Diskuse

Prihlášení

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo

 

Seznam témat    Registrace    Přihlásit se     Sbalit příspěvky

 

 

Vkládání příspěvků do diskuse je možné až po registraci!

Pro registraci si připravte mobilní telefonní číslo, na které Vám přijde ověřovací SMS.

 

Dotaz na starostu

Autor: Jen tak Muž

Založeno: 02.12.2010, 16:10
Odpovědí: 2

Dobrý den
Vážený pane starosto, zajímala by mně jedna věc
Jak je možné, že mezi členy zastupitelstva ve výborech se objevili ve dvou případech jména osob, které nebyly řádně zvoleny jako členové do zastupitelstva obce Hrádek.
Jistě jste postřehl, že mám na mysli výbor pro národnostní menšiny, jehož členem je rovněž mimo jiné i Mgr. Roman Raszka, a kontrolní výbor jehož členem je p. Walek??
Naprosto nic proti tomuto nemám, ale pouze by mně zajímalo, zda toto naše právní úprava, snad zákona o obcích umožňuje???
Jinač přeji hodně zdaru všem nově zvoleným zastupitelům :-)
Děkuji za odpoveď

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Dotaz na starostu

Autor: Muž

Založeno: 09.12.2010, 12:45

PANE STAROSTO, jste schopen mi odpovědět na můj konkrétní dotaz???
Snad nechcete abych si myslel, že odpovídáte jen na dotazy, které se Vám zamlouvájí.
Takže s napětím čekám na Vaší odpověď

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Dotaz na starostu

Autor: Robert Borski Muž

Založeno: 09.12.2010, 15:46

To vítě, že jsem. A omlouvám se, že neodpovídám (kvůli zaneprázdněnosti) obratem.
Členové komisí a výborů z žad nezastupitelů to je celkem obvyklá praxe a využívají ji snad všechny obce. V zákoně o obcích je jen podmínka, aby předseda výboru (nikoli člen výboru) byl členem zastupitelstva.

Pro některé výbory či komise na obcích je dokonce vhodnější, aby někteří jejich členové nebyli zároveň členy zastupitelstev.

S pozdravem

Robert Borski

Odpovědět na příspěvek