Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Re: Re: Re: Re: Re: Hluk z obchvatu pardón průtahu obce!

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 18.05.2011, 17:41
Odpovědí: 3

Nemusíte se skládat na měření, škoda vašich 25 000,- Já vás určitě na toto měření pozvu a můžete se klidně dívat na displej a zapisovat si výsledky do notýsku a pak porovnat s oficiální zprávou. Předpokládám, že displeji důvěřovat budete. A pokud ne, tak to už nezbývá nic jiného než se poskládat na nezavislého auditora. V současné emočně vypjaté situaci v Hrádku mi je jasné, že i nezávislý auditor, pokud nebude mít takové výsledky jaké si objednatel přeje, upadne v nemilost. A možná i on bude nazván zkorumpovaným.

Víte, mě se dnes stalo, že jsem se ptal obyvatele jednoho domku pod Vilou, jestli po 16. 5. z hlediska hluku pocítil změnu k horšímu nebo k lepšímu. Říkal, že dobré, že před tím to bylo horší, nyní to jenom šustí. Jeho syn (bydlící v téže chalupě) si na internetu zase stěžoval, že je to horší. Inu, co člověk to názor. Pokud by někde měření hluku nevyhovovalo (dnes poměrně přísným) normám, těmto občanům vymění okna. A to je tak všechn,o co mohou udělat.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hluk z obchvatu pardón průtahu obce!

Autor: ... Muž

Založeno: 18.05.2011, 20:07

Myslím že tento příspěvek určitě nepsal náš pan starosta... Gramatiské chyby a cbybí patička pro starostu tak originální a poznávací znamení...

Odpovědět na příspěvek

 

: Hluk z obchvatu pardón průtahu obce!

Autor: Žena

Založeno: 18.05.2011, 21:08

s vami bydlet,to je asi radost co?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hluk z obchvatu pardón průtahu obce!

Autor: názor Muž

Založeno: 19.05.2011, 10:05

Dobrý den Pane starosto víte již kdy bude probíhat měření hlučnosti a v kterých lokalitách bude prováděno? Každé místo má svá specifika, ale určitě jsem si sliboval od protihlukových stěn více jeikož tyto jsou asi to nejlepší na trhu.
Co jsem stačil zjistit tak betonový povrch silnice, který je na rychlostní komunikaci není schopen vstřeba hluk od kol kamiónů a nyní je právě tento hluk od kol nejpatrnější. Existují i jiné povrchy které jsou pórovitější a schopny hluk tlumit.
Výměna oken je sice hezká věc, ale v létě trávíme čas i na zahradě, kdy je hluk od kamiónové dopravy velice nepříjemný a všichni věřili, že po dostavbě bude klid. Výměna podkladu na kolejích skutečně od hluku z projíždějících vlaků pomohl.

Odpovědět na příspěvek