Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Diky starosto!!!

Autor: Muž

Založeno: 18.05.2011, 14:23
Odpovědí: 6

V poslední době jsem se rozhodl,prodat dům,
hluk a prach, a škaredá černá zeď před okny mě donutila zajit do realitky...značka, pryč z Hradku...
Bohužel po návštěvě jednoho real.makl. mi bylo zděleno...že těžko to pujde prodat, protože snad nejhorší lokalita...nic tu není, všude rozkopané...hluk...no děs...Dům ma hodnotu tak ani né půlku co měl...ale i tak by to nikdo nekoupil...
Občané zamesleme se nad tim!!!naše domy jsou bezhodnotné!!!

Diky starosto!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Diky starosto!!!

Autor: Marek Muž

Založeno: 18.05.2011, 14:39

Nevím co má co dělat starosta, obec, s hodnotou Vašeho domu, bydlíte u cesty.....to má své výhody i nevýhody.....lidé kteří bydlí na kopci zase mají problémy v zimě, ale házet vinu na druhé to je opravdu už hodně primitivní a házet to na starostu, jako by byl starostou, který chce jen to nejhorší pro Hrádek, zamyslete se nad tím co tady pro pána píšete!!!!! připadáte mi, že jste poněkud mimo realitu ( připadáte mi jako jeden z těch, kteří by za minulého režimu drželi hubu a krok, a kdyby jim měla jít cesta přes kuchyň ještě by jim udělali kafe!)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Diky starosto!!!

Autor: Muž

Založeno: 18.05.2011, 14:44

kterému starostovi děkujete?

Měl jsem v zahradě meruňku, krásnou, rozkvetlou. Přišel mráz, květy zčernaly a úroda bude nula.
Díky starosto !!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Diky starosto!!!

Autor: Hanka Žena

Založeno: 18.05.2011, 15:17

A mie zas wczora kocur zdechnyl...
Diky starosto!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Diky starosto!!!

Autor: Janek Muž

Založeno: 18.05.2011, 18:43

Ktere domy sou na prodej?Mam v praci plno znamych kteři schaněj levne rod.domky,bydli v Třinci a nemužou rozdychat zdražovani najmu firmou CPI.Dejte tu prosim seznam a ja jim poradim at se tu mrknou.Realitky si berou nehorazne provize!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Diky starosto!!!

Autor: abakuk Muž

Založeno: 18.05.2011, 20:11

Narodil se mi syn!
dIKY starosto!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Diky starosto!!!

Autor: občan! Muž

Založeno: 18.05.2011, 21:20

neni zač!!!

Odpovědět na příspěvek