Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

MIMA

Autor: Žena

Založeno: 04.01.2011, 11:50
Odpovědí: 26

Co vy na to?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: MIMA

Autor: Luboš Muž

Založeno: 04.01.2011, 15:37

Mazec, už jsem tam nebyl asi 2 roky a to jsem tam chodil pravidelně na menší nákupy. Odradili mě smrdutí opilci kteří tam postávají a také ten panč co pijí a kouří... s tím obchůdkem jsem skončil a je to škoda.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: MIMA

Autor: Žena

Založeno: 04.01.2011, 15:40

Tenhle obchůdek už má svá nejlepší léta dávno za sebou. Kde jsou ty časy, kdy tam člověk obstaral téměř celý nákup??? Škoda, škoda.....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: MIMA

Autor: Muž

Založeno: 05.01.2011, 14:30

Hnus a špina nic vic. Je to ostuda hrádku a pan kterému to patři by se měl stydět nebo to zavřit

Odpovědět na příspěvek

 

Re: MIMA

Autor: Občasný návštěvník Muž

Založeno: 05.01.2011, 17:17

Vidím že příspěvky píší jen ti kteří tam chodí omylem jednou za deset let. Kdyby tam neprodával alkohol, tak ten obchod zkrachoval už před 10 lety, stejně jak ostatní večerky v Hrádku. Na fajnovkách, co jezdí jen do super-hyper-marketu, a to zásadně autem, ten obchod určitě nestojí. Obchod se prostě musel přizpůsobit svým "zákazníkům", takže kdo nechce, ať tam nechodí, já tam chodím jen párkrát za rok, a nevidím žádný problém. Večerka prostě normálnímu obchodu co se týče prostředí, sortimentu a cen prostě konkurovat nemůže.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: MIMA

Autor: Žena

Založeno: 06.01.2011, 07:10

Tak to nesouhlasím, zavítejte někdy do večerky v Návsí, to je jiné kafe.
Předělat obchůdek na putiku 4- cenové sk. je opravdu ostudné.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: MIMA

Autor: Žena

Založeno: 06.01.2011, 10:29

Problemu začla mět večerka už dost. Začal to pan traktorista a kdo vi kde je konec. Nechapu jak muže nalivat osobam co šoferuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: MIMA

Autor: Žena

Založeno: 06.01.2011, 16:25

Co se týče prostředí to může konkurovat kdejakému pajzlu čtvrté cenové skupiny, ikdyž to také né, protože tam jsou aspoň záchody, ale v Mimě se chodí normálně před obchod...Je to vůbec legální nalévat v potravinách zákazníkům alkohol?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: MIMA

Autor: Muž

Založeno: 06.01.2011, 18:45

Když prodávají alkohol, proč by jsi ho nemohl ochutnat? :-) Ten obchod zkrachuje, až si pan vedoucí najde jiné povolání, což podle mě v nejbližší době určitě nehrozí.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: občan Muž

Založeno: 07.01.2011, 08:17

majitele tohoto obchodu legalně zabijeji naše občany,nad tim se zamysleme

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Luboš Muž

Založeno: 07.01.2011, 14:24

To je pravda, vím minimálně o 3 lidech, kteří po "nasávání" v téhle večerce způsobili smrtelnou nehodu (traktorista), nebo kteří zahynuli v potoce či pod koly automobilu. Všichni jeli/šli z této "večerky". Zajímavé že?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Martin Muž

Založeno: 07.01.2011, 17:00

Nechci polemizovat o tom, zda je či není legální to, co se v Mimě děje, ale nemyslíte si, že vina je v prvé řadě na člověku, který tam "nasává"? To, že se někdo napije a pak si sedne za volant mi nepříjde normální a dokáže to ovlivnit vždy jen ta konkrétní osoba, která to dělá a NIKDO JINÝ...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: David Muž

Založeno: 09.01.2011, 11:50

To je sice pravda ale nadruhou stranu v Mimě pro zisk pan majitel udělá všechno.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Muž

Založeno: 09.01.2011, 11:58

ano...udělá všechno...hlavně prodává svinstvo,kterému říká alkohol...al že by do salátu dal nerezovou lžici...to né...pro hradecké burany prý stačí hliniková...jak se jednou vyjádřila přímo v obchodě bývala spolumajitelka...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Žena

Založeno: 09.01.2011, 22:15

Přesně tak ten alkohol je tam svinstvo a hubi obyvatele hradku tak samo i ty cigarety!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Muž

Založeno: 12.01.2011, 22:41

jak se vam to nelibi tak tam nechote a nepomlovejte mimu vsak tam nikoho nenuti kazdy at si zamete pred svojim prahem

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Muž

Založeno: 13.01.2011, 20:30

Kéž by to byly pomluvy :-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Teddy Muž

Založeno: 14.01.2011, 17:19

Zdar!hlavně at tam přestanou nalévat chlast pančovaný!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Žena

Založeno: 16.01.2011, 21:21

Na každum švině se voda vaři

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Žena

Založeno: 19.01.2011, 10:48

Nikdo nikoho nenutí to pít a pokud to lidi budou kupovat,tak nevidím důvod proč to neprodavat:-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: :) Muž

Založeno: 15.02.2011, 18:16

A nejhorší na tom všem je že když se už šlověk odhodlá a vstoupí rázem zjistí že to není večerka MIMA ale spíš NIMA!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 16.02.2011, 21:35

Dobrý večer!pročítám si toto téma pořád dokola a myslím,že by nebylo odvěci kdyby na toto téma zareagoval náš pán starosta!já osobně jsem za zrušení této večerky!děkuju

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Občan! Muž

Založeno: 17.02.2011, 20:29

Proč by měl reagovat?Bylo by lepší,kdyby jsi už tady nereagoval vůbec !!!A jestli o to zrušení tak stojíš,tak tam pošli ČOI-ku Ty vole...

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 21.02.2011, 22:50

Dobrý večer!zdáse,že náš pán starosta se nezajíma o toto téma,které zaslouží reakci nebo nějaký čin a to z prostého důvodu!Tím je zmaření životu několika neštastných lidí,kteří byli doslova otráveni vědomě panem majitelem už zmíněné večerky!děkuju a věřím,že konečně zvítězí spravedlnost a viník dostane trest!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Muž

Založeno: 22.02.2011, 15:52

A ty osoby byly nesvéprávné nebo je tam někdo nutil ? Tím se ale nezastávám mejitele,už dlouho tam nenakupuju,není to večerka!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 01.03.2011, 12:06

Chci ti říct, ty můj míly „anonymní“polopříteli,

který tu znovu už delší dobu s velkým zápalem píšeš mým jménem a který stejně, jako v minulosti, se tu krom mnoha jiných pseudonymu podepisuješ také jako Občan!, že už brzy se pokusím najit nejen nějaký volny čas i pro tebe, ale rovněž se ti pokusím pomoct vyřešit i tvé velmi podivné problémy.
Je ale trochu škoda, že téměř všechny tvé“ diskusní příspěvky“ i v jiných diskusních tématech, které zcela evidentně měly vnést velké neshody nejen do sousedských, ale i mezilidských vztahu, byly vymazané. O to těžší teď bude stanovit tvou přesnou diagnózu. Zatím se měj moc pěkně a krom dodržovaní pitného režimu, jez také aspoň hooodně vitaminu, pa.

Pavel Bocek
Hrádek č. 294

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIMA

Autor: Kareu Muž

Založeno: 06.03.2011, 20:18

Už delší dobu v Hrádku nebydlím, ale na toto zajimavé téma rád zareaguji. Docela přesně si pamatuji den, kdy byla večerka slavnostně otevřena a já jako malý kluk dostal zadarmo lízátko. Čas běžel a každou sobotu jsem musel stát dlouhou frontu až ven k telefonní budce abych dostal rohlíky. Byl to vynikající obchůdek kde bylo vše co normální člověk potřebuje a to od 6:30 až do 20:00. Jenže postupem času do Mimy chodilo lidí míň a míň proto šel majitel směrem který si zvolil. Závěrem bych chtěl říci, že za to jak Mima vypadá částečně můžeme i my občané Hrádku kteří začali chodit na nákupy jinam.

PS: majitel Mimy je podnikatel a jak známo podnikání je soustavná samostatná činnost určité osoby za účelem dosažení zisku

Odpovědět na příspěvek