Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

clanek

Autor: Žena

Založeno: 19.01.2008, 12:06
Odpovědí: 21

Stavba Hrádek - obchvat (průtah) je projektována v S 11,5 a měří 3,23 km. V druhé etapě je výhledově plánováno rozšíření na kategorii R 22,5/100. V září 2004 bylo zpracováno oznámení dle zákona č. 100/2001 Sb. o posuzování vlivu na životní prostředí. Stavba nebude posuzována podle zákona č. 100/2001 Sb. o posuzování vlivu na životní prostředí.
Řešení obchvatu bylo v minulosti navrženo v několika variantách, avšak z hlediska záboru pozemků, složitých výškových poměrů, blízkosti řeky Olše a velké finanční náročnosti nereálná. Z podnětu obce Hrádek bylo navrženo vedení silnice I/11 společně s připravovanou přestavbou železničního koridoru "ČD DDC Optimalizace traťového úseku Dětmarovice - Mosty u Jablunkova - st. hr.". Trasa bude vedena na společném tělese s železniční tratí s překrývajícími se ochrannými pásy. Dojde k posunu železniční trati v km 300,320 - 303,590 o max. 12,4 m vpravo. Díky tomu se uvolní místo, kde bude vedena silnice I/11. Stavba na konci úseku navazuje na připravovanou stavbu Jablunkov-obchvat.
Součástí stavby jsou 3 mosty, 2 podchody pro pěší, přeložka místní komunikace za železniční tratí kategorie MOK 4,5/30, výstavba nové obslužné komunikace III. třídy kategorie MO 8/50 vpravo od silnice I/11. Stávající silnice bude převedena do kategorie místních komunikací MS/90. Dále budou přeloženy 3 vedení plynovodů a vybudováno 5 protihlukových stěn o celkové délce 2150 m. Celkový objem násypů je 91 000 m3 a pro druhou etapu 68 000 m3.
Náklady na stavbu jsou plánovány na 830 mionů Kč. Pro rok 2008 je na stavbu vyčleněno 444 milionů Kč, z toho je 290 milionů Kč z Operačního programu Doprava a 124 milionů Kč z úvěrů. Realizace je plánována společně se stavbou železničního koridoru v období srpen 2008 až květen 2012.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: clanek

Autor: Pavel Muž

Založeno: 22.01.2008, 11:09

Zajímalo by mě, kdo tento text vložil do této obecni diskuse? Byl to někdo z obecního zastupitelství obce Hrádek? Mám důvod věřit všem uvedeným údajům ve zmíněném textu, když se pod něj nikdo nepodepsal?
Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: clanek

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 23.01.2008, 08:24

Vážený pane Bocku,
Nikdo z obce tento článek do diskuze nevložil.
Jakákoliv internetová diskuze má jeden zásadní problém: vkládané příspěvky jsou anonymní nebo podepsané. Ale i ty podepsané neskýtají stoprocentní záruku, že se jedná o skutečného autora nebo pouze o pseudonym. Například, kdybyste svůj článek podepsal mým jménem, všichni by si mysleli, že jsem ho napsal já.
Proto diskuze na našich stránkách neberte tak smrtelně vážně a nežádejte odpovědi do 24 hodin. Někteří zastupitelé používají internet jenom sporadicky. Toto není úřední cesta odpovědi. Internet je svobodné médium a do této diskuze nemůžete nikoho nutit.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: clanek

Autor: Pavel Bocek Muž

Založeno: 23.01.2008, 18:32

Vážený pane Roberte,

děkuji za ponaučeni, ale téměř všechno to, co píšete v první časti svého článku už samozřejmě vím a souhlasím s tím. K druhé časti jen tolik: diskuzi vůbec neberu smrtelně vážně, i když Vám to tak možná nepřipadá, ale spíš se tím bavím, a nikoho nenutím, aby mi do 24 hod. odpovídal. (To jen navrhuji těm zastupitelům, kteří doposud na žádnou internetovou diskusi v naši obci ještě nikdy nereagovali, aby nezapomněli odpovědět.) Navíc jsem v tomto směru téměř úplný začátečník. Internet používám teprve od začátku tohoto roku a tak spíše jen zkouším, jak se z ním zachází a co všechno dokáže.

Zavedeni internetové diskuze však pokládám za jeden z velmi demokratických prvku, který i naši obec, i když tak trochu zábavným způsobem, zcela určitě posune vpřed. Proto Vám take za to všechno, co jste v toto směru učinil, děkuji.

S pozdravem
Pavel Bocek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: clanek

Autor: Jiří Raszka Muž

Založeno: 14.07.2011, 10:18

Dobrý den p. Borski,
mám obraz F. Muchy- pokud máte zájem kontaktujte mně.
J. Raszka

Odpovědět na příspěvek

 

Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 23.01.2008, 14:03

Koncem roku 1998 proběhly komunální volby, které přinesly personální vystřídání velké části zastupitelstva a znamenaly radikální změnu ve stylu vedení obce. Starostou se stal Pavel Tomčala. Před novou samosprávou stojí dva zděděné a velmi obtížné úkoly: Redukce velké zadluženosti obce a schválení optimální varianty obchvatu Hrádku. Jak úspěšně se s těmito klíčovými problémy zastupitelé vypořádají, ukáže budoucnost.



Pevně věřím, že Hrádek míří k lepším zítřkům, že odolá všem nepříznivým vlivům a stane se příkladnou obcí třetího tisíciletí.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 25.01.2008, 19:42

ooo

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: clanek

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 25.01.2008, 21:00

Pane Samče,

Když kopírujete cizí texty, uvěďte laskavě zdroj.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 30.01.2008, 10:36

Samec se taze . To jste odvozovl od prijmeni Samec .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 04.02.2008, 20:44

Muzete se prihlasit koho cenzor zablokoval IP adresu .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Miro Muž

Založeno: 04.02.2008, 20:54

Máš všechny doma?
Jak se asi může přihlásit, když má zablokovanou IP adresu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 05.02.2008, 14:11

Pane Miro , tak jak je jednoduche zablokovat IP adresu tak stejne jednoduche je ji odblokova . V mem pripade to je tak . Udelali jsme vse pro to abychom meli dukaz . Mam ho chcete muzete prijit ukazu Vam a muzeme si neco o teto veci rict .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Miro Muž

Založeno: 05.02.2008, 18:15

S tou IP adresou to je určitě pravda. Je jednoduché ji odblokovat,ale zase to půjde asi jen tomu, kdo ji zablokoval.Vaše příspěvky jsou napínavé, ale důkazy mě moc nezajímají, ta doba už je pryč. A asi byste musel kvůli tomu vylézt z anonymity a na to podle mě nemáte.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 10.02.2008, 16:19

Ano , pan Miro je take neco co skryva anonyma.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 04.02.2008, 20:49

Oprava odvozoval

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 10.02.2008, 16:23

Je v tom clanku nepravda ? SAMČE od ceho jste to odvodil.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: nadsamec Muž

Založeno: 10.02.2008, 17:05

já fakt nechápu co máte pořád s těma samcema nebo Samcema. Článek o ničom a ještě samcujete

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 14.02.2008, 19:21

To ani chapat nemuzete , to byste musel nejdrive chtet a teprve potom byste mozna pochopil.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 14.02.2008, 19:22

A zacne mela .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 27.02.2008, 16:58

Pane neumite se vyjadrit .

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: clanek

Autor: Jurek Kluz Muž

Založeno: 01.02.2008, 10:49

Kolego, fajně tu piszesz, po to poziom, ale niecyrpliwie czakóm, že przidosz swój nazor. Nie bój sie tela, to tu je taki hajtpark. Palo sie nie boji, chłop łod baby sie osmielił, jo sie juž tež ośmielił. Ty sie tež przekonej a ukož co mosz w pali. Tu možesz pisać aj swoje myszlenki, ty byku. Nic we złym. Nimogym sie doczkacz jako towidzisz z tymi lepzymi zitřkami. Jo sie zaś myślym že dobrze juž bylo.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: clanek

Autor: Žena

Založeno: 04.02.2008, 20:47

Spechejte nez to blokne.

Odpovědět na příspěvek