hezké že krom sochy u úřadu která stála pěknej balík z rozpočtu se bude podílet obce na dni dětí(pokud se bude samozřejmě den dětí konat...)kvůli situaci občan alias starosta...

Odpovědět na příspěvek

 

Pardon...den dětí

Autor: Otázka na každého.. Žena

Založeno: 27.05.2011, 23:32

bla bla bla

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Pardon...den dětí

Autor: xxx Žena

Založeno: 28.05.2011, 09:59

Kolik stála ta socha?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Pardon...den dětí

Autor: xyxyxy Žena

Založeno: 28.05.2011, 11:27

Kolik bys za ni dal ty?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Pardon...den dětí

Autor: Richard Muž

Založeno: 28.05.2011, 15:20

Můj čistý odhad je kolem 15tis.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Hrádecké dny

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 28.05.2011, 15:51

Den dětí je již řadu let tradiční obecní akcí. Obec se na této akci nepodílí, Obec (nikoliv pouze starosta) ji organizuje ve spolupráci s TJ Sokol Hrádek, která poskytne areál a bude zajišťovat občerstvení. Také ve spolupráci s mladými lidmi z Hrádku a hasiči SDH Hrádek, kteří budou pořádat pro děti soutěže. Obec celou akci financuje z obecního rozpočtu (neboli z peněz daňových poplatníků). Na dětí čeká "Michael Jackson", skákací hrad a trampolíny zdarma, diskotéka pro děti (do 21 hodin), soutěže, sladkosti. Chtěl bych nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče a další občany srdečně pozvat na tuto obecní akci. Akce se nebude konat jen v případě velmi nepříznivého počasí.

Přiznám se, že dovětku "občan alias starosta" nerozumím (alias znamená neboli), ponechám ho proto bez komentáře. Socha v porovnání s celkovou cenou parčíku a cenou rekonstrukce školy byla pro obecní rozpočet zanedbatelnou částkou.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Hrádecké dny

Autor: xxx Žena

Založeno: 31.05.2011, 16:55

A zase nic nevíme, asi to nebyla tak zanedbatelná částka, když ji tady nezveřejnite pane starosto.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Hrádecké dny

Autor: D. Žena

Založeno: 31.05.2011, 21:29

Co že Vám ta socha tak leží v žaludku??? Přece je pěkné, že něco co souvisí s Historií Hrádku se podařilo zakomponovat do pěkného parčíku. Belka přece nemá každá obec. To tady u nás nikdo neumí ocenit trochu originality a kultury? Místo vděku, že se někdo stará a snaží - jen kritika a podezřívání. Smutné...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Hrádecké dny

Autor: Francka Žena

Založeno: 01.06.2011, 07:38

Nie byj zwiedawo, babo! Ciebie se cie tež žodyn nie pyto, kiela žeś dala za sadrowego trpaslika, a przi tym by se za ty prachi dalo wysprawić plot.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Hrádecké dny

Autor: ... Muž

Založeno: 01.06.2011, 13:36

Já bych tu sochu už neřešil. Hlavně buďme rádi, že si v parčíku neudělal sochu náš starosta :-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Hrádecké dny

Autor: Muž

Založeno: 01.06.2011, 14:10

Trpaslík v zahradě,milá Francko,je každého soukromá věc.Bohužel,ta krásná socha ne.Tak zkusme pochopit zvědavost některých daňových poplatníků,mají na to právo.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecké dny

Autor: TJ Muž

Založeno: 01.06.2011, 18:31

třeba to zaplatil nějaký sponzor. Když ta tvoje zvědavost nejde ukojit, tož zajdi za starostou aby ti řekl kolik stojí dřevěný belko. Určitě ti řekne bo bude muset. Anise mu nedivím, že anonymu neodpovídá. Anonym nemusí být vždycky daňový poplatník. Já bych se na anonyma vyprdnul. já jsem take anonym, no a co. Já tu sochu odhaduji na 40 - 50 tisíc víc to nebude.

Odpovědět na příspěvek