Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

strach

Autor: Muž

Založeno: 27.01.2008, 19:37
Odpovědí: 13

Mam docela velke obavy tady napsat par řadku svych myšlenek když se tady dozvidam jak někteři přesně zjištuji jak dle pisma nebo gramatiky kdo stoji za člankem.Pokud je možnost psat anonymně je docela nizke zjištovat autora.p.Borskemu bych doporučoval bud změnit pravidla diskuse nebo nereagovat na članky u kterych musi zjištovat autora. Trochu to zavani dobou davno minulou kdy STB mělo všechno pod kontrolou nebo ukojeni svych mocenskych choutek kdy ma člověk přistup k citlivym informacim.Z p.Bocka jsem docela smutny že si jen pohrava a myšlenky ktere by mohly mit hlubši vyznam pro chod obce piše jenom pro pobaveni.Doporučil bych mu založit nějake obč, združeni a svoji docela silnou energii a spoustu času věnovat smysluplně naši obci. Naši zastupitele by mohli připravovat projekt dalnice zapadni časti obce ktera za par let stejně musi bezkydskym udolim jit.Nově budovana rychlosni komunikace kapacitně nebude za par let stačit.Omlouvam se za svoji gramatiku a všem koho by se muj přispěvek nějak dotkl.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: strach

Autor: Muž

Založeno: 29.01.2008, 23:06

Vážený pane,vystihnul jste to dobře a souhlasím s Váma.NRGSA

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: strach

Autor: Jarda Muž

Založeno: 30.01.2008, 15:47

To já s Váma teda nesouhlasím.
Diskuze má sloužit pro dobro věci. A jestli někdo položí otázku, sám na ni reaguje, dokonce si i odpoví a vždy pod jiným jménem, to docela postrádá logiku, nemyslíte? To je jako samoobsluha...
A navíc "obdivuju" pana Bocka, že má tolik času. Možná by ho mohl lépe využít a svou energii věnovat smysluplněji! Rozhodně bych to neviděl na žádné občanské sdružení, jak už někdo psal. Předpokládám, že pan Bocek má obě ruce zdravé a nic mu v cestě nestojí-může začít budovat lepší zítřky, nápadů má plnou hlavu!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: strach

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 30.01.2008, 20:04

Pane Jardo,

lepši zítřky jsem už budoval přes 20 let na ocelárně za „komunismu“. Nakonec jsem byl z TŽ,a.s. Třinec propuštěn pro nadbytečnost a to i přesto, že moje pracovní místo zůstalo i nadále zachované. To znamená protiprávně. A právě proto v dnešní době nevedu jen tyto, podle některých názoru, dost bezvýznamné diskuse, ale vedu i některé další aktivity především proto, aby další naši spoluobčane nedopadli tak, jako jsem dopadl já. ( Jo, a obě přiměřeně zdravé ruce doposud mám.)

A pro oba anonymní pisatele snad jen tolik: Samozřejmě, že se těmito diskusemi jen nebavím. To jsem spíš reagoval na text pana místostarosty v diskusi „článek“, kde mi pan místostarosta sděloval, abych nebral tyto diskuse až tak smrtelně vážně.

S pozdravem

Pavel Bocek
Bo.cek@seznam.cz

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: strach

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 02.02.2008, 08:10

Ty Palko a toś był z werku przepuszczóny jyny za pore obyczejnych szrubków? Jej przebocz, jo przehlednył že piszesz že cie przi tym nie chycili. Jo je guptas, tu w tym twojim przispěvku je jasně napisane "pro nadbytečnost"

Odpovědět na příspěvek

 

Re: strach

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 01.02.2008, 10:17

Panoczku, tyś mi ganc ukrod myszlenki bo jo je těž przeswjedčńony že tyn Borski mo choutki to je widzieć na pjyrszy pohled. Aj to beje stary stebak a ku tymu jeszcze paparazzi bo kaj chodzi tam foci. Aj mje juž wyfocil a dol na tyn gródecki net, brzidok jedyn.

Mosz aj prowde w tym, ze je trzeba zalozyc dalsze občanski združyni. Tego nima nikdy dość. Pawel Bocek předseda, ty mistoprzedseda a jo pokladnik. Abo ty předseda a Bocek zastympca. Ale pokladnika mi nie bierće, jo to robowol juž za kómunistów a dobrze bo mie nie zawrzili a dzisio juž to je downo promylczóne. Mógli by my sie nazywać Občanski združyni „Za Gródek bez aut a cugów“. Jo by tu chciol mieć pjeszóm zone až na Charców. Za dotacyje z Unije by my postawili garaže na kraju dziedziny baj w Kympczycach. To by byl klid.

Zrušyli by my poplatki za chatki i łodpadki, psy aj za chytani ryb. Tym by naszo dziedzina stómpła na atraktywicie. Chudzi by cosi uszporowali. Tłumy nowych przistěhowalców by sie bili o pozemki. Možne by tu przijechala aj telewizyj natoczyć z naszym przedsedóm združynio rozhovor. To by byla popularita na urowni gwinesowej ksiónžki. Co prawisz na zapis: „pjyrszo dziedzina na świecie jyny pro chodce, cyklisty a skejborťaki“.

Abo baj by my mógli bojować proti tym niewychowanym co wylywajóm swoje guwna na zogrode. To juž podle tego ozonu poznosz z kierej chalupy wylywajóm. Jo sice tež wylywóm, bo hownocuc je drogi, ale moje guwno mi nie smerdzi. Nejlepi sie wylywo w nocy. To cie žodyn nie buzeruje.

Z tóm dalnicóm bych sie z tebóm ganc nie zgodzoł bo w zastupitelstwu nima chyba ani jednego projektanta. To nimože robić fuszer ale odbornik. Szkoda že juž tam nima Bocka w tym zastupitelstwu. Tyn malowol projekty dalnic abo ni? Kiejsi se cośi mówiło že to Bocek wyrzeszył ale nie byl pochopióny. Ci Boccy to sóm pały no ni?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: strach

Autor: Cyprus Muž

Založeno: 01.02.2008, 10:29

Pavle Bocku, dovolím si Ti předestřít jeden citát, nad kterým se zamysli :
Někteří lidé mají čisté svědomí jenom proto, že spoléhají na slabou paměť jiných.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: strach

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 01.02.2008, 12:13

Cyprusi,

já nechci dělat ze sebe žádnou nějakou morálně čistou autoritu z naprosto čistým svědomím. A pokud to tak z mých textu nevyplývá, tak to znamená, že se mam ještě hodně co učit. Ve svém životě jsem samozřejmě nadělal hodně chyb. Dokonce jsem i kradl žárovky, šroubky a další jiné věci mému bývalému zaměstnavateli. Ale je fakt, že mě přitom nikdy nikdo nechytil.

Ale, jak si vysvětluješ Ty, že téměř všichni ti naši politici, kteří dělají ze sebe skutečně naprosto morálně čisté autority, až na výjimku poslance Miroslava Ranzdorfa, který se ke krádeži přiznal, tvrdí, že ve svém životě ještě nikdy nic neukradli? Věřiš jím?

Pavel

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: strach

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 01.02.2008, 14:17

Ja Ja Ranzdorf na Hrad. To je teź twój wzor? Łón tež umjy klamać ciałym respektywe gymbóm.

Ty Palko a kielaś tego z tego werku ukrod? Bylo tego kupa? Jesi tego bylo fest kupa tak to sie nie dziwjym, že nie robisz. To byś tež byl gupi, no ni? Ale jesi cie poli sumjyni tóž to wróć. Jankowi Moderowi sie to przido.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: strach

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 01.02.2008, 14:46

Pánové, to je sice pěkné, že se staráte o tuto diskuzi, ale mohli byste trochu ubrat, aby z toho nebyla estráda. Návštěvnost našich stránek dnes láme rekordy, ale nevím jestli je to v tuhle chvíli dobře nebo spíš špatně.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: strach

Autor: Muž

Založeno: 02.02.2008, 18:39

Jurek ty Twoje przispiewki mi strasznie przipominajom te Jewke Trzynczanke co pisze do hutnika už downo rzech sie tak u tej kisnie niezasmiol.Je až dziwne jak umiysz trefowac do dziesiontki.Przebocz že Ci tykom ale Twoj styl mi napowiado že sie niebejesz gniywol.Robertowi B.sie niedziwiym že pyto aby sie troche prziszlajfowalo bo by to moglo skonczyc u vyszszej instancji bo to je teraz in kogosi žalowac.Ale ci mlodzi niewiedzom jak je teraz pro nas lakawe w niedziele sie werzejnie projewic a w poniedzialek to niemusiec wyswietlowac na ustrzednim vyboru.Chlopi po facce se mogymy dac ale koledzy by my mieli zostac.Szrubki som szrubki ale jo slyszol že gdyby miol gdosi pierscionek od arabeli a powiedziol co je werkowe tak spatki do werku že na grodku stoji jyny polowke chaup.Niebedym was už wiyncyj zdzieržowol a jak sie nauczym na tym diabelstwu po naszymu pisac zas komusi odpiszym až je sranda a grodczanie misto na polu bedom doma do tej klawesnicy dzubac jak dzyndzol do stroma.Mlodzi ucz cie sie po naszymu bo to je piekno sranda a nigdy sie niepowadzymy a nigdy sie kvoli narodnosci niepowadzymy.

.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: strach

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 02.02.2008, 19:54

Jewka je moja szwigermama. Tóm mi ani nie przipóminej. Łoto žech był z nióm u dochtora bo ji było strasznie źle. Pytóm sie dochtora czy je jako nadzieja a on mówi: Bohužel, jyny chrzipka.

Ale podrugi napisz jako ci je na miano a czyž je gródczan. To sie potym lepi gawyndzi jak wjysz z kim mosz tóm cześć.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: strach

Autor: Muž

Založeno: 02.02.2008, 22:06

Jurku uworz szwiger mamie cieply czaj z cytronom a poprzej ji dlogigo žycia nigdy niewysz czy ci ty piniondze sa lopacier sie kiedy nieprzidajom.Rod bych sie podpisol ale to wiysz ludziska sie nieporadzom oproscic od swoich citow jak už wiedzom gdo tu szkrobie.Aj w parlamyncie wymysleli že jak glosujom o ludziah tak to beje anonymni aby sie po wolbach tymu drugimu mogli podziwac do oczy, aspon mi žodyn nimože powiedziec jak mi kiedysi wszyscy nauczyciele obijali o glowe rze tak szkrobiym že to po mie žodyn niepoczyto.Do dzisia mom stego straszne trauma.Až sie wrocym ku tymu podpisu je žech we strzetu zajmu bo kolegujym aj Bronkym a z Pawlym aj mom rod te krowe co zežrala kapuste pawlowi a ty wietnamski swinie co chowol pawel tež mi niewadzom.Mow mi Janek koszula a jo bedym wiedziol že mi cisi pieknego piszesz.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: strach

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 03.02.2008, 19:34

Janku Koszulko,

we strzetu zajmu žeś nima, bo jo tež móm rod Brónka, stejnie tak, jako móm rod i tóm jego krowe. Dokóńca ich móm obydwóch raczi, niž žech mjol rod ty swoje prośoki. Bo uni mi ani jedyn z nich nikdy nierozrypali plac tak, jako to rozryly ty moje świnie.

Palo

Odpovědět na příspěvek