Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

CHODNÍK A ZASE VÝTAHY

Autor: Žena

Založeno: 22.03.2011, 09:57
Odpovědí: 1

Dobrý den, jsem velice potěšena(ha ha ha) stavem chodníku v obci. Nevím jak je to vyřešené, ale tohle už je moc. Už je to 2 dny co nejede výtah a tahat kočárek po schodech je fakt super. O chodníku ani nemluvě. Je rozkopaný a nedá se po něm jet. Takže místo abych jela výtahem nebo šla po chodníku, musím celou cestu objíždět až ke květince. A s kočárkem je to fakt zajížďka. Auto nemáme. Mohla by to obec nějak vyřešit. Oprava chodníku totiž už trvá 2 týdny a to je udělaný jen kousek. Určitě nebudu sama. Děkuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: CHODNÍK A ZASE VÝTAHY

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 22.03.2011, 14:18

Vážená paní,
děkuji za připomínku. Před výstavbou nového chodníku jsme jednali na Radě obce se stavbyvedoucím, panem Kačmaříkem. Bylo dohodnuto, že v místě rekonstrukce bude kolem chodníku udělán provizorní dřevěný. Stavebníci rovněž slíbili, že budou postupovat pouze po malých částech, které budou dělat tzv. na hotovo. Evidentně slib nedodrželi, protože rozbili velkou část chodníku bez náhrady. Stěžoval jsem si na tento stav stavbyvedoucímu. Stavbyvedoucí nedostatek uznal a slíbil, že do konce týdne bude vybudován v rozkopané části náhradní dřevěný chodník. Mrzí mne, že v souvislosti se stavbou stále není nepříjemnostem konec. Jsem rád, že na nešvary upozorňujete

Co se týče výtahu, není nám známo, že již dva dny nejede. Ihned po přečtení vašeho příspěvku byla kontaktována servisní firma. Ješte dnes bude výtah zprovozněn.

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek