Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

odvoz plastů za tratí

Autor: Žena

Založeno: 12.12.2010, 21:01
Odpovědí: 5

zdravím za tratí, odvezli vám někomu v pátek plasty?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: odvoz plastů za tratí

Autor: Muž

Založeno: 13.12.2010, 14:10

Ne, pytle jsou někde pod tím sněhem.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: odvoz plastů za tratí

Autor: Žena

Založeno: 13.12.2010, 15:14

mohl by nám někdo osvětlit proč nebyly vyvezeny v řádném termínu když "v dědině" zdá se zmizely? Hrádek je i za bariérama....nebo žeby se nám Nehlsen nevlezl do podjezdu a přes Návsí se jim v takovém počasí nechce? doufáme že se nebude čekat na oblevu, to by to taky mohli odvézt až s příštím termínem.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: odvoz plastů za tratí

Autor: Žena

Založeno: 13.12.2010, 15:53

No jsem zvědava kdy to teda vyvezou sněži a sněži.At se nevymlouvaji na to že nevyjedou jak vyjede osobni tak musi vyjet i oni.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: odvoz plastů za tratí

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 13.12.2010, 19:34

Na základě několika telefonátů občanů jsem kontaktoval firmu Nehlsen a zjišťoval, proč nebyl odvezen tříděný odpad v pytlích v lokalitě za tratí. Bylo mi oznámeno, že vzhledem k nepříznivé povětrnostní situaci, měli problém odpad odvézt. Udělají to dodatečně tuto středu. Firma Nehlsen, vědoma si skutečnosti, že Hrádek se rozprostírá i za tratí, se všem postiženým občanům omlouvá. A problém napraví.

Na druhé straně je třeba ocenit, že firma Nehlsen svoji službu jinak vykonává vzorně. Za celý rok bylo stížností minimálně, že by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Věřím, že občané toto páteční nedopatření, vzhledem k jinak bezchybně fungující službě, budou brát s nadhledem.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: odvoz plastů za tratí

Autor: Žena

Založeno: 16.12.2010, 06:19

No, druhý pokus jaksi opět neúspěšný, snad se do třetice někdy dočkáme. Snad dneska vyvezou aspoň popelnice.

Odpovědět na příspěvek