Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

DOTAZ

Autor: Václav Fiedor Muž

Založeno: 25.01.2011, 18:14
Odpovědí: 16

Zajímalo by mne co je to za OS Kikibone? a kolik deti z Hrádku tyto hry navštěvuje?
Kolik děti z Hrádku navštíví tábory pořádáné Církví bratrskou v Hrádku?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: DOTAZ

Autor: JB Žena

Založeno: 25.01.2011, 20:52

Také se připojuji dotazu-konečně nějakému smysluplnému v diskusi. Opravdu se tolik dětí z Hrádku účastní akcí CB a SCEAV? A dotace pro akce škol byla zamítnuta?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: DOTAZ

Autor: MT Muž

Založeno: 26.01.2011, 11:30

Dotace pro ZŠ byla zamítnuta proto, že už jednu dotaci a nemalou dostala na rekonstrukci ZŠ.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: DOTAZ

Autor: Muž

Založeno: 26.01.2011, 11:50

Ta dotace ale nebyla z rozpočtu obce,tak co to sem taháte

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: DOTAZ

Autor: Žena

Založeno: 26.01.2011, 13:31

Taky nechápu, jak to, že SCEAV si podá 3 návrhy a všechny projdou, SRPŠ to asi mělo udělat stejně, rozdělit požadavek na 3 - a obec by byla určitě vtřícnější. Tady se holt podporuje víc církevní vyžití, než školství, které ale jistě navštěvuje víc dětí.......

Odpovědět na příspěvek

 

Re: DOTAZ

Autor: občan Žena

Založeno: 26.01.2011, 13:31

V Hlavním menu, kromě kolonky Diskuse, je také kolonka Akce a tam je možno se dozvědět něco víc.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: DOTAZ

Autor: Žena

Založeno: 26.01.2011, 13:41

Ještě podotýkám, že i loni byly všechny 3 požadavky SCEAV vyslyšeny.....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: DOTAZ

Autor: obč. Muž

Založeno: 26.01.2011, 14:46

než tady zahájíte diskusi tak si prosím pěkně prohlédněte obecní stránky, kde jsou mj. i o jednotlivých akcích taky informace, jako např.

http://www.obechradek.cz/cz/menu/37/organizace-a-spolky/sceav/clanek-5179-mladezovy-pobyt-v-kovacove-25-29-8-2009/

nechápu také že se někdo pohoršuje nad tím, že SRPŠI byla dotace zamítnuta......vždyť radovánky a jiné akce jsou výdělečné.....tak nechápu proč ještě na to granty........

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: DOTAZ

Autor: ooo Muž

Založeno: 27.01.2011, 18:55

ale vsichni nejsou svati

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: DOTAZ

Autor: Pavel benek Muž

Založeno: 10.02.2011, 00:25

SRPŠ je jediný spolek, kde se neplatí členské příspěvky, jediný příjem má toto sdružení z výdělku z plesu a radovánek. Z těchto prostředků jsou hrazeny ostatní nevýdělečné aktivity. O všech našich aktivitách se sice nepíše, ale polepšíme se, aby jste změnili názor. V tom, že jsme jako sdružení žádali o grant, nevidím nic špatného. V obci jsou i jiné spolky, které pro dění v obci dělají méně a podporu pravidelně získávají, tak bych raději položill otázku : Proč byla žádost SRPŠ zamítnuta?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: DOTAZ

Autor: Lofasek Žena

Založeno: 26.01.2011, 15:16

divili byste se, ale táborů se účastní hodně dětí! chcete aby někde vaše děti pili alkohol na radovánkách, nebo aby běhali po lese a hráli si?? rozmyslete si co chcete a můžete být rádi, že takové spolky vůbec něco pro vaše děti dělají!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: DOTAZ

Autor: Místní Muž

Založeno: 26.01.2011, 16:39

Hlavní organizator a garant kulturního vyžití v obci by měla byt obec potažmo škola, srpš a ne oraganizace a spolky ktere maji v zajmu si vychovat člena jejiho spolku do budoucna, který jim bude přizpívat na provoz.
A že obec nepřispěje na školní výlet a akce které navštěvuje většina dětí z obce je Hamba obce.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: DOTAZ

Autor: Fantomas Muž

Založeno: 26.01.2011, 19:24

Byl jsem tu příjdu zas z pozdravem FANTOMAS

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: DOTAZ

Autor: Pavel Benek Muž

Založeno: 07.02.2011, 23:08

Dobrý den, já sice moc nerozumím myšlení místních občanů, ale chtěl bych se vyjádřit k pár věcem. Opravte mě, jestli budou mé připomínky nepravdivé. Jmenujte mi jednu jedinou organizaci, která se stará o kulturní, společenskou a sportovní aktivitu místních dětí, víc než SRPŠ? Podle mě zaslouží každá aktivita spolků, zvláště co se týče dětí, pozornost a podporu nehledě na národnostní a náboženské rozpoložení obce!
A kdy jste naposledy byl na radovánkách!? Asi jste zrovna běhal po lese a hrál si s dětma! Příště si prosím udělejte čas, přijďte se podívat na radovánky a změníte názor, protože na radovánkách děti alkohol nepijí a já být Váma, tak se stydím, za to, co jsem napsal!!!! Ale Vy se vlastně za svůj názor stydíte, protože se neumíte podepsat, ale to je Váš problém. Já se za svůj nestydím! A ještě jedna připomínka, hlavní věta se začíná vždy velkým písmenem a před spojkou nebo se nedává čárka. To jenom tak, aby Váš příští příspěvek měl nějakou úroveň!!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: DOTAZ

Autor: občan Muž

Založeno: 31.01.2011, 22:04

Je spravne p.Fiedor že se zajimate jak rozděluje obec penize danovych poplatniku,je vždy určite nebezpeči že to muže sklouznout k osobnim zajmum našich zastupitelu.(poslanecke porcovani medvěda) Cirkevnich taboru bych se nebal a byl bych rad že děti v Hradku maji alternativu jak si spestřit letni prazdniny.Nevim jestli dělate Vy něco pro budouci generaci, ale kdybyste třeba založil v Hradku kroužek leteckeho modelařstvi ja bych tam z chuti sve děti zapsal.Je to ale vždy velka obět:veme Vam to hodně času,nervu,peněz.Na druhou stranu rozzařene dětske oči jak vzletne model stoji zato.(Myslim že by i obec takovemu kroužku přispěla dotaci).

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: DOTAZ

Autor: Václav Fiedor Muž

Založeno: 01.02.2011, 09:43

Děkuji Vám za hezké vysvětlení.
Tak jak mi v těch výše zveřejněných příspěvcích doporučujete různé odkazy - (už vím , kdo jsou to Kikibone), tak já Vám taky jeden doporučím:
Než usednete k PC a začnete psát do diskuse a stane se Vám, že si nemůžete vzpomenout na SVÉ jméno a příjmení, vemte si prosím na pomoc buď SVŮJ občanský průkaz, nebo nějaký jiný SVŮJ doklad, kde jsou tyto Vaše iniciály uvedeny :) a hezky je do te kolonky "Jméno" OPIŠTE.

Na oplátku Vás Všechny srdečně zvu na 3. ročník Nordic Walkingové procházky dne 9.7. 2011. Přijdte i s Vašimi dětmi ! Místo a čas ještě bude upřesněn na stránkách OÚ a na plakátech. Doufám, že Vás Všechny ty anonýmy tak budu moci poznat osobně a hodně věcí si během procházky můžeme vysvětlit. Tempo chůze se doporučuje takové, aby se dalo klidně PLOTKOVAT - takže žádné závody.
Tatranku Vám koupím ze svěho důchodu, který mi od nového roku zvedli, jenom pití si vemte svoje bo já nevím co méte rádi.
Kdyby měl nekdo zájem projít se i v zimě, klidně se ozvěte, můžeme něco podniknout i teď - jsem k dispozici 24 hodin denně :)

A HLAVNĚ HOLKY A KLUCI OD 3 do 98 LET (věk nejstaršího občana naší obce)
- BEZ DOTACÍ !, BO VŠICNI VÍME, ŽE NAŠE REPUBLIKA KRVÁCÍ. :)

PS. Nordic Walking je chůze se speciálními hůlkami. Ale můžete se zůčastnit i bez nich, jen tak na lehko. S pozdravem věčný optimista Venca Fiedor

Odpovědět na příspěvek

 

dotaz

Autor: Žena

Založeno: 13.02.2011, 10:10

Promiňte, ale moc nechápu o čem se zde vede diskuze, vždyť ty dotace nejdou do kapsy těm co o ně žádali ale jsou použity ke sníženi ceny pro děti.

Odpovědět na příspěvek