Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Sníh a jeho odstranění

Autor: Žena

Založeno: 17.12.2010, 11:03
Odpovědí: 2

Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem členům z " Rychlé roty " , která se velmi činila a už brzy ráno odklízela sníh z chodníků a zastávek autobusů. I když to ze začátku vázlo, vše napravili a zvládli. Jsem ráda, že nyní i bez problémů vjedu a vyjedu s kočárkem podchodem u Květinky. Já si jejich práci velmi cením a na některé negativní ohlasy z jiných příspěvků, musím podotknout, že třeba autobusové stanoviště v Jablůnkově bylo v pondělí skoro neprůjezdné, řidiči vyhrabovali autobusy aby následně zase zapadli. Neví m jak těď, ale čekat 20 minut na vyhrabání autobusu v chumelenici je fakt hrůza.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Sníh a jeho odstranění

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 17.12.2010, 15:00

V Hrádku nemáme žádnou rychlou rotu a nikdy jsme něměli. Máme dva pracovníky (stálé zaměstnance), pana Przeczka a paní Kubikovou. Oba v obci odhrnují sníh.
Tento týden má paní Kubiková dovolenou. To to znamená, že tento týden veškeré práce, spojené se sněhem kolem zastávek nebo podchodů jsou vizitkou pana Przeczka. Jsem rád, že jste s prací našich zaměstnanců spokojeni.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Sníh a jeho odstranění

Autor: Žena

Založeno: 17.12.2010, 15:59

Dobrý den,odklizení sněhu super, ale to, kde se čeká na autobusy směrem na Třinec, by se nemělo nazývat zastávkou. To je něco neuvěřitelného a kdo toto dovolil by se měl stydět (to asi opravdu jen někdo, kdo autobusem nejezdí nebo na něj neposílá svoje děti). Stačí málo, aby nějaký kamion nestihl zareagovat na auto brzdící před semaforem a strhl řízení doprava a smete nás jak nic. Bezpečnost občanů nadevše! A teď v zimě, zvlášť když fouká vítr se tam stojí opravdu "božsky".

Odpovědět na příspěvek