Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

nouzový východ - dveře

Autor: Czudková Irena Žena

Založeno: 25.03.2011, 19:12
Odpovědí: 2

Vážený pane starosto,měla bych na Vás dotaz, zda by nešlo nějak zajistit, aby byly alespoň jedny nouzové dveře stále otevřeny, nebo zavřeny tak, že by si je občan mohl sám otevřít s náhradní klikou, jak už to jednou bylo.Dostat se na druhou stranu Hrádku je opravdu velká slast, hlavně když to potřebujete každý den. Jediný podchod pro pěší je totiž až na nádraží .
Nouzové dveře mám na mysli naproti české školy, kde prochází nejvíc lidí.
Děkuji za pochopení.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: nouzový východ - dveře

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 26.03.2011, 16:18

Paní Czudková,

mám za to, že všechny tzv. únikové východy jsou průchodné. Kontroluje to SŽDC.
Mnoho lidí je dočasně a na vlastní nebezpečí využívá. Jedná se o průchod stavbou, správně by tam něměli chodit. Až bude vybudována druhá bariéra, bude tento průchod ještě komplikovanější. V momentě převedení silničního provozu na nové těleso koridoru (v druhé polovině května), bude tato trasa pro pěší velmi nebezpečná. Únikové dveře budou z vnější strany opatřeny kuličkou (místo kliky) tak, aby tam nikdo nechodil a neohrožoval sebe a dopravu. Ještě pár měsíců bude nutné chodit podchodem u nádraží, než bude hotový podjezd u Bureho a podchod v Kompařově. Mrzí mě, že nemám pro vás příznivější odpověď.

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek

 

Uvedení do provozu

Autor: Info Muž

Založeno: 23.04.2011, 20:45

Oficiální termín převedení provozu by měl být 16.května.

Odpovědět na příspěvek