Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Kameny u cesty

Autor: občan Muž

Založeno: 31.01.2011, 22:39
Odpovědí: 6

Snad každy chce mit svuj pozemek pěkny a travu jsme si zvykli kosit minimalně jednou tydně.Přesto kameny o kterych tu probiha bouřliva diskuse nadělaly hodně škody na autech a argument že děti při sankovani by se mohli zranit by majtele pozemku mohli akceptovat a vyřešit ten problem nějak jinak.Vim že na te ulici je vic problemu,někdo tam parkuje auta před cizim plotem,někdo misto kamenu tam ma natlučene koliky a jiny zase napsal vzkaz pro traktoristu zimni udržby až zvedne pluh při vyoravani aby mu nenahrnul snih ke vjezdu domu.Neumim si představit jak ma vyoravat když domy jsou po obou stranach těsně vedle sebe.Budme radi a chvalim obec za super vyoravani.Maloktera obec to ma v takove kvalitě.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Kameny u cesty

Autor: obo Muž

Založeno: 01.02.2011, 09:39

Přiipojuji se ke chvale,vyoravaji na vybornou!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Kameny u cesty

Autor: Muž

Založeno: 08.02.2011, 14:09

Vyorávání taky chválím!Ale co se týče těch kamenu vedle cesty směrem od Nádraží tak to už je moc nejsem určitě sám kdo tam jezdí každý den.kdo jede v Autě Budiš ale jak se tam někdy nějaké Dítě natříská tak jsem zvědav jak se to pak bude řešit,aby se pak jednou Pan majitel nedivil jaký problém mu muže z toho zniknout!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Kameny u cesty

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 16.02.2011, 21:40

Dobrý večer!abych pravdu řekl mi sousedi jsou hlupáci ja si taky kameny přece nedávam na ten kus trávy jako oni!děkuju

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Kameny u cesty

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 17.02.2011, 23:10

Panu Holubovi se omlouvám. Neměl jsem v záměru smazat jeho příspěvek, ale smazal jsem ten anonýmní, který urážel pana Bocka, a na který pan Holub reagoval. Tím že byl jeho příspěvek navázán na ten vulgární, automaticky to smazalo oba příspěvky.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Kameny u cesty

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 01.03.2011, 12:11

Chci ti říct, ty můj míly „anonymní“polopříteli,
který tu znovu už delší dobu s velkým zápalem píšeš mým jménem a který stejně, jako v minulosti, se tu krom mnoha jiných pseudonymu podepisuješ také jako Občan!, že už brzy se pokusím najit nejen nějaký volny čas i pro tebe, ale rovněž se ti pokusím pomoct vyřešit i tvé velmi podivné problémy.
Je ale trochu škoda, že téměř všechny tvé“ diskusní příspěvky“ i v jiných diskusních tématech, které zcela evidentně měly vnést velké neshody nejen do sousedských, ale i mezilidských vztahu, byly vymazané. O to těžší teď bude stanovit tvou přesnou diagnózu. Zatím se měj moc pěkně a krom dodržovaní pitného režimu, jez také aspoň hooodně vitaminu, pa.

Pavel Bocek
Hrádek č. 294

Odpovědět na příspěvek